PDA

View Full Version : Какво са Ви откраднали?



BoxerPower
18-04-2010, 16:51
Предполагам повечето от нас са ставали жертва на някоя изгубена душа, чието хоби или бизнес е да присвоява чужди вещи. Най-често посегателство се извършва срещу нашите автомобили, изоставени самички там някъде навън. Обикновено след подобна случка в съзнанието на човек се върти една мисъл... а мисълта е "ех да ми падне това крадливо к*пеленце, мамичката му ще е*а...". За съжаление обаче, в повечето случаи крадеца си остава неразкрит и безнаказан, а нас ни остава само да пием по една студена вода...

Идеята на самата тема е да споделим какво са ни откраднали, било то от вкъщи, от колата, от чантата... абе какво са ни откраднали по принцип!

За да направим темата по-интересна, след като споделите какво са ви откраднали може да напишете и един два реда за това, какво бихте сторили на крадеца ако евентуално ви падне след това :priest:

П.П. Аз лично откраднах темата от друг форум, но се надявам да не ме линчуват за постъпката :)

Ето и една интересна случка в духа на темата ;)

http://www.monitor.bg/article?id=228861

napoli
18-04-2010, 17:02
От колата крака хванаха 2 капачки за джанти после видях,че и патрона е ръчкан исках да го хвана за певеца:ranting:

Stoyan Georgiev
18-04-2010, 17:02
3 телефона, кола, колело (като бях на 10 ;( ), очилата са консуматив, лаптоп и т.н. :)

а да, веднъж ми откраднаха и сърцето, ама си го намерих и го върнах тъпкано ;) - никога повече ;)

Mind_Control
18-04-2010, 17:28
Пари, телефон, касетофон от колата и да чукам да дърво, май е само това.

renyx
18-04-2010, 19:38
Чистачка(защо им е била само една незнам),капачките на винтилите,стъклото на страничното огледало.Това на предишната кола.По Ариел , да чукна на дърво , за сега нищо.

GRME4E
18-04-2010, 20:13
Двете емблеми предна и задна,капачките на летите джанти.ако го хвана......мька мька мька......:boxing::boxing:

georgyg
18-04-2010, 20:18
Може ли де се пускати и положителни теми във форума.

И за де не е спам - не си спомням.
Верме е да направим и една от какво сте боледували. Ако ще се правят статистически изследвания направете анкета, това все пак е автомобилен форум.

Мислете за положителни неща, отрицателните ни заобикалят постоянно, ако ги търсите просто гледайте новините по телевизията.

Bobi_33
18-04-2010, 20:23
Гуми и джанти от мазето, 3 пъти радиото (като някое странично стъкло заминава винаги за целта ), веднъж акумулатор (пак и странично стъкло)
От мазето 2бр. ск. кутии за 33-ка + 1 разглобена и 2 глави пак за 33-ка (най-вероятно за скрап са ги предали)

Емблеми поне 7-8 са изчезнали, отказах се да ги броя вече.
Отделно от мазето инструменти най-различни - бормашина, електрожен, гедоренце, и др.

tokata_pz_flex
18-04-2010, 20:26
Телевизор ... от задната седалка на колата . Касетофона не го бяха пипнали ... а взели старото СОНИ тринитрон :sister3:

stefoo
18-04-2010, 20:27
от колата 19бр болтове от джантите от вкъщи 2 телевизора 2 двд 10 000лв и 3000долара чести то ми ако го разбера кои е със сигурност няма да оживее

kocetobs
19-04-2010, 08:45
Телефон,от колата преди 3 месеца-сд Сони на няма 1 година и преди 4 дена 100 лв от джоба ми,мама им джебчийска....

Fear
19-04-2010, 09:36
Капачки на вентилите - 2 комплекта. :surrender:
И един телефон преди 2 години в клуб Алкохол - мамицата му крадлива! :jason2:

TRENDi
19-04-2010, 10:16
От предишната ми кола: тасове 1 к-т; изтръгнато барче със задната част на касетофонче ментак (барчето си го намерих зад блока в последствие, без музичката ест.); изпарител и 2-та клапана на газовата уредба;
От Тъпото - преден мигач до фара - ляв;
От Алфите - ...ммм нищо, досега (чук-чук);
От мазето - бормашина, менгеме, артилерията ми за риболов + к-т бордюрирани :screwy: лети джанти...

ves_v8
19-04-2010, 13:52
2 пъти са ми крали мобилен телефон, но беше доста отдавна. единият път ме заплашиха с пистолет:screwy:
другото са били кокошкарски истории - тасове, емблеми, капачки на винтили..., сега наскоро ми разбиха и гаража и сега колата ми стои отвън и ме е страх да я прибера вътре за да не посегнат пак.
яд ме е само за разбитият гараж - ако хвана извършителя ще му счупя ръцете. нищо друго няма да му правя. Всъшност незнам....не искам аз да наказвам лошите, все пак затова я има съответната институция, но за жалост тя не функционира и затова се налага саморазправа. Иначе с удоволствие бих оставил ченгетата да го накажат и след това някой да го наказва в пандиза всеки ден с "любовната си писалка" :metal:

