PDA

View Full Version : Анонсираха Test Drive Unlimited 2



DiStefano
03-03-2010, 20:12
Вече официално ... най-накрая :priest:

http://www.testdriveunlimited2.com/

инфото както винаги е оскъдно ... Компанията Atari обяви официално предстоящото излизане на рейсъра Test Drive Unlimited 2. Според анонса, втората част на играта ще съдържа нови коли, нови видове състезания, нови терени и други изненади. TDU 2 се описва като Massively Open Online Racing или M.O.O.R., а от Atari вече са регистрирали това наименование като тяхна запазена марка. Работата по продължението отново е поверена на французите от Eden Games, а сайтът на играта вече е функционален. Очаква се Test Drive Unlimited 2 да излезе тази есен за РС, PS3 и XBOX360.

http://assets.vg247.com/current//2009/07/tdu2.jpg

Derry
09-03-2010, 17:00
Сега остава да дочакаме :fish:

Stefan Caromov
23-04-2010, 05:00
Тия слухове ги чета из нета от година вече. Голям фен съм на играта , тя е единствената на лаптопа ми - 1-цата и до ден днешен си я играя ,откакто научих за нея(от форума ни) Но втората част още си е само един блян

Fear
23-04-2010, 11:02
Вече не е блян - есента излиза! :dance:

Lqnkata
23-04-2010, 11:29
Толкова съм отлагал да си взема волан за ПСто... От есента 100% ще имам :) Към ТДУ 1 нямам нито една забележка, вярвам че ТДУ 2 ще е по-добра.

DiStefano
24-04-2010, 07:49
сайта е обновен :gayfight: гледам и новия МакЛарън фигурира ....

http://hgt.hit.bg/tdu2.jpg

Stefan Caromov
24-04-2010, 14:56
сайта е обновен :gayfight: гледам и новия МакЛарън фигурира ....

http://hgt.hit.bg/tdu2.jpg

А бе чета в тоя сайт и форум на ТДУ ,ама така и не разбрах откъде се свалят коли и как аджеба се слагат в играта ... дай разяснения некви моля ти се

Fear
24-04-2010, 15:46
Ако питаш за TDU, свалят се и се слагат. Обаче има проблем - играта е "hardcode"-ната, т.е. модовете с нови коли не се добавят, ами заместват съществуващи автомобили от играта.
Точно поради тази причнина не съм се занимавал с тях.
Иначе, тук обсъждаме втората част на играта, а именно Test Drive Unlimited 2. ;)

Stefan Caromov
24-04-2010, 15:57
Ако питаш за TDU, свалят се и се слагат. Обаче има проблем - играта е "hardcode"-ната, т.е. модовете с нови коли не се добавят, ами заместват съществуващи автомобили от играта.
Точно поради тази причнина не съм се занимавал с тях.
Иначе, тук обсъждаме втората част на играта, а именно Test Drive Unlimited 2. ;)


Ясно . Иначе знам ,че се обсъда втората част . То ще си я обсъждаме още една година ,докато излезе на пазара. Късната есен......
Чета им във форума ,че щяло да има АТВ-та и камиони и ,че няма да е на същия остров ..

Derry
24-04-2010, 20:53
Ясно . Иначе знам ,че се обсъда втората част . То ще си я обсъждаме още една година ,докато излезе на пазара. Късната есен......
Чета им във форума ,че щяло да има АТВ-та и камиони и ,че няма да е на същия остров ..

Мда на ибиза ще е, покрай това дано и сеат да не ни натресат.

DiStefano
25-04-2010, 11:19
острова шъ е Ибиза ... демек ше има много Голфове с космати подмишници - демек Сеати

DiStefano
30-04-2010, 18:21
авее глейте кво ше имаааааа ... йееееее

http://i43.tinypic.com/6hiyk4.jpg

Fear
30-04-2010, 22:20
Ето ви един TRAILER (http://ps3.ign.com/dor/objects/18326/test-drive-unlimited-2/videos/testdriveunlim_trl_trailer1_42810.html?show=hi), няма само аз да точа лиги! :Tease:

DiStefano
23-01-2011, 09:09
Плюйте си на клавиатурите играта вече е златна. На 11 февруари ще е достъпна за PC, PS3 и XBOX.

Ivanov_
24-01-2011, 14:55
В замунда има качена бета версия. :) Нооо не знам... ако съдя по трейлъра, тази игра изглежда адски дървена... може и да греша. :)

DiStefano
29-01-2011, 08:12
В замунда има качена бета версия. :) Нооо не знам... ако съдя по трейлъра, тази игра изглежда адски дървена... може и да греша. :)

Тази бета е много бъгава. Пробвах я, и колата напред не можеше да върви, само назад и настрани. Изчакайте оригинала.

Derry
29-01-2011, 15:25
Имаше версия за бета тестери, дават ти ключ и си сваляш играта и ти пращат писма кога сървърите работят, на мен всичко ми вървеше добре и ми се струва, че играта ще е хубава. Много ми харесва свободното движение из острова, както й ходенето до шоурум за да си купиш кола, ако сложат и няколко автокъщи да продават коли втора употреба ще стане супер :naughty:.

MaVrUt
07-02-2011, 21:36
Вече е факт ! дърпайте !

http://zamunda.net/details.php?id=252309

Fear
07-02-2011, 21:42
Още един факт - недейте, ако не искате да се разочаровате. :(
Играта е зарибителна, изглежда добре, oбаче най-важното, а именно управлението и поведението на колите е ПЪЛНА СКРЪБ! :brickwall:

Направо не е истина - първата беше много, ама МНОГО по-добре от тази. :-?

