PDA

View Full Version : Лека промяна в Купува/Продава



pr_00f
07-04-2010, 10:19
От днес всички нови теми публикувани в раздели Продава/Купува ще бъдат одобрявани от модератор преди да станат видими за потребителите.
Теми неотговарящи на правилата на форума и раздела няма да получават одобрение и ще бъдат премахнвани.

pininfarina
07-04-2010, 11:49
Мисля че това е много добра идея.

Pastora
08-04-2010, 11:01
Определено правилна посока и политика ;)

Satanism
08-04-2010, 16:28
Има си плюсове и минуси със сигурност...стига да можете да смогвате, сигурно ще е окей...

PEPI-2ALFA
17-04-2010, 15:23
Това май не действа
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=47111

JORDANGT
05-06-2010, 16:03
Пуснах обява за кола на части и забравих да сложа снимки.Обявата не се появи.Сега пак я пускам със снимки,но забрави да си напиша телефона.
Моля обяснете ми кое не е по правилата или това трябва да е платена обява.До колко време се удобряват обявите и поне едно ЛС за тези които не са публикувани.
Една седмица не мога да си пусна обявата.
Като цяло идеята е много добра,защото и аз се дразня от непълни обяви,но нека пресявката да става малко по-бързо или да има някакъв формуляр който да има задължителни полета за маркиране без които да не може да се пускат некоректни обяви.
Поздрави за целия екип

Old Fox
06-06-2010, 20:24
Това ли е обявата?
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=48768
Доколкото виждам е одобрена и видима. ЛСта наистина не се пускат до всички, но и не винаги има време за това. Общ Шаблон няма, но просто трябва да се следват елементарните правила, да има цена, да има снимки, а спец. за цели автомобили има и шаблон. Обявите се одобряват веднага щом бъдат видени от модератора, няма точно определено време, но ни давайте поне няколко часа. Ако имате притеснения пишете ЛС до някой от модовете в "Купува/продава"

голямата риба
10-06-2010, 08:50
Аз също пуснах обява и съм пропуснал цената
което е моя грешка.
Но все пак мисля, че е редно модератора да пише ЛС на потребителя за да го информира.

TRENDi
10-06-2010, 09:45
И аз чакам тая година да ми излезе обявата... :dunno: \И аз пуснах 2-ра, като след 3-4 дни чакане реших, че на първата съм нарушил някое свещено правило, но уви...\

Old Fox
10-06-2010, 11:35
И аз чакам тая година да ми излезе обявата... :dunno: \И аз пуснах 2-ра, като след 3-4 дни чакане реших, че на първата съм нарушил някое свещено правило, но уви...\

http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=48677
Toва ли имаш предвид. Обявата е видима за всички. Ако считаш че нещос е бави повече отколото е редно - пиши ни:-)
Ироничните подхвърляния няма да ускорят нещата.

---------- Post added at 11:35 ---------- Previous post was at 11:33 ----------


Аз също пуснах обява и съм пропуснал цената
което е моя грешка.
Но все пак мисля, че е редно модератора да пише ЛС на потребителя за да го информира.

Тази обява също е одобрена и видима
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=48896

TRENDi
10-06-2010, 17:57
ОК извинявам се на модераторите, просто не знаех, че след одобряването не се качва автоматично "горе", а се забива на н-та страница, т.е. към момента\времето\ на пускането и. Ще помоля 2-рата тема да я разкарата\неодобрите\, за да няма дублиране.

Поздрави и извинения още веднъж.

robygas
10-06-2010, 20:13
Всичко което не е със снимки или цена -не се одобрява. Обявата си остава там където е пусната. Обикновено не одобрените обяви отиват в коша заедно със съответната забележка - защо не са одобрени, за да го видите.

Риба- ти беше пропуснал цената. Втората ти е валидна.

pr_00f
10-06-2010, 20:22
Потребителите не виждат коша.

голямата риба
10-06-2010, 23:30
Да разбрах, че съм пропуснал цената.
Разбира се грешката е моя, но просто беше пропусната неволно, при редактирането на обявата.
Но все пак би било добре да има обратна връзка.
Благодаря на пр00ф-а и другите модератори за съдействието.

digitalundgrd
19-06-2010, 23:43
И аз 2 пъти пуснах обява за продажба на двигател, и все още не я виждам в раздел Продава :( Кажете какво съм объркал или пропуснал

Old Fox
20-06-2010, 00:05
Не сме го видели явно още. Току що одобрих темата.

Iltcho
21-06-2010, 19:22
Добре де, колко време е необходимо да одобрите 1 обява, че я пуснах сутринта, пък вече е 19.23 и няма обява, няма нищо???:hehe:

Old Fox
21-06-2010, 20:02
"Цена не съм мислил честно казано, но може и за продажба да се говори."
Добре де айде сега си отговори що не си виждаш обявата.
Обяви без цена или неотговарящи на други правила въобще няма да ги видите. Пусни нова обява с цена.:magic:

ludmilcar
20-07-2010, 14:50
Извинявам се но и аз да попитам за колко време горе долу се одобрява обява в раздел продава.
Пуснах 2 пъти вчера и днес там обява за Алфа 155 на части. Единствено нямам снимки но съм написал отдолу, че ще кача при първа възможност. А и виждам много побликувани такива обяви без снимки, така че не вярвам в това да е проблема.
Очаквам отговор. Благодаря.

Old Fox
20-07-2010, 15:39
Обявата е пусната три пъти -не знам защо. Моля теб и всички останали да пускате обявите чак след като имате снимки. Уверявам ви, коректна обява ще бъде одобрена достатъчно бързо.

ludmilcar
20-07-2010, 17:26
Благодаря. :yes::th_up: