PDA

View Full Version : Alfa Romeo Alfa 156 3.2 V6 24V GTA



sof_bg
11-02-2010, 18:32
Колеги имам намерение да си взема 156гта от германско за 6хил. евра.Искам да питам някакви отвизи за тази кола,скъпа ли е за подръжка,има ли притежатели на такъв автомобил в форума и изобщо в БГ....изобщо някакви отзиви.

ФЕРАРИСТ
11-02-2010, 18:39
Ремъци към 400 лв, водна помпа към 100 - като за начало.....гледай да е читава щото на тая кола още не е тренирано достатъчно в БГ, частите са малко кът, верно че в ибея има сичко, ако например катурнеш скоростната кутия става голямо приключение, иначе колата е действително много добра.....

sof_bg
11-02-2010, 18:42
Мерси колега...значи не е чак толкова скъпа за подръжка.


Ремъци към 400 лв, водна помпа към 100 - като за начало.....гледай да е читава щото на тая кола още не е тренирано достатъчно в БГ, частите са малко кът, верно че в ибея има сичко, ако например катурнеш скоростната кутия става голямо приключение, иначе колата е действително много добра.....

ФЕРАРИСТ
11-02-2010, 18:46
Добре ще е да си докараш и дебитомер, щото в БГ е към 500 лева.....а рано или късно ще ти се наложи да го имаш.....

sof_bg
11-02-2010, 18:50
Viva La Ebay.it:punk:
Оставям печката на жена ми и ако се развият добре нещата на 15 март някаде ще я плащам.


Добре ще е да си докараш и дебитомер, щото в БГ е към 500 лева.....а рано или късно ще ти се наложи да го имаш.....

V_A_N_K_A_T_A
11-02-2010, 18:58
Трябва да се внимава!Все пак това е Алфа и то от най-мощните,така че смятай как се кара :tooth: За мен такава кола трябва да е на малко километри,да речем мааксимум 120-130 000,също смятам,че трябва да е след 2003 поне,за да няма някакви детски болести...но това си е мое мнение.Аз като гледах в Германия добрите екземпляри бяха по около 8-9000 минимум... :roll: Успех!

sof_bg
11-02-2010, 19:03
Мерси колега.Колата е 2005 на 96хил(уж).Колата е от човек,съсед на мой приятел който живее в Германия.


Трябва да се внимава!Все пак това е Алфа и то от най-мощните,така че смятай как се кара :tooth: За мен такава кола трябва да е на малко километри,да речем мааксимум 120-130 000,също смятам,че трябва да е след 2003 поне,за да няма някакви детски болести...но това си е мое мнение.Аз като гледах в Германия добрите екземпляри бяха по около 8-9000 минимум... :roll: Успех!

ФЕРАРИСТ
11-02-2010, 19:12
ГТА е добър вариант, но аз на тоя етап ще почна да се ослушвам само за двигател, все ще изкочи някоя блъсната тука, или вкарана разрязана за на части......

thecleaner
11-02-2010, 19:24
Мерси колега.Колата е 2005 на 96хил(уж).Колата е от човек,съсед на мой приятел който живее в Германия.

Пожелавам ти от все сърце да я вземеш Алфата, най-накрая ще има истинска форумна GTA

sen7
12-02-2010, 15:37
Бе имай си едно на ум.Има теми из форума за съвети при покупка на 156.Вярно, че не са за гта, но все ще са от полза.

sof_bg
12-02-2010, 15:54
Ми прегледах ги темите,а що се отнася до подръжката мисля че Бобо е доста на ясно с този двигател и купе.

sof_bg
12-02-2010, 16:00
Ето я и колата...оказа се че е 2002г с основен ремонт на мотора и е на 9000хил км.

Kuker
12-02-2010, 16:32
Мерси колега.Колата е 2005 на 96хил(уж).Колата е от човек,съсед на мой приятел който живее в Германия.


Ето я и колата...оказа се че е 2002г с основен ремонт на мотора и е на 9000хил км.Ако правилно си спомням, тази Алфа се продава от автокъща.

V_A_N_K_A_T_A
12-02-2010, 17:43
Да,имаше я до много скоро в mobile.de
С основен ремонт на 90000,от 2002...по-добре си потърси друга ;)

Jivko7777
12-02-2010, 17:54
Ето я и колата...оказа се че е 2002г с основен ремонт на мотора и е на 9000хил км.

Интересно защо е след основен ремонт!!!
Разпитай там твоя познат да няма нещо нередно...

sof_bg
12-02-2010, 18:10
Ми питал съм.Човека я е оставил да се продава в автокъщата.А защо е след ремонт не знам но скоро ще разбера.


Интересно защо е след основен ремонт!!!
Разпитай там твоя познат да няма нещо нередно...

rady156
12-02-2010, 18:19
и е боядисана допълнително в два цвята и доколкото виждам и капака е бял, тъй че виж дали е блъскана или просто човека така си я е направил!

ФЕРАРИСТ
12-02-2010, 18:25
Не искам да оказвам влияние, но обстойния преглед на колата преди купуване е повече от желателен, щото 156ГТА аз ако и направя основен ремонт(по германски стандарт и цени), трябва да съм луд за да я продам след това, освен ако нямам много основателни причини......лошото е че ще трябва да разбереш това на място, след като си отишъл с парите, което на теория ще значи че наполовина си я взел.....но трябва да си отваряш доста очите.....иначе на снимките е перфектна....

Kuker
12-02-2010, 18:54
Ми питал съм.Човека я е оставил да се продава в автокъщата.А защо е след ремонт не знам но скоро ще разбера.Щом можеш да я вземеш директно от човека, значи и цената ще падне чувствително.В автокъщата има ДДС и оскъпяване някакво.Прекалено евтино става.

sof_bg
12-02-2010, 20:55
Охх чудя се ква да правя...утре ще се чуя с тоз мой приятел и ще се решава.

ФЕРАРИСТ
12-02-2010, 21:42
Добре де, иди му на гости за 2-3-4 дена, няма да ти седне повече от 4-500 лева.....

rady156
13-02-2010, 01:14
верно иди ако имаш време и възможност за да си по-спокоен

sof_bg
13-02-2010, 07:44
Най лесно е да хвана самолета за 36.99еуро в едната посока с Герман Уингс,но после идва въпроса какво да и гледам на таз кола там.Трябва някой капацитет да я поглене.
Между другото някой знае ли как точно седи въпросът за мито и ддс след 01.01.2010?


верно иди ако имаш време и възможност за да си по-спокоен

ФЕРАРИСТ
13-02-2010, 09:12
Най лесно е да хвана самолета за 36.99еуро в едната посока с Герман Уингс,но после идва въпроса какво да и гледам на таз кола там.Трябва някой капацитет да я поглене.
Между другото някой знае ли как точно седи въпросът за мито и ддс след 01.01.2010?
Ако питаш заради колата, вкарваш си я като пич.....на границата никакви ядове.....

raffaello
13-02-2010, 16:28
аз ако съм на твоето място ще отида да я видя тази въпросна Алфа, ако има възможност да се погледне от някое сервизче ако те съмнява нещо, вярно ще трябва да се бръкнеш повечко за прегледа от колкото в БГ, но ти си решаваш и ако накрая не ти допадне, то вече има и 159-ки на по 6-7000 ойро, е вярно не са 3.2 ГТА, но можеш да си вземеш някоя 1.9 дизелче и пей сърце за 15000 лв 159-ка
поне няма да си набутан с разходи по ходенето

sof_bg
13-02-2010, 21:02
Четеш ми мислите колега.Първоначално идеята беше за 159 2.4 но не знам каква ми влезе под кожата това GTA.



