Log in

View Full Version : Military Racing на писта "Божурище" ...



Alfa User
28-04-2006, 16:28
Напоследък се заформя здрава конкуренция на всичкото рацер у и около София...
Тия дни на писта Божурище тренират най-яките бегачки от състава на БГ Армията.
Една до друга се наредиха на старта страховити пистарки от рода на Т-72 и БМП-2. Веднага след тях щафетата се пое от драгстерите от клас "Град", които показват не по-слаби параметри по състезателната дистанция. Като коли за сигурност трябваше да се използват машини от рода на "Куб" и С-300, за да се осигури безпрепятственото провеждане на тренировките и последващите квалификации.
Зрителите с трепет очакват големия финал, който ще се проведе на 06 Май, за да могат да поздравят своите любимци.

От мястото на събитието :
о.з. Рацер N:1

BatVas
28-04-2006, 16:34
Е, айде да се разкарвате всичкото шапка от там - днеска трябваше да са квалификациите - кво толкова тренират тези машини - не знам - всяка година парада е един и същ-не могат да запомнят как ще минат ли-да и снаправят списък :?: :?: :?: Колко ли хора чакат да видят парада :?: Аз разбирам да тренират самолети - някакви сложни фигури - ами то машини дето ще се движат с 5-10 км на парада. Ама те понеже са много читави сигурно искат да видят кои машини могат да издържат трудния преход - със сигурност доста от тях в момента прегряват и т.н.т

Dexer
28-04-2006, 16:56
Е, айде да се разкарвате всичкото шапка от там - днеска трябваше да са квалификациите - кво толкова тренират тези машини - не знам - всяка година парада е един и същ-не могат да запомнят как ще минат ли-да и снаправят списък :?: :?: :?: Колко ли хора чакат да видят парада :?: Аз разбирам да тренират самолети - някакви сложни фигури - ами то машини дето ще се движат с 5-10 км на парада. Ама те понеже са много читави сигурно искат да видят кои машини могат да издържат трудния преход - със сигурност доста от тях в момента прегряват и т.н.т

ц-ц-ц, как нахлеби армейските редици само :tank: :tank: :tank: :tank: :tank: :tank: :tank:

Crusader
28-04-2006, 20:03
Е, айде да се разкарвате всичкото шапка от там - днеска трябваше да са квалификациите - кво толкова тренират тези машини - не знам - всяка година парада е един и същ-не могат да запомнят как ще минат ли-да и снаправят списък :?: :?: :?: Колко ли хора чакат да видят парада :?: Аз разбирам да тренират самолети - някакви сложни фигури - ами то машини дето ще се движат с 5-10 км на парада. Ама те понеже са много читави сигурно искат да видят кои машини могат да издържат трудния преход - със сигурност доста от тях в момента прегряват и т.н.т


Аааа Васка не си прав - тренировки си трябват :!: Пробвал ли си да поддържаш постоянна дистанция движейки се в колона - трудно е особено с верижна машина. А и самата организация на толкова хора и техника си е голямо главоболие, знаеш ли само аранжировката на машините че не проста работа, а пък и на войската знаеш ли колко време е отнела подготовката на машините - е не ни разваляйте удоволствието де :lol:
Ай Т-72 и БМП -та си имате и у София , ма Град-овете чак от Ямбол ли ги докарахте бе колега :wink: , да вземем да пратим и няколко БЛГ-60 и БАТ-2 /макар да не са точно в клас "драг"/ за да представят достойно и инженерите. :wink:


Е финала както винаги че е супер -
танк до танка мила моя майно льо :tank: :tank: :tank: :tank: :tank:
изтребител до изтребителя :plane: :plane: :plane: :plane: :plane:

EvgeniiM
28-04-2006, 20:17
Няма да забравя какви метли правеха на Корен с МТЛБ-та, кефеха се на макс момчетата, а къв дрифт- кат се получат коловози и пуснат двама ентусиасти да заравнят пътя


П.П. а какви паради имаше навремето , ехееее......

П.П.2 Влади, той Батвас през уикенд си ходи до Свищов(ако се не лъжа ) да тренира с фадромата на тате, ти ше кайш че не може да поддържа скорост

virusalfa
28-04-2006, 20:44
Аз понеже бех кашик у Симитли :oops: :oops: (ЕГА земетресение го срине),мога да кажа,че в МТЛБ-то при откачен кемаф да се возиш си е жива одисея-виждах как от окоп се вади такава машина на една верига
:shock: :shock: :shock:

Alfa User
28-04-2006, 20:58
Техниката наистина е събирана от цяла БГ, така че хич не е лесно. Всички знаете че времената напоследък са доста несгодни за нашата армия, и мисля че тя заслужава уважение - все пак не сме губили нито веднъж знамето си в битка...
Но темата беше по-скоро на майтап де - понеже цяло Божурище се оглася от мощния рев на v12 двигатели и въздуха мирише на изгорели газове като на писта от Ф1... Мога да се опитам да щракна няколко "откраднати" кадъра на бегачките, стига да не ме надушат от контра-та - нали ще ми носите портокали после ? :roll:

P.S. Между другото, покрай всичките тия тренировки на Жабурище, там всеки ден виси една 164 на Военна Полиция - май е от ония с "лошите" мотори с мнооого цилиндърчета :oops:

virusalfa
28-04-2006, 21:26
Техниката наистина е събирана от цяла БГ, така че хич не е лесно. Всички знаете че времената напоследък са доста несгодни за нашата армия, и мисля че тя заслужава уважение - все пак не сме губили нито веднъж знамето си в битка...
Но темата беше по-скоро на майтап де - понеже цяло Божурище се оглася от мощния рев на v12 двигатели и въздуха мирише на изгорели газове като на писта от Ф1... Мога да се опитам да щракна няколко "откраднати" кадъра на бегачките, стига да не ме надушат от контра-та - нали ще ми носите портокали после ? :roll:

P.S. Между другото, покрай всичките тия тренировки на Жабурище, там всеки ден виси една 164 на Военна Полиция - май е от ония с "лошите" мотори с мнооого цилиндърчета :oops: те тая е и със сушоар :idea:

Mury
29-04-2006, 16:33
Аз понеже бех кашик у Симитли :oops: :oops: (ЕГА земетресение го срине),мога да кажа,че в МТЛБ-то при откачен кемаф да се возиш си е жива одисея-виждах как от окоп се вади такава машина на една верига
:shock: :shock: :shock:Аз па бех кашик у Горна Баня и съм виждал и аз какви ли не неща да правят МТЛБ-тата дори да разчистват гори на Сливница :shock: :shock: :shock: а и го виждах отблизо щото се возех да кемафа :tank: :tank: на къртечницата :joly: :joly:

Alfa User
29-04-2006, 20:06
Абе днеска след 13.00 беше некво чудо от коли на божура,ма аз минах само транзит... някой беше ли там да каже стана ли нещо интересно ?

Boby
30-04-2006, 09:39
P.S. Между другото, покрай всичките тия тренировки на Жабурище, там всеки ден виси една 164 на Военна Полиция - май е от ония с "лошите" мотори с мнооого цилиндърчета

Най обикновенна 2.0ТС. Едно приятелче я е карал.Те са 2 на ВП-тата :roll: