PDA

View Full Version : Ремонта по бул. България



morfius
12-04-2010, 21:12
Просто нямам думи... Цариградско море ряпа да яде.
Така са пълнили, че горката Алфа подскача като на батут :furious:
И не само в преходите, в самите кръпки е неравно до безобразие :smackbum:

AlfaMan
12-04-2010, 22:04
То това да беше само проблема, ами какво ще се случи с тези, които ги пълниха в дъжда? Ей така се трошат парите на съвестните данъкоплатци и тук вече нито с комунистите, нито с ченгетата, нито пък със Станишев могат да се оправдават.

sen7
13-04-2010, 00:10
Бе не може да пишем всичко на управляващите.В крайна сметка кой го прави ремонта.И не започвайте с теорията за източването на парите.

morfius
13-04-2010, 00:19
Някъде да съм споменал управляващите... все още не, ако го приемат в тоя му вид обаче, ще ги споменавам с право.

ves_v8
13-04-2010, 13:04
Тука при моя офис на бул България днес кърпят като ги гледам как работят и ми се реве. Толкова некадърни хора ги правят тия ремонти че е нормално да не се получава нищо хубаво. На детелината дето минава под бул България обръщам всеки ден поне по 5 пъти и трябва да спра почти напълно за да не ми се счупи колата. Есента я асфалтираха и я бяха оправили добре, но сега само след няколко месеца се скапа тотално, дори е по-зле отколкото беше преди това.:screwy: да ги хване човек и :shoot::shoot::shoot:

AlfaMan
13-04-2010, 20:09
Е убаво, няма да го пишем на тях. Обаче на кой да пишем ремонта на "Цариградско шосе"? Странно защо, пожарникаря се заканва за съдебни дела за золумите на бившите управляващи и как така пропусна тогавашният кмет на София, който публично се закани, че фирмата правила ремонта ще преасфалтира булеварда за собствена сметка? Тоест защо не е преасфалтиран до сега и къде потънаха парите ни? На кой да пишем тогава асфалтирането по схемата - върви камион и циганите метат ясфалт по дупките и колите го утъпкват. Това беше ситуацията около басейна Спартак по времето на същия кмет, когато се асфалтира и Цариградско шосе.
Както е модерно, ще го пишем на "неизвестен извършител".

sen7
13-04-2010, 22:07
явно наистина държавата се управлява от 4-тата власт.

morfius
13-04-2010, 22:09
явно наистина държавата се управлява от 4-тата власт.

Каква 4 власт бре колега, вестници ли слагат за плънка в тия дупки :surrender:

AntiLuuP
14-04-2010, 13:10
бул. България преди ремонта си беше по добре определено, всеки ден минавам по него в крайна сметка живея там и като видях, че започват ремонтни дейности ми светна в очите, но определено останах разочарован... да се надяваме че от движението бабуните ще слегнат ...

zdravio
14-04-2010, 13:16
Вчера на обяд видях темата, но не смятах, че нещата са толкова сериозни, докато съвсем ненадейно ми се наложи да мина вчера вечерта от там... Преди да беше кърперно беше по-добре определено, незнам какви са тия ремонти... замазване на очите май!

sen7
14-04-2010, 14:26
Каква 4 власт бре колега, вестници ли слагат за плънка в тия дупки :surrender:


тихо, не давай идеи :)