аз ако съм на твоето място ще отида да я видя тази въпросна Алфа, ако има възможност да се погледне от някое сервизче ако те съмнява нещо, вярно ще трябва да се бръкнеш повечко за прегледа от колкото в БГ, но ти си решаваш и ако накрая не ти допадне, то вече има и 159-ки на по 6-7000 ойро, е вярно не са 3.2 ГТА, но можеш да си вземеш някоя 1.9 дизелче и пей сърце за 15000 лв 159-ка
поне няма да си набутан с разходи по ходенето

ФЕРАРИСТ
13-02-2010, 21:25
Строшихте хатъра на човека.....

rady156
13-02-2010, 21:38
Не бъдете предобедени за основния ремонт! В Европа има всякакъв вид застраховки, дори такива които ти покриват счупване на двигател! Иначе, колега не очудвам, че ти е влязла под кожата тая кола! ГТА е мечта за повечето от нас, въпреки разхода а ти си имаш перфектно дизелче, за по-дълги пробези! Колкото до 159, според МОБИЛЕ.ДЕ няма за по 7 евро, но на място не знам как е!

newuser
13-02-2010, 21:57
и аз съм за GTA-то, поради простата причина че 159-ка прилична за 7-8 хиляди евро няма ... може да се намери 1.9 за тея пари но тва не виждам изобщо да се доближава до GTA-to. 159-2.4 jtdm примерно, което с един чип върви много добре ще излезе много по-скъпо, така че....

sof_bg
13-02-2010, 22:15
:disgust::calc:

cassillas
13-02-2010, 22:16
Малко тъп въпрос ама това GTA не е ли това което се предлага в мобиле.де И до колкото знам GTA-то е с скоростна кутия подобна на Селеспиид ама спортен вариант взет почти от Ф1. А това от снимките си е с обикновена ръчна кутия. Поправете ме ако греша.

ФЕРАРИСТ
13-02-2010, 22:18
Не бъдете предобедени за основния ремонт! В Европа има всякакъв вид застраховки, дори такива които ти покриват счупване на двигател
Ти имаш ГТА с фешън застраховка в Германия, гумата да ти фъсне, взимат ти нова - късаш ремъка и правиш салата - иде застрахователя, и ти оправя двг-то фърси, нов ремък, доста клапани, помпа и прочее - ти след това би ли я продал........ся не искам да казвам че не съществуват нечрезвичайни причини да земе да я продава, ама изобщо не е логично.....ГТА е кола за ценители, а голяма част от тях не я продават след основен ремонт.....

sof_bg
13-02-2010, 22:20
Същото е колега но ако го взимам ще е от човека който го продава а не от автокъщата...но най вероятно 159-ката ще надделее.


Малко тъп въпрос ама това GTA не е ли това което се предлага в мобиле.де И до колкото знам GTA-то е с скоростна кутия подобна на Селеспиид ама спортен вариант взет почти от Ф1. А това от снимките си е с обикновена ръчна кутия. Поправете ме ако греша.

---------- Post added at 20:20 ---------- Previous post was at 20:18 ----------

За мое съжаление си прав...а повече пари за кола 2002-3 не ми се дават.


Ти имаш ГТА с фешън застраховка в Германия, гумата да ти фъсне, взимат ти нова - късаш ремъка и правиш салата - иде застрахователя, и ти оправя двг-то фърси, нов ремък, доста клапани, помпа и прочее - ти след това би ли я продал........ся не искам да казвам че не съществуват нечрезвичайни причини да земе да я продава, ама изобщо не е логично.....ГТА е кола за ценители, а голяма част от тях не я продават след основен ремонт.....

ФЕРАРИСТ
13-02-2010, 22:38
За мое съжаление си прав...а повече пари за кола 2002-3 не ми се дават.
Мда, но може и да не съм все пак, затва тука каквото и да ти пишем, на място се гледа.....хвани си аверчето, обясни му тва онва кво да гледа, и си направи сметката дали според думите му си заслужава да ходиш и ти да гледаш.....

rady156
13-02-2010, 23:07
Ти имаш ГТА с фешън застраховка в Германия, гумата да ти фъсне, взимат ти нова - късаш ремъка и правиш салата - иде застрахователя, и ти оправя двг-то фърси, нов ремък, доста клапани, помпа и прочее - ти след това би ли я продал........ся не искам да казвам че не съществуват нечрезвичайни причини да земе да я продава, ама изобщо не е логично.....ГТА е кола за ценители, а голяма част от тях не я продават след основен ремонт.....

