PDA

View Full Version : Моля някой от Пловдив да удари едно рамо за оглед на кола!



rusiq86
08-04-2010, 18:50
Здрвейте, интересувам се от една обява за едно ауди а6. Ако може някой, който има време да я погледне да каже как му се вижда салон, отвън, двг, да го чуе. Демек струва ли си да се ходи да се види по обстойно!
Ето линк към обявата: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11270198448876646&f1=details

Мерси на отзовалите се!

santo_traficante
08-04-2010, 20:16
уау 115000км:BIGsmile:

rusiq86
08-04-2010, 20:57
Колега за км ми е ясно, ма това не е проблем. Интересува ме струва ли си да се види, щото на снимки да, но на живо...а от Русе до Пловдив не е малко път!
Съотношението екстри, цена, годинка е по-важна (да е дизел :))!

koolio
08-04-2010, 21:04
Мислиш да сменяш Алфата с тва Алди ?!?:wierdo:

Galeano
08-04-2010, 21:05
Колега за км ми е ясно, ма това не е проблем. Интересува ме струва ли си да се види, щото на снимки да, но на живо...а от Русе до Пловдив не е малко път!
Съотношението екстри, цена, годинка е по-важна (да е дизел :))!

Колега не знам дали си запознат но този мотор не е от най сполучливите двигатели на АУДИ. С времето разпределителните му валове стават като тояги. В ауди форума е по известен като "душегуба". Поинтересувай се преди да скочиш в А6-цата.

RPWWD
08-04-2010, 21:09
Колега не знам дали си запознат но този мотор не е от най сполучливите двигатели на АУДИ. С времето разпределителните му валове стават като тояги. В ауди форума е по известен като "душегуба". Поинтересувай се преди да скочиш в А6-цата.

Остави го да сцепи един - два пъти глава на двигателя, пък ще му увре главата ;-)

BoxerPower
08-04-2010, 22:06
Колега само едно ще ти кажа за това Ауди, както и за всичко останало дето е "Нов внос" в която и да било нашенска автокъща (а особено на малко пари и километри) - ПЪЛЕН Т*ШАК!!! Само баламурник би си взел кола от автокъща в последните години... верно, че България все още е пълна с безобразно глупави и наивни типове... но нека поне ние не сме сред тях ;)

П.П. Само за справка ще добавя, че най-голямата такава кошница в Италия струва 6 000 ЕВРО! Дори не искам да си представя какъв бидон за смет е тоя за 10 000 лв., при положение, че в него влизат разходи за внос и надценка на джамбазина ;)

tanatos
08-04-2010, 22:24
Човека не моли за акъл, а за услуга некой да погледне Аудито..Ташак била, незнам си каква била..Как разбрахте кой точно мотор е тая конкретна кола, щото не всички 2,5 тди имат проблеми и сцепват глави или имат проблеми със скоростната кутия.. Некой ако може да отиде да види колата и да каже ...

trace
08-04-2010, 22:40
Пловдив ми е далеч, но в една автокъща с която работим има едно такова:
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11270741985956837&f1=details

BoxerPower
08-04-2010, 23:00
Човека не моли за акъл, а за услуга некой да погледне Аудито..Ташак била, незнам си каква била..Как разбрахте кой точно мотор е тая конкретна кола, щото не всички 2,5 тди имат проблеми и сцепват глави или имат проблеми със скоростната кутия.. Некой ако може да отиде да види колата и да каже ...

:respect:

rusiq86
09-04-2010, 01:18
Мерси за коментарите и на отзовалите се на лични, радвам се че има такива пичове дето ще си губят времето заради мен.
Аз алфата няма да сменя никога!! Тя си е номер едно.
За двг съм го чувал същото, но няма проблеми, колата не е за моя лична употреба.
Колега обявата, която си показла не е лоша ма се търси нещо по-ново поне 2002годинка, с новия двг е 180кс!
Алфата си я обичам, бих я сменил само за 159 или брера, ма като му дойде времето!

Благодаря много на колегата Pepo!! Голем пич, жив, здрав и вс хубаво му желая!

Може да е слага ключ!