PDA

View Full Version : Защо не ми дава да видя тази страница????



dvoinikat
19-03-2010, 07:39
Здравейте колеги. Няколко пъти ми се е случвало да не ме пуска да видя някой странци в различни секции на форума. Сложил съм снимка какво ми показва, при положение, че нищо от написаното не отогваря на мен.Тая сутрин ми се случи като поисках да видя тема " Въпрос към Ферарист" в разделала 156/147/GT.
Аз ли бъркам нещо...?

Novachev
19-03-2010, 07:44
Здравейте колеги. Няколко пъти ми се е случвало да не ме пуска да видя някой странци в различни секции на форума. Сложил съм снимка какво ми показва, при положение, че нищо от написаното не отогваря на мен.Тая сутрин ми се случи като поисках да видя тема " Въпрос към Ферарист" в разделала 156/147/GT.
Аз ли бъркам нещо...?
Нямаш права да влизаш в раздела където е преместена тази тема. Най вероятно темата е преместена в изтрити а до там имат достъп само модернаторите и администраторите.

spe4elist
19-03-2010, 09:17
Здравейте колеги. Няколко пъти ми се е случвало да не ме пуска да видя някой странци в различни секции на форума. Сложил съм снимка какво ми показва, при положение, че нищо от написаното не отогваря на мен.Тая сутрин ми се случи като поисках да видя тема " Въпрос към Ферарист" в разделала 156/147/GT.
Аз ли бъркам нещо...?

Не бъркаш, няма и да я видиш. Темата е в коша, некоректно е да се използват теми за лична кореспонденция!

dvoinikat
19-03-2010, 12:03
Не бъркаш, няма и да я видиш. Темата е в коша, некоректно е да се използват теми за лична кореспонденция!

Аха. Ами стоеше активна в раздела, та затова. Ако тема е изтрита, трябва ли въобще да се вижда от другите потребители?

Pinky
19-03-2010, 13:10
Била е изтрита след като си заредил главната страница. След като рефрешнеш, няма да я виждаш.

dvoinikat
19-03-2010, 19:43
Ок, много благодаря колеги!

Поздрави