Няма FFB, настройките за волани са на практика никакви, въобще, работата е зле.

MaVrUt
08-02-2011, 01:20
лелеее, найстина такава боза не очаквах !!! управлението е адски куцо, графиката също не е кой знае какво, направо не знам, разочарован съм.
Май ще си играя Голд едишъна !

Derry
08-02-2011, 18:45
Сякаш не е крайна версия на играта.

Lqnkata
08-02-2011, 23:50
Аз ли не съм много претенциозен или нещо ми е сбъркана представата... Както и да е, важно е, че е факт и аз лично и се радвам много. МиТото го побърквам от въртене из малките улички, с Рейндж Ролвъра развозвам некви стопаджиики ... малко по малко трупам "парици" за 458 Италия ;)

Derry
09-02-2011, 17:44
Играта е с един основен кусур - управлението е аркадно, дори с изключени асистенции. Ако имаше управлението на ГТ5 щеше да е супер. Приятна за игра, даже се замислям да си я взема тия дни като излезе официално.

CrazyElement
10-02-2011, 18:19
Пълна боза и графиката не ме впечетли а я пуснах на High , да не говорим за управлението... :(

MaVrUt
12-12-2011, 13:07
някой знае ли от къде да изтегля ДЛЦ-тата ?

Stefan Caromov
12-02-2012, 21:00
Играта е супер, но на първата управлението е в пъти по-добро, или поне на мен така ми се струва. Графиката е жестока, а тия дъждове виелици и бури, са супер.
Играя я вече десет дни ,ама много трудни тия училища ... Интересното е ,че хавай е абсолютно същия като в единицата, дори магазините са на едно и също място ....

tur4in
13-02-2012, 00:37
аз си е купих прес стийм на няква промоция беше на коледата. купих си и волан на тръстмастер ферари ф430. само с него може да се играе без тракшън контрол. като вали и не е за задно предаване. кефи ме тва че е като първата част с повече подобрения. само неразбрах защо са махнали разни марки като ламбото и мезарати. другата тъпня е че играта ще подържа моя волан като излене ъпдейт тоя месец и вибрацията ми неработи. на първата част на играта волана работи на макс. не ги разбирам тия технологии

Derry
13-02-2012, 07:28
Ако си беше купил Logitech нямаше да чакап ъпдейт :blah:.

Stefan Caromov
13-02-2012, 16:29
Derry Ти купи ли си я вече ? Знам, че и ти като мен си супер фен на поредицатаи единицата си я имаш, то и аз я имах оригинална ,два пъти я купувах хех, ама нали имам чинчила, изяде пак диска. Питам купил ли си я, за да кажеш разликите от пиратската версия... освен видимото, че не се влиза по клубовете и казината ....
BTW аз играя и двете игри с геймпад. Нямам волан, но не ми е искало никакви ъпдейти за нищо.Аз на 2 съм с ъпдейт 3

DiStefano
13-02-2012, 16:43
Изчакайте новият Test Drive:Ferrari. Излиза другият месец. Не се хабете с тази част.

Stefan Caromov
13-02-2012, 19:57
Изчакайте новият Test Drive:Ferrari. Излиза другият месец. Не се хабете с тази част.

Това ще е ъпдейт към играта, до колкото ми е известно. Няма да са само ферарита. Или аз греша
Май аз греша.. Сега гледах в нета, но да си призная, игра на писта, губи се емоцията и духовността на играта. Не е като да потънеш в виртуалния живот, ами нещо като нфс шифт. Демек на ценителите на тест драйв ,няма да ни хареса

Derry
14-02-2012, 08:52
Derry Ти купи ли си я вече ? Знам, че и ти като мен си супер фен на поредицатаи единицата си я имаш, то и аз я имах оригинална ,два пъти я купувах хех, ама нали имам чинчила, изяде пак диска. Питам купил ли си я, за да кажеш разликите от пиратската версия... освен видимото, че не се влиза по клубовете и казината ....
BTW аз играя и двете игри с геймпад. Нямам волан, но не ми е искало никакви ъпдейти за нищо.Аз на 2 съм с ъпдейт 3

Ми не я купих, нещо ме остави много недоволен от управлението, а на всичкото отгоре когато излезе играта се бях зарибил по ГТ5 и ...

Furious 155
14-02-2012, 11:47
Изчакайте новият Test Drive:Ferrari. Излиза другият месец. Не се хабете с тази част.Да, така е!
http://hardwarebg.com/forum/showthread.php/212545-Test-Drive-Ferrari

DiStefano
14-02-2012, 12:59
Не е ъпдейт. Тест Драйв отделен си е. Разработката е поверена на Слайти Мад Студио - онези, които са "виновни" за Шифт и Шифт 2. Демек се очаква играта технически да прилича на тях. А оупън уорлд като в Ънлимитед, може да забравите да има скоро. Всички се надяваха NFS The Run да е такава, но уви .. не беше.

Derry
14-02-2012, 13:02
Е не съм фен на ферари, но играта изглежда интригуващо :), пък може ако им потръгне с тая игра да направят и един тест с ламборджини :).

tur4in
19-02-2012, 17:21
че то те махнаха ламбото във втората част, камоли да направят само за ламбо