PDA

View Full Version : свети лампа- батерия



vovata
26-04-2006, 10:32
Проблема се състои във това,че като включа габарити светва на бордовия комп червена лампа ( има изобразена БАТЕРИЯ )
След обстоен преглед установих,че не ми светят светлините за мъгла на багажника. Те са двоика лампи с тези за заден ход. За задна светят,бушоните на пръв поглед са добре.
Не мога да открия причината защто не светят.

Молбата ми е ако някои е имал подобен проблем или знае как се оправя да драсне два реда.
Благодаря предварително !

п.с.
Много дразни тази червена лампа на компа

Kostadin
26-04-2006, 10:49
Проблема се състои във това,че като включа габарити светва на бордовия комп червена лампа ( има изобразена БАТЕРИЯ )
След обстоен преглед установих,че не ми светят светлините за мъгла на багажника. Те са двоика лампи с тези за заден ход. За задна светят,бушоните на пръв поглед са добре.
Не мога да открия причината защто не светят.

Молбата ми е ако някои е имал подобен проблем или знае как се оправя да драсне два реда.
Благодаря предварително !

п.с.
Много дразни тази червена лампа на компа
хахаха :lol: ти пак си добре а при мен работата е още по-весела, като дам на габарити и ми светка и лампата за задните халогени т.е. светлините за мъгла, но без да съм ги включвал, ако се опитам да ги иключа резултата е никакъв т.е. лампичката пак си свети...ако не съм включил габаритите, но пък включа задна скорост, странното явление пак се появява т.е. лампата за задните халогени пак светва, а и щях да забравя, че винаги когато свети тая лампичка светят и още две лампи на панела над папелника, едната е точно тази която клегата спомена, а именно батерийката, а на другата е изобразен фар, намират се през една лампа разстояние :lol:

Dexer
26-04-2006, 14:02
абе тая лампа не е ли за светлините на номера отзад?
И тва не е батерия със сигурност дето е над лампата...
Виж дали ти светят тея лампи на номера и ако не светят - търси там проблема

Kostadin
26-04-2006, 14:09
абе тая лампа не е ли за светлините на номера отзад?
И тва не е батерия със сигурност дето е над лампата...
Виж дали ти светят тея лампи на номера и ако не светят - търси там проблема
тази лампа, че е за номера така е, но защо ми свети лампата за задните халогени на таблото при положение, че не са включени, а и дори да са включени защо като се опитам да ги изключа не се получава, а и защо ми свети като включа задна предавка, айде долу тези лампи дето светят на панела над пепелника приемам, че светят понеже са ми изгоряли крушките на задния номер и задните халогени, но лампата на таблото горе не е нормално да свети така.

WhitePower
26-04-2006, 18:44
загуба на маса от някаде проверете си кабелите и буксите

а батерииката е - изгоряла крушка за осветеление на задния номер

vovata
27-04-2006, 08:22
Благодаря на всички отзовали се !

Смених габаритна крушка на номера и сега всичко е о.к. :P