PDA

View Full Version : Alfa Romeo 147 мнения!



pomeoo
21-02-2010, 21:07
Здравейте колеги! Нов съм във форума така, че ако темата ми не е за тук моля модераторите да я пеместят!
Трабва да си купувам нова кола, и онзи ден бях на горубляне и там видях 2 3 алфи 147 2001г. с мотори 1.6 TWIN PARCK! (нз дали така се пише)
Та въпроса ми е добри ли са тези автомобили? скъпи ли са за подръжка? Много ли харчат ? Всичко което може да ми бъде полезно!
Ще се радвам на всички отзовали се!

AR147
21-02-2010, 22:18
Здравейте колеги! Нов съм във форума така, че ако темата ми не е за тук моля модераторите да я пеместят!
Трабва да си купувам нова кола, и онзи ден бях на горубляне и там видях 2 3 алфи 147 2001г. с мотори 1.6 TWIN PARCK! (нз дали така се пише)
Та въпроса ми е добри ли са тези автомобили? скъпи ли са за подръжка? Много ли харчат ? Всичко което може да ми бъде полезно!
Ще се радвам на всички отзовали се!
TS=Twin Spark =по 2 свещи на цилиндър,добри автомобили са но поддръжката в скъпа ,особено окачването.По 2 носача на гума.
Аз лично бих ти препоръчал 2.0 TS ,почти същия разход на гориво като 1,6.За мен лично обаче най-добрия вариант е 1,9 JTD прилична динамика за по-малко парици на бензиностанцията.

spe4elist
21-02-2010, 23:40
Виж тук!
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=42145

А тази я заключвам, че станаха много вече ...

Успех