PDA

View Full Version : Термостат и Ламбда сонда



oinotnA
10-02-2010, 14:51
Налага ми се да сменя Термостат и Ламбда сонда,интересува ме на каква цена варират в момента и от къде да се купят.Мерси

oem
10-02-2010, 14:55
Ламбда от Киров Бош - виж колегата spe4elist във форума. Той е техен представител и ще ти прати.

Термостат си вземи Behr. Примерно от близкия магазин за авточасти или да речем онлайн от axm-auto.

mochko1
11-02-2010, 13:24
Термостат 60 - 90 кинта ,а ламбдата към 130 ;)

oinotnA
12-02-2010, 02:28
Мерси за отговорите.Днес се обадих тук-там и за термостат под 110лв.цена не ми дадоха,а за Ламбда сонда 190лв...mochko1 ти от къде пазаруваш и какви са марките?

mochko1
12-02-2010, 15:37
Behr oт axm-auto.com ,а за ламбадата най-добре както ти каза колегата по горе ,намери spe4elist ;)

oinotnA
16-02-2010, 02:40
в axm-auto.com за моя модел няма Термостат :(

minkata
20-02-2010, 18:46
Налага ми се да сменя Термостат и Ламбда сонда,интересува ме на каква цена варират в момента и от къде да се купят.Мерси
на мен и 2-те неща ми излязоха към 350-400 с труда ако не се лъжа... ако искаш ще ти кажа координатите на майстора, близък ми е... не се води алфист но какво ли не ми е правил, не съм имал проблеми :)

BillyBoy`
23-02-2010, 16:25
Сега някои може и да ме оплюят ама аз минах на един евтин вариант със термостатче от рено5 за 10лв и две седмици вече никакви грижи:)

Bobo
24-02-2010, 00:52
Сега някои може и да ме оплюят ама аз минах на един евтин вариант със термостатче от рено5 за 10лв и две седмици вече никакви грижи:)

Ше те питам лятото в жегата като ти е свален дебита на водата двойно кво ще стане с миксера ти :)

BillyBoy`
25-02-2010, 14:08
Ше те питам лятото в жегата като ти е свален дебита на водата двойно кво ще стане с миксера ти :)Чак пък двоино не,е но ще пиша отново след три четири месеца,за сега всичко е перфектно и колата си държи температура 80 градуса.След време като се вдигнат дневните температури повече пак ще пиша има ли промени и какви са те положителни или отрицателни.:)

MaxPayne
25-02-2010, 23:41
Чак пък двоино не,е но ще пиша отново след три четири месеца,за сега всичко е перфектно и колата си държи температура 80 градуса.След време като се вдигнат дневните температури повече пак ще пиша има ли промени и какви са те положителни или отрицателни.:)

колата е като детето,трябва да се грижиш и да го издържаш!Не удобрявам такива донадени работи,но всеки си решава за него си,ако не можеш да я поддържаш има коли с по-евтина подръжка.Не се сърди колега,изказвам мнение :)

BillyBoy`
26-02-2010, 10:01
колата е като детето,трябва да се грижиш и да го издържаш!Не удобрявам такива донадени работи,но всеки си решава за него си,ако не можеш да я поддържаш има коли с по-евтина подръжка.Не се сърди колега,изказвам мнение :)Виж сега мнението ти беше напълно излишно.Додох вариант които върши работа пък на тебе като не ти харесва си е твои проблем щом мога да си разреша проблема за 10лв ще го направя пък ти ако си супер паралия даваи по 100 лева и нагоре за въпросния елемент,а пък това дали мога и или не мога да си поддържам колата чесно да ти кажа не ти влиза във работа че и съвети да даваш гледаи си във твоито дворче не във чуждите.Във горния си пост казах че ако изскочат някакви проблеми ще пиша допълнително.

dilian alfa gtv
01-03-2010, 15:25
:prescription:
Виж сега мнението ти беше напълно излишно.Додох вариант които върши работа пък на тебе като не ти харесва си е твои проблем щом мога да си разреша проблема за 10лв ще го направя пък ти ако си супер паралия даваи по 100 лева и нагоре за въпросния елемент,а пък това дали мога и или не мога да си поддържам колата чесно да ти кажа не ти влиза във работа че и съвети да даваш гледаи си във твоито дворче не във чуждите.Във горния си пост казах че ако изскочат някакви проблеми ще пиша допълнително.

Колега ти си прав за себе си но специално за термостат за алфа е хубаво да е оригинален behr...!!