Bella
19-04-2010, 14:43
От Киа-та на вуйчо ми задигнаха раница с принадлежности за обучение на кучета...поводи,нашийници,гира,нагръдник,тренировъ чен салам...и какво ли не още ... всичко набавено от Германия на обща стойност над 130-40 евро....пукнах се от яд,още повече че те нямат какво да правят с всичко това ...
В раницата в джобчето беше и цифровия апарат...един от първите излезли на пазара Саньо някакъв си там,слаба работа ама ми вършеше не лоша работа...за него толкова не ме хвана яд колкото за кучешките ми тъкъми :(
В същото време ... "неуловимите" бяха пропуснали да отмъкнат чувала с храна за кучета на стойност 120 лв който беше на задната седалка до раницата.
Сега в Алфата от време на време като имам кофти предчувствие си свалям СД-то....то реално друго няма какво да откраднат от нея...не държа нищо освен няколко диска и разни боклуци като пакетче дъвки,запалка и т.н.

Дано да няма золуми,че не ми се мисли...инак оня дето задигна раницата ми се искаше да му пусна кучката ми Ксини дето след това я продадох в Турция защото стана доста агресивна и захапеше ли не пускаше до като жертвата не спре да шава !:ghost:

old alfist
19-04-2010, 15:21
На мен веднъж ми откраднаха една бака 25л.латекс.
Оставих я пред пощенските кутии във входа и докато се кача да си взема ключовете на мазето и нея я нямаше.
След дълъг размисъл се досетих, кой може да бъде крадецът и на другият ден си я потърсих от него.
Той ми я върна и поиска да го почерпя, задето ми я е прибрал да не я открадне някой.

Mind_Control
19-04-2010, 15:51
инак оня дето задигна раницата ми се искаше да му пусна кучката ми Ксини дето след това я продадох в Турция защото стана доста агресивна и захапеше ли не пускаше до като жертвата не спре да шава !:ghost:

Какво става ако в тоя момент бръкнеш на кучето с химикалка в окото и натиснеш до край? Дали ще пусне?

Bella
19-04-2010, 16:41
Какво става ако в тоя момент бръкнеш на кучето с химикалка в окото и натиснеш до край? Дали ще пусне?

На подобно куче няма да имаш възможността да бръкнеш с химикалка в окото...само се моли да не попадаш на точно такова,че тогава само Господ може да ти дойде на помощ!

Аз като човек който се занимава с това от 96-та година прецених,че не мога да поемам този риск и именно за това се разделих с нея макар да ми беше любимка и раздялата да бе много тежка :roll:

JORDI
19-04-2010, 19:43
На старата Алфа 33 1.8TD Spotrt Wagon, през 99'та ми задигнаха супер касетофон Pioneer за 315$ /от Италия си го взех/,антирадар /руски, но железен/ и направо ми се плачеше като видях барчето в какво състояние беше! После вече тази кола въпреки красотата си не ме кефеше!...Продадох я...:angry:

BLUE1
19-04-2010, 22:51
Странно, никога не съм бил жертва на кражба, всъщност на никакво престъпление. Да не дава Господ.

crocodil
19-04-2010, 23:00
На мен лично плеърчето от колата са ви взимали, но на бащата му откраднаха фаровете за мъгла.

old alfist
19-04-2010, 23:27
Странно, никога не съм бил жертва на кражба, всъщност на никакво престъпление. Да не дава Господ.
Няма начин да не са ти откраднали нещо, но все още не си разбрал.

pr_00f
20-04-2010, 00:11
Баси,
Пък на мен ми откраднаха девствеността...
Преди сума време.
Добре че се появи тази тема, че да се оплача.
Още ми е жал, а се пазех за жената.

ALFA JTD
20-04-2010, 07:53
Баси,
Пък на мен ми откраднаха девствеността...
Преди сума време.
Добре че се появи тази тема, че да се оплача.
Още ми е жал, а се пазех за жената.

да не послъгваш:bouncing_smiley:
лаптоп от вкъщи мамка им и дреболии от колата!

Fear
20-04-2010, 08:54
Баси,
Пък на мен ми откраднаха девствеността...
Преди сума време.
Добре че се появи тази тема, че да се оплача.
Още ми е жал, а се пазех за жената.
A така. Кажи сега, кой те обезчести, та да му го върнем?! :Tease:

Иначе като се замисля, сравнително малко неща са крали от мен, дано да продължава така.
Егати докъде стигнахме - да се надяваме късмета да ни пази от крадците. :brickwall:

BoxerPower
20-04-2010, 09:08
Мене за сега не помня да са ми крали нещо по-сериозно т.е. дори и да са ми дръпнали нещо вече съм забравил. Това което обаче помня е как преди години станах жертва на рецидивист, който ме лиши от доста парички, но добре, че не ме лиши от някоя ръка, крак... дори живот... Как нямам късмета след толкова години да го срещна отново... за да му припомня за онова безащитно лапе което беше спрял на улицата :angry::boxing: както беше казал колегата GRME4E... мька мька мька

Kris
20-04-2010, 11:01
Баси,
Пък на мен ми откраднаха девствеността...
Преди сума време.
Добре че се появи тази тема, че да се оплача.
Още ми е жал, а се пазех за жената.