Да, за ценители е, както и едно Мазерати 3200 GT! В чужбина един ден гледам един пич си седи в лилавото Мазерати и си чака в колата, минавайки покрай него се спрях и го попитах дали може да даде малко газ, за да чуя двигателя! Форсира го пича и за да не стане неудобно го заговорих, като го попитах дали колата е 368к.с и той вика не знам над 300 е....... та не забравяй, че най-хубавите ябълки прасетата ги ядат!

---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:59 ----------


Малко тъп въпрос ама това GTA не е ли това което се предлага в мобиле.де И до колкото знам GTA-то е с скоростна кутия подобна на Селеспиид ама спортен вариант взет почти от Ф1. А това от снимките си е с обикновена ръчна кутия. Поправете ме ако греша.

Има ги и със селеспийд и със 6 механични

---------- Post added at 21:03 ---------- Previous post was at 21:00 ----------

Иначе колата изглежда супер и е със ксенон и с механични скорости! Единствено не ми допада боята

---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 21:03 ----------

и защо само за не я намирам в мобиле.де?

V_A_N_K_A_T_A
14-02-2010, 02:22
Защото е повредена,трябва да отбележиш,че искаш да виждаш и повредени.
А,това видяхте ли го: "Kolben abgerissen!" Май означава,че и ма повреди по буталата...

rady156
14-02-2010, 16:08
Защото е повредена,трябва да отбележиш,че искаш да виждаш и повредени.
А,това видяхте ли го: "Kolben abgerissen!" Май означава,че и ма повреди по буталата...

Мерси, колега!

Bobo
14-02-2010, 16:10
Защото е повредена,трябва да отбележиш,че искаш да виждаш и повредени.
А,това видяхте ли го: "Kolben abgerissen!" Май означава,че и ма повреди по буталата...

Идеално много бързо ще я направиме с 3,7 строукър кит :lol:

ФЕРАРИСТ
14-02-2010, 16:26
Ако съществува идеалния алфистки оргазъм, то е да се подкара разпробит до 3.7 ГТА, с боднато едно турбо или чарджър на него......

JACCOMO
14-02-2010, 17:23
159 2,4JTDm + CHIP = GTA :lol::lol::lol:

sof_bg
14-02-2010, 19:14
Колега не съм специалист но мисля че няма база за сравнение между гта и 2.4 с чип..а на гта ако му сложиш чип или тва дет Бобо каза май май няма база за сравнение.


159 2,4JTDm + CHIP = GTA :lol::lol::lol:

Bobo
14-02-2010, 20:35
159 2,4JTDm + CHIP = GTA :lol::lol::lol:

Ами колега аз карам такава и отдавна чакам някой превъзбуден дизелджия айде излизайте :dance:

---------- Post added at 18:35 ---------- Previous post was at 18:34 ----------


Ако съществува идеалния алфистки оргазъм, то е да се подкара разпробит до 3.7 ГТА, с боднато едно турбо или чарджър на него......

Даа и 200 коня нитро и един реактивен двигател и да смениш тревата! :crazy:

Gosheto30v6
14-02-2010, 21:04
Ако съществува идеалния алфистки оргазъм, то е да се подкара разпробит до 3.7 ГТА, с боднато едно турбо или чарджър на него......
Ммммдааа...и аз отдавна сериозно се замислям за нещо такова ама все още не ми достигат финанси:-?

JACCOMO
15-02-2010, 12:01
Ами колега аз карам такава и отдавна чакам някой превъзбуден дизелджия айде излизайте :dance:[COLOR="Silver"]

Каква караш ти колега и какъв дизелджия чакаш че нещо не ти хванах мисълта?Ако мислиш че с колата от снимката ти неможе да ти се опъне някой дизел мисля че гршиш.А ако става въпрос само за Алфа, аз лично съм виждал как една 159 2,4ЖТД (210к.с.) с чип откъсна една 3,2 JTS Q4. А твоята ако си е стандарт на 240к.с. мисля че ще те оправи,незнам обаче какво си и сътворил:prescription:.Всичко е възможно.

