PDA

View Full Version : Внимавайте на Сливница в София!!!



DerMeister
10-04-2010, 22:07
В участъка между Орион и отбивката за Обеля. Осветлението не е адекватно. От 2 дни са изрязали шахматно асфалта, някога явно ще асфалтират. Вчера за малко да ме блъсне един джип, днес имаше голяма катастрофа с няколко коли.

Kuker
10-04-2010, 23:08
Мдаа,тия бая се бяха поочукали.

SPEEDY-SD
11-04-2010, 00:10
Днес като отивах на работа се чудех откъде да ги избягвам... но и не само по сливница са разкопали много др улици са почнали...САМО ДА ГИ КЪРПЯТ

morfius
11-04-2010, 00:36
Те така и България са го подкарали... шахмат, днес минеш на едно място тапа, утре точно преди или след него някой ще те отнесе докато заобикаля изрезки.
Да сложат някой друг знак баси...

sen7
11-04-2010, 16:09
Абе а по принцип след като запълнят дупката нали трябва да я запечатат по краищата? Защото доста дупки така са ги заебали.

JAMAL
11-04-2010, 18:51
Днес минах по този път и положението е трагично. На принципа е "по-силният оцелява". Скоро ще го оправят и пътя ще е като "нов". Почти няма да има неравности, канавки и дупки, които не са били за оправяне.
Колега sen7, дупките трябва да бъдат запечатани, но това нищо не значи. Тези дупки, които ги запълват само с лопатите ще бъдат с много интересна форма на запечатване. Същински арт...

sen7
11-04-2010, 20:38
Не бе щото аз съм нахално копеле и като видя нек'ви такива работи и звъня на едно телефонче на общината та да им досаждам.Ма и те са си казали, че е за това телефона де.Та питам , за да съм сигурен.Иначе дупките са минати с валяк ама малко пунта мара - кърпиха здрави места :D

JAMAL
11-04-2010, 20:47
Определено има възможност гражданското ти право да даде резултат. Може не винаги да е съвсем обективен и полезен, но все пак всичко е възможно.

VFTI
12-04-2010, 00:15
987 55 55-Столичен инспекторат! Не ги жалете! Звънете! Понякога има ефект и бърза реакция!


П.П Макар че след като подадох 3 сигнала че бул.Г.М.Димитров се асвалтира избирателно и реално нарочно се оставят дупки никой нищо не направи...и наистина на места рязаха нов асвалт, а дупките ги оставиха...Следващия път ще тряват "Господарите" или "БТВ новините" ...пффф как пак се ядосаххххх...

detelazurno
12-04-2010, 11:11
.... На принципа е "по-силният оцелява". ....

Само дето винаги дупките се оказват по-силните.
Спомняте ли си тежката катастрофа на бул. Рожен, точно след спускането под кръговото на надлез Надежда, в която имаше 4 пострадали жени и един мъж загина на място? Е, въпросният мъж, лека му пръст, беше колега на баща ми, а катастрофата стана точно заради дупка, която се опитал да избегне!

Kuker
12-04-2010, 18:28
В участъка между Орион и отбивката за Обеля.Днес асфалтираха, всичко е 6, вече може да се кара с 200 безпрепядствено.

DerMeister
12-04-2010, 22:40
Днес асфалтираха, всичко е 6, вече може да се кара с 200 безпрепядствено.
Тц, сега се връщам от там, платното посока Люлин още има изрязано, а след кръстовището за Обеля също.

П.П. Там никога с повече от 60км/ч, винаги изкачат кучета, бронята ми си стои ранена от месеци, пусти фейслифт...

sen7
12-04-2010, 23:59
Ей вече само като си помисля за нещо и те го оправили бе :D
Днес видях, че са минали и са ги направили като хората.Е вярно на места съм се чудил как са изрязали до наполовина напуканото , а другата половина са оставили ама............иначе телефона е 987 -55 -55 ама имайте и малко милост, че и те душа носят, а и не могат да правят чудеса.

Господари на ефира няма да ти свършат работа - повервай ми.