PDA

View Full Version : Почистване на пепелник в 156



slavips
05-03-2010, 14:13
Колеги от горе долу един месец имам 156,всичко е чудесно ама ми се напълни пепелника и сега незнам как да го извадя за да го почистя.Почти съм сигурвн че е елементарно ама знаете каква слава се носи на военни и полицаи :idea2: Опитвах няколко пъти безуспешно и реших да се консултирам с по-вещи :) за да не го счупя накрая.Благодаря предварително ;)

Pepo
05-03-2010, 14:17
Колеги от горе долу един месец имам 156,всичко е чудесно ама ми се напълни пепелника и сега незнам как да го извадя за да го почистя.Почти съм сигурвн че е елементарно ама знаете каква слава се носи на военни и полицаи :idea2: Опитвах няколко пъти безуспешно и реших да се консултирам с по-вещи :) за да не го счупя накрая.Благодаря предварително ;)
Същинският пепелник е напъхан като легенче. Хващаш го за капачето и теглиш нагоре :-D

slavips
05-03-2010, 14:43
Колега дърпах го ама неще да излезе,страх ме е да не го счупя,ако това е начина да отивам да тегля?

Pepo
05-03-2010, 15:22
Колега дърпах го ама неще да излезе,страх ме е да не го счупя,ако това е начина да отивам да тегля?
Няма не ще. Иска :-D

Надявам се не теглиш цялото 'чекмедженце' :new_Eyecrazy:
Да приемем, че пепелникът е затворен.
1. Натискаш еднократно и той се отваря.
2. Бъркаш вътре и изтегляш само 'легенчето', което се намира вляво от запалката.

pininfarina
05-03-2010, 18:57
Ами пробвай с прахосмукачка като не излиза ;-)

rusiq86
05-03-2010, 19:08
Дърпаш го и излиза, хващаш легенчето колега.
п.п. грях е да пушиш в колата :hi_temerature:

Pepo
05-03-2010, 22:57
Дърпаш го и излиза, хващаш легенчето колега.
п.п. грях е да пушиш в колата :hi_temerature:
Никакъв го няма, а и не пише каква я е свършил. Сигурно още дърпа :roll:

slavips
06-03-2010, 21:39
Еми неще да излезе пустиняка,ще ида на някоя сбирка и ще помоля някой колега да ми покаже(егати пепелника)А по въпроса с прахосмукачката-добра идея ама всеки път да разпъвам кабели за да я включа при положение че може да се вади....Някой колега от кварталите Надежда Люлин който може да съдейства да си чукнем среща да покаже :shocking:

toshko69
06-03-2010, 21:51
Еми неще да излезе пустиняка,ще ида на някоя сбирка и ще помоля някой колега да ми покаже(егати пепелника)А по въпроса с прахосмукачката-добра идея ама всеки път да разпъвам кабели за да я включа при положение че може да се вади....Някой колега от кварталите Надежда Люлин който може да съдейства да си чукнем среща да покаже :shocking:

Колега пепелника се вади изключително лесно.Има два варянта,да е залепнал зверски,или да го няма самото лигенче на пепелника,а да е само основното тяло на пепелника.По-вероятно според мен да е второто.Успех в начинанието.

plamen76
06-03-2010, 21:53
Еми неще да излезе пустиняка,ще ида на някоя сбирка и ще помоля някой колега да ми покаже(егати пепелника)А по въпроса с прахосмукачката-добра идея ама всеки път да разпъвам кабели за да я включа при положение че може да се вади....Някой колега от кварталите Надежда Люлин който може да съдейства да си чукнем среща да покаже :shocking:

Ми сигурно някой се е избъзикал с тебе и го е залепил-иначе е малко смешно като проблем-няма каде да се закачи

pininfarina
06-03-2010, 22:04
Нищо чудно да е бил счупен и след това залепен.

slavips
06-03-2010, 22:31
Колкото и смешно да звучи пепелника не е залепен,защото излиза до едно положение легенчето и от там нататък неще да мърда.Почвам да си мисля че проблема е в мен не в пепелника :D

rusiq86
07-03-2010, 10:20
Излиза донякъде, значи не е лепен. Внимателно опитай да го издърпаш, не е трудно!

kibika
07-03-2010, 11:00
Еми неще да излезе пустиняка,ще ида на някоя сбирка и ще помоля някой колега да ми покаже(егати пепелника)А по въпроса с прахосмукачката-добра идея ама всеки път да разпъвам кабели за да я включа при положение че може да се вади....Някой колега от кварталите Надежда Люлин който може да съдейства да си чукнем среща да покаже :shocking:

Колега аз съм от Триъгълника, ако искаш може да ти помогна с нещо. Не съм специалист на си сменях конзолата и го вадих пепелника. Не срещнах проблем с него, но твоят може да е "проблемен". :)

PIF
07-03-2010, 11:04
Колега,днес съм свободен.Ще ходя и до Надежда и до Люлин - иначе съм от Св.Троица.Ако искаш звънни и ще ти покажа как се вади пепелника-0888501023-Иван

Kuker
07-03-2010, 11:56
И аз съм свободен, пуснал съм ти ЛС.

slavips
07-03-2010, 15:27
Колеги проблема се оказа елементарен и доста смешен.Както обикновенно става почти всяка вечер от както имам колата аз се оплаквах на приятел че не мога да си изхвърля пепелника.Та влезе той в колата и започна да се чуди :new_Eyecrazy: Гледа го въртя го докато най накрая не каза,че под запалката има нещо :chair: Загледах се и аз и видях едно магнитче което бях оставил там преди време.Застаноло то точно под запалката и самия пеплник и му пречи да се отвори напълно.Махаме го ние и чекмеджето
се отвори още с около 2см след което вече самото легенче изпадна без каквото и да е усилие :chair: Та сега имам да черпя за изхвърления пепелник :devil: Съвет от мен към всички колеги не използвайте мястото под запалката за складиране на малки предмети,че после трудно се почиства пепелника :) Поздрави на всички