Jivko7777
15-02-2010, 14:11
Каква караш ти колега и какъв дизелджия чакаш че нещо не ти хванах мисълта?Ако мислиш че с колата от снимката ти неможе да ти се опъне някой дизел мисля че гршиш.А ако става въпрос само за Алфа, аз лично съм виждал как една 159 2,4ЖТД (210к.с.) с чип откъсна една 3,2 JTS Q4. А твоята ако си е стандарт на 240к.с. мисля че ще те оправи,незнам обаче какво си и сътворил:prescription:.Всичко е възможно.

Точно това, което си гледал го направиха те! Чипа на JTD беше от Бобо правен :respect: Сега си представи как е направено неговото GTV, за Алфа дизел едва ли ще се намери някой да бие, но вече ако е от друга марка, там работата е съвсем друга...
А относно колегата, който иска да си купи GTA, според мен да не мисли много ако му е на сърце да си я взима, ако ли не да си вземе 159, но и в двата случая трябва да идеш до Германия и да видиш на място как стоят нещата...

JACCOMO
15-02-2010, 20:57
Точно това, което си гледал го направиха те! Чипа на JTD беше от Бобо правен :respect: Сега си представи как е направено неговото GTV, за Алфа дизел едва ли ще се намери някой да бие, но вече ако е от друга марка, там работата е съвсем друга...
А относно колегата, който иска да си купи GTA, според мен да не мисли много ако му е на сърце да си я взима, ако ли не да си вземе 159, но и в двата случая трябва да идеш до Германия и да видиш на място как стоят нещата...

Точно това имах предвид и аз, че АКО е стандартно неговото ГТВ или само с чип, най вероятно ЖТД-то ще го откъсне, ако е чипосано като хората!Иначе не успорвам уменията на Бобо и не се съмнявам че и неговата може да е повече от пипната,затова съм сложил едно голямо АКО отпред.

Bobo
15-02-2010, 21:08
Каква караш ти колега и какъв дизелджия чакаш че нещо не ти хванах мисълта?Ако мислиш че с колата от снимката ти неможе да ти се опъне някой дизел мисля че гршиш.А ако става въпрос само за Алфа, аз лично съм виждал как една 159 2,4ЖТД (210к.с.) с чип откъсна една 3,2 JTS Q4. А твоята ако си е стандарт на 240к.с. мисля че ще те оправи,незнам обаче какво си и сътворил:prescription:.Всичко е възможно.

Мноооогооо зле осведомен си колега гонката дето си я гледал съм я организирал аз и аз карам едната кола ;) А за мойте фабрични 240 коня като те слушам как говориш ми е ясно че такава си виждал само на картинка! Айде успех в живота и се усведомявай преди да пишеш глупости;)

---------- Post added at 19:08 ---------- Previous post was at 19:06 ----------


Точно това имах предвид и аз, че АКО е стандартно неговото ГТВ или само с чип, най вероятно ЖТД-то ще го откъсне, ако е чипосано като хората!Иначе не успорвам уменията на Бобо и не се съмнявам че и неговата може да е повече от пипната,затова съм сложил едно голямо АКО отпред.

Ще повторя пак мойта кола само с чип с/у дизел който дава на диното 240 коня, резултата е снимка в пространството в полза на бензина!

И естественно пак не сте наясно че 159 Q4 3.2 мотора е доста по бавен от 3.2 ГТА ;)

ФЕРАРИСТ
15-02-2010, 21:52
Ще повторя пак мойта кола само с чип с/у дизел който дава на диното 240 коня, резултата е снимка в пространството в полза на бензина!
И естественно пак не сте наясно че 159 Q4 3.2 мотора е доста по бавен от 3.2 ГТА ;)
Баси колко хора нарани с тия думи......

Dodo 155
15-02-2010, 21:57
Баси колко хора нарани с тия думи......

Кофти, ама двата мотора са различни ... както и самите коли :pfbbt:

BTW: ... все пак темата е за 156 GTA, а не силата на JTDm преди/след чип, 0-100 бензин/дизел и т.н.

spe4elist
15-02-2010, 22:11
Кофти, ама двата мотора са различни ... както и самите коли :pfbbt:

BTW: ... все пак темата е за 156 GTA, а не силата на JTDm преди/след чип, 0-100 бензин/дизел и т.н.
-----------------------------------------------------
Мда, и ще трябва да изтрия половината стойностна тема ... И на свой ред да нараня доста капацитети тук ... Сърце не ми дава :no:

JACCOMO
16-02-2010, 01:38
Мноооогооо зле осведомен си колега гонката дето си я гледал съм я организирал аз и аз карам едната кола ;) А за мойте фабрични 240 коня като те слушам как говориш ми е ясно че такава си виждал само на картинка! Айде успех в живота и се усведомявай преди да пишеш глупости;)

---------- Post added at 19:08 ---------- Previous post was at 19:06 ----------



Ще повторя пак мойта кола само с чип с/у дизел който дава на диното 240 коня, резултата е снимка в пространството в полза на бензина!

И естественно пак не сте наясно че 159 Q4 3.2 мотора е доста по бавен от 3.2 ГТА ;)

Колега аз те разбирам че си много запален по колата си и сигорно без да искам съм те обидил, но на гонката на която съм присъствал се състоя на банско шосе от двама мои познати и те уверявам че ти там не си присъствал та камоли да си карал кола нито нещо да си организирал.Със сигурност си доста по-запознат от мен по тези въпроси и за това не си правя опити да оспорвам мненията ти а просто си изказвам своето.Това с което започнах е че колегата може да се доближи до вървежа на ГТА и с едно ЖТД, нищо повече ( без значение дали е така или не).А ако все пак чакаш своя етусиазиран дизелджия да ти се опълчи и не се ограничаваш с Алфа Ромео, имаме в семейството служебна една 335d може някой летен ден да се снимаме и да видиме кой ще остане в пространството :coolio: . И все пак наистина извинявай ако съм те засегнал с това че не ми достига компетенция по техническите въпроси.

thecleaner
16-02-2010, 02:10
Колега аз те разбирам че си много запален по колата си и сигорно без да искам съм те обидил, но на гонката на която съм присъствал се състоя на банско шосе от двама мои познати и те уверявам че ти там не си присъствал та камоли да си карал кола нито нещо да си организирал.Със сигурност си доста по-запознат от мен по тези въпроси и за това не си правя опити да оспорвам мненията ти а просто си изказвам своето.Това с което започнах е че колегата може да се доближи до вървежа на ГТА и с едно ЖТД, нищо повече ( без значение дали е така или не).А ако все пак чакаш своя етусиазиран дизелджия да ти се опълчи и не се ограничаваш с Алфа Ромео, имаме в семейството служебна една 335d може някой летен ден да се снимаме и да видиме кой ще остане в пространството :coolio: . И все пак наистина извинявай ако съм те засегнал с това че не ми достига компетенция по техническите въпроси.

Лятото е далече колега, а гонката с БМВ то ще е супер интересна. Това предизвикателство ли е или само си пишеш :coolio: ГТВ то има какво да покаже със сигурност. Да не плачете.

cyberhill
16-02-2010, 08:24
BОBO, колко коня е GTV-то ?

Да се намеся и аз :)
Как може да убеждавате човека, да си вземе 1.9 дизел, вместо 3,2GTA ?! WTF ?!?
Щом се е насочил към такъв модел , явно може да си позволи поддръжката и бензинеца...

Чак се учудвам... пък и почнахте да сравнявате пак кюмюр VS бензин :D
Дизела си е чудесен за ежедневна кола , но до там....