По всичко личеше че си девствен, всички сме в шок

trace
20-04-2010, 12:01
Ей това касетофонче ми гепиха, панела си е още в мен.
После ми откраднаха и колата, но нея поне ми я намериха куките.
А в по-скорошно време ми откраднаха на предната 6роня пръскалката за фаровете.
http://store2.data.bg/trace/Pics/Snimki%20vsqkakvi/kenwood.jpg

Stefan Caromov
20-04-2010, 22:15
Е те тука ще се пише.....
От колите ,една кора от една от алфите ми преди 12 години,заедно с с касетофона.Бензин са ми точ(или ,дори и скоро ,не знам как от 156 -цата.
Апартамента преди десетина години - два телевизора ,плюс видео и парфюмите ми ,плюс дрехи,плюс една уредба сони ..беше чисто нова . преди 4 години пак апартамента .
От колата сегашната един лаптоп Делл инспирон 1525 ,Жълтите мигачи от 156-цата предната емблема също .Един часовник радо ,едно балканче от вилата ,и всъщност обезкостиха цялата ми вила .

Кво да им пожелавам ,няма кво .... да са живи и здрави ,и да си харчат парите с кеф ....
Важното е ,че здравето ми не е откраднал никой

П.П. 2002 ми откраднаха един ниссан силвия скай ,но го открих на 10-тия ден

napoli
20-04-2010, 22:54
На една автомивка ми свиха кората над педалите и на лявата кора до волана в джобчето имаше една гумена подложка.Другия път на същата мивка се опита да ми гепи на задна дясна врата гумената подложка,но този път го хванах след като огледах колата и питам къде ми е подложката и той вика незнам чакай да видя прохасмукачката и след малко ми я носи била я дръпнала.От тогава само външно миене.:evilsmiley:

The_Game
21-04-2010, 22:04
П.П. 2002 ми откраднаха един ниссан силвия скай ,но го открих на 10-тия ден


Taкава Силвия Ли ? http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6f/Nissan_s15.jpg

:shock: :wub::wub::wub::wub::wub:

Stefan Caromov
21-04-2010, 22:38
Taкава Силвия Ли ? http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6f/Nissan_s15.jpg

:shock: :wub::wub::wub::wub::wub:



не ,ето такава

http://www.japanesesportcars.com/galleries/data/media/89/nissan-silvia-s13.jpg

ама 1.8 т

Това моето е предишния модел ,на това ,което ти си ми показал

ФЕРАРИСТ
26-04-2010, 14:46
Днес отново осъмнах без 8 капачки на винтилите на гумите, предполагам сутринта лапетата са ги габосали, тъй като снощи дремах до към 2 в гаража, и си бяха там.....това е вече 7мия комплект дето взимат, мисля че успях да ги приуча че пред нас винаги има две алфи с лачени капачки, време е да залагам камерата и да подготвя 2-3 точилки......

Stoyan Georgiev
26-04-2010, 14:49
напръскай капачките с нещо гадно или ги намажи с грес - някаква мизерийка им направо ;) :)

JAMAL
26-04-2010, 14:51
напръскай капачките с нещо гадно или ги намажи с грес - някаква мизерийка им направо ;) :)

Та в яда си да сътворят дваж по-голяма беля.

ФЕРАРИСТ
26-04-2010, 14:57
Е и какво му дреме - въпроса е че искам да го хвана гада, и затва продължавам да купувам и слагам......има чалъм да пусна и нещо като аларма колкото и странно да звучи, имам как да я направя......слагам лачени капачки на едната, до колата ми има един голям кестен, където по принцип хора не минават, опъвам между дървото и колата една корда дето свършва с пластина, която като мине някой и я дръпне, дава контакт по кабела дето ще пусна до нас, където ще пищи нещо......взимат винаги всичките 4 капачки, което предполага че гадта обикаля цялата кола, така че няма начин да не мине оттам......лошото за него ще е ако мине сутрин рано и ме завари в кревата - теоретично имам 10 секунди докато стигна до колата от изходно креватно положение, но тогава може би ще съм в още по кофти настроение, и може би телесните повреди ще са неизбежни.....

robkobg
26-04-2010, 15:13
Е и какво му дреме - въпроса е че искам да го хвана гада, и затва продължавам да купувам и слагам......има чалъм да пусна и нещо като аларма колкото и странно да звучи, имам как да я направя......слагам лачени капачки на едната, до колата ми има един голям кестен, където по принцип хора не минават, опъвам между дървