PDA

View Full Version : Търся колега от Велико Търново



Stefan Caromov
24-03-2010, 15:16
Колеги ,търся много спешно някой ,който живее във Велико Търново ,за да ми направо ,ако има желание и възможност една услуга.
Трябва да се отиде до "Дирекция Военно Исторически Архив " и да се вземе препис от една присъда. Аз нямам време просто да отида и ще съм благодарен ,ако някой направи таво за мен и ми прати преписа по еконт,пък аз ще си платя там разходите на човека.
Благодаря ви предварително

JORDI
24-03-2010, 16:27
Чакай да ти ъпна темата, че да се разсънят прятелчетата!!! :pokey: Ако до довечера не ти отговорят, ще ги сръгам по телефона всичките!!!Успех!:-)

Stefan Caromov
25-03-2010, 13:44
Ужасно съм благодарен на колегата WRC ,който се отзова на молбата ми ,за съжаление бюрокрацията в тая тъпа д-ва е прекалена и нищо не може да направи . Трябвало лично да ходя до там . Еми ,ще се разходя.

RoMeO_156_GTA
25-03-2010, 14:25
Малко късно виждам темата , но явно не мога да ти помогна ...

Та така е в нашата държава . С мен се бяха заяли , въпреки че бях с лична карта и ЕГНто съвпада , понеже една буква от името ми беше спестена от друг държавен служител . А при теб е доста по-сложно положението за вземане на документ от подобен род ...

tokata_pz_flex
25-03-2010, 16:06
Отзовават се ... пичове са колегите :) Тедо има да пие на мой гръб :)

Stefan Caromov
25-03-2010, 16:18
Отзовават се ... пичове са колегите :) Тедо има да пие на мой гръб :)

ами просто са любезни хората ,евала за което

tokata_pz_flex
25-03-2010, 16:21
Така е да . А ти ще трябва да отидеш лично до архива ли ?

Stefan Caromov
25-03-2010, 16:24
За жалост да . Хубава работа ,ама българска ::))
И преди това трябвало някакво заявление да пусна тук в сф

wrc
25-03-2010, 20:56
Съжалявам,не можах да свърша работа,ама хората казаха "не може".А като подадеш това заявление,няма нужда да се разхождаш до тук,просто ще ти изпратят документа до мястото от където си подал заявлението,така ми обясниха.