JACCOMO
16-02-2010, 08:53
Лятото е далече колега, а гонката с БМВ то ще е супер интересна. Това предизвикателство ли е или само си пишеш :coolio: ГТВ то има какво да покаже със сигурност. Да не плачете.

Сигурен съм че има какво да покаже.Да не кажа че може и да ме бие.Все пак БМВ-то е автомат и ако ми всеме старта може и да не го догоня.НО лятото може и да стане въпреки че е далече.Сега нестава,не е моя колата ио не решавам аз.

---------- Post added at 06:53 ---------- Previous post was at 06:50 ----------


BОBO, колко коня е GTV-то ?

Да се намеся и аз :)
Как може да убеждавате човека, да си вземе 1.9 дизел, вместо 3,2GTA ?! WTF ?!?
Щом се е насочил към такъв модел , явно може да си позволи поддръжката и бензинеца...

Чак се учудвам... пък и почнахте да сравнявате пак кюмюр VS бензин :D
Дизела си е чудесен за ежедневна кола , но до там....

Колега става въпрос за 2.4 М-жет, а не за 1.9 . А за спора м/у бензин и дизел не съм искал да го повдигам, нито съм казал кой е по-добрия вариант.Различни хора различни стилове и вкусове и съответно различни мнения по този въпрос.Аз само дадох предложение за колегата ако ходи до Герамния да метне едно око и на този вариант.

cyberhill
16-02-2010, 09:02
Да бе колега, ама той търси така да се каже топ модела на 156 , намира , отива в Германия и се връща с дизел... малко... не знам и аз.....

Bobo
16-02-2010, 17:53
Колега аз те разбирам че си много запален по колата си и сигорно без да искам съм те обидил, но на гонката на която съм присъствал се състоя на банско шосе от двама мои познати и те уверявам че ти там не си присъствал та камоли да си карал кола нито нещо да си организирал.Със сигурност си доста по-запознат от мен по тези въпроси и за това не си правя опити да оспорвам мненията ти а просто си изказвам своето.Това с което започнах е че колегата може да се доближи до вървежа на ГТА и с едно ЖТД, нищо повече ( без значение дали е така или не).А ако все пак чакаш своя етусиазиран дизелджия да ти се опълчи и не се ограничаваш с Алфа Ромео, имаме в семейството служебна една 335d може някой летен ден да се снимаме и да видиме кой ще остане в пространството :coolio: . И все пак наистина извинявай ако съм те засегнал с това че не ми достига компетенция по техническите въпроси.

Първо не ти вярвам че си присъствал на такава гонка докажи го! Второ май само си пишеш за гонката с 335д аз съм винаги готов ! Докажи че си сериозен а не спамер;)

raffaello
16-02-2010, 19:25
така и не се разбра, какво реши колегата sof_bg ще ходи ли до Дойчланд или се отказа от офертата със 156-цата?

JACCOMO
16-02-2010, 22:45
Първо не ти вярвам че си присъствал на такава гонка докажи го! Второ май само си пишеш за гонката с 335д аз съм винаги готов ! Докажи че си сериозен а не спамер;)

На няколко пъти се опитах да се извиня ако съм те обидил с нещо но ти със всеки твой пост не спираш да избиваш някакъв комплекс и да се правиш на единствения.Сега пък трябва да ти се доказвам иначе съм бил спамер.Неможело да съм присъствал на такава гонка а ти да не си... това явно също ти се струва невъзможно, и пак трябва да ти се докаже.Нещо не те разбирам.Преди време си спомням че на няколко пъти колеги от форума отваряха теми за теб и държанито ти в гаража който работиш.Явно не си си взел забележка.Спомням си как като попитах някой за тебе и всички казваха "иди при него много разбира ще ти помогне", вече чувам само лоши отзиви.И продължаваш да го доказваш с наглото си държание срещу хората.Явно никой друг освен теб не трябва да разбира в този форум, а недай си боже да изкаже некомпетентно мнение и веднага да бъде оплют.Продължавай в същия дух. Нека да обърнем внимание на темата на колегата,той затова я е отворил,за да чуе мнения.Ще се радвам ако не се правиш на непобедим вече в темата.

---------- Post added at 20:45 ---------- Previous post was at 20:43 ----------


Да бе колега, ама той търси така да се каже топ модела на 156 , намира , отива в Германия и се връща с дизел... малко... не знам и аз.....

Абсолютно колега, отива за да види какво му се предлага.Тъкмо с парите с които разполага ще може да тества 2-3 варианта и да си вземе каквото го влече.

cyberhill
17-02-2010, 08:39
Абсолютно колега, отива за да види какво му се предлага.Тъкмо с парите с които разполага ще може да тества 2-3 варианта и да си вземе каквото го влече.

Е това е правилното.

P.S. Колега има ли развитие? Ще се ходи ли У гермаскУ :)

JACCOMO
17-02-2010, 11:10
Отиде ли колегата в Германия със 6-7000 ЕВРО е гаранция че ще се прибере с хубава кола без значение модела.

Георги Савов
17-02-2010, 13:53
Колега Джакомо за 6-7000 евро от Германия хубава Алфа 159 или 156 ГТА няма!Имам поглед върху нещата на този пазар!!:asthanos:

sof_bg
17-02-2010, 18:48
Хей нямаше ме няколко дни и пак сте превърнали темата бензин с/у дизел:baby_bringin::-D

Така,отивам аз в Германско и най хубавото нещо бяха немската бира и вурсчетата.Преди това отидох при колата,разгледах колата,карах колата и после :go: far far away.С една дума ГОЛЯМ КЕНЕФ,само фейса и е хубав,салона ужас,предницата ужас,двигатела уж работеше и върви много(доколкото мога да преценя без да съм карал преди този двигател).
159-ки 2.4 под 10евра читави няма.И така продължавам да си карам печката за сега.

cassillas
17-02-2010, 18:56
Предницата разбита значи. Е че това е кола за хубави пътища що така:chair:. Дай малко инфо за двигателя, щото според мен трябва да изяжда асвалта без никакъв зор.

JACCOMO
17-02-2010, 19:00
Докато събереш още няколко евра на тях тъкмо ще им падне още малко тавана за хубава 159-ка 2.4 . Няма да се отчайваш, пак ще отидеш и тоз пък ще се прибереш с бясната бегачка която ще си харесаш.

sof_bg
17-02-2010, 19:08
Чак да изяжда асфална не но определено върви много но не мога да преценя колко щото проста не знам колко треа да върви.А и не съм я изпъвал много щото в града две кръгчета няма къде да и давам газ до край но ми беше достатачно...тази не ми хареса.


Предницата разбита значи. Е че това е кола за хубави пътища що така:chair:. Дай малко инфо за двигателя, щото според мен трябва да изяжда асвалта без никакъв зор.

Kuker
17-02-2010, 19:11
За колко ти я даваше собственика?

sof_bg
17-02-2010, 19:31
Е за 6 евра...от 6950


Предницата разбита значи. Е че това е кола за хубави пътища що така:chair:. Дай малко инфо за двигателя, щото според мен трябва да изяжда асвалта без никакъв зор.


За колко ти я даваше собственика?

V_A_N_K_A_T_A
17-02-2010, 21:51
Мисля,че си постъпил правилно :) Евала ти правя,че не си отишъл на всяка цена за каквото и да е :respect:

sof_bg
17-02-2010, 22:38
Мерси колега...няма смисъл да се бърза и да се вземе някой дарак.Време бол,ще изпадне нещо.


Мисля,че си постъпил правилно :) Евала ти правя,че не си отишъл на всяка цена за каквото и да е :respect:

spe4elist
17-02-2010, 22:45
Mode note
----------------------------------------------------
Със съжаление установявам, че GTA няма да има ... Дал` да не заключа темата и да я предпазя от излишен спам ?!? :calc:

sof_bg
17-02-2010, 23:32
ок.


Mode note
----------------------------------------------------
Със съжаление установявам, че GTA няма да има ... Дал` да не заключа темата и да я предпазя от излишен спам ?!? :calc: