PDA

View Full Version : Как да искараме пари ???



hunter1989
14-03-2010, 19:49
Колеги някой има ли представа какво е това. Че аз нещо не разбрах , а и ми стана интересно . Дали наистина може да се докарва по някои лев отгоре защото иначе не е лесно. Аз имах колега който се занимаваше с подобно нещо( кликва и получава по 1 цент) , но това ми изглежда по изгодно :D .

=======================================
колегите са ти отговорили.
Линка към сайта е махнат.
пр-ооф

Stoyan Georgiev
14-03-2010, 19:53
Пари се иЗкарват. ;)

trustworthy
14-03-2010, 20:05
Потърси из нета още малко и ще разбереш каква шашма е тая 'надомна работа' ;)

ReLeFNIQ
14-03-2010, 20:27
Не се подвеждайте с глупости, всички тея кликания за реклами и попълване на анкети 99% от случайте са само зарибявка за нещо друго или пък трябва 1 година да кликате като откачени за уж 50 $ които има да ги чакате..И няма да ги дочакате..

crocodil
14-03-2010, 20:28
Може да пробвам да оставя компа пуснат денонощно и да направя една програмка, която да кара човечето да върви. Но съм крайно скептичен към такъв вид "работа".

slav40
14-03-2010, 22:04
По-голям е шанса с тотото ...пък и вече е почти милионче! :spam_laser:

AlfaFen145
14-03-2010, 22:33
..колеги ще ви обесня какво е това ...
аз и двама познати се заминавахме с такива шашми изкарвахме пари доста добре ,като за балъци ( хора които цъкат )
..цаката е ,да се зарибят колкото повече хора може ,от там се пуска "тънката"далавера на "получателя" - интерфейс поръчка за работа (тоест зарибяваш някои да цъка нещо ,за да изкара парички)-цялата работа с цъкането е следната -Най-общо казано "ти когато цъкаш пари-аз печеля от теб"
аз не ги чаткам точно тея работи ,но ще го обесня по прост начин ,както аз го разбирам :)др приятелчета са хакерчетата ,аз правя др.интересни неща ;)
ние се свързваме с 'големи'-като Гугъл,Замунда,Хит,и т.н поръчваме им банери (реклама) - и те ни плащат за това на КЛИК ,тоест в наш сайт има техен банер ,с информация ,ние печелим от тяхна реклама ,а от вас печелим ,след като излъжем данните и вие виждате друга информация на компа(това което е описано по-горе) => вие цъкате банера на замунда -това отчита дейност и печелим "кажи го 150 лева на седмица" ..прекосили ...


Говоря "ние" защото се занимавахме с това 1 седмица и ни закриха сайта ,защото има и по-умни от мойте фрчета :) хаха ...

Такаче всичко е ,да печели някои друг,но не и ти ..

AR147
14-03-2010, 22:44
Low-level маркетинг само че в онлайн рекламата.
Постарому Прмида.

AlfaFen145
14-03-2010, 22:53
Low-level маркетинг само че в онлайн рекламата.
Постарому Прмида.

Добре ,като цяло си напълно прав!

Защо,писах 15 реда, а просто не го казах така :)
:tongue2::tongue2::tongue2:

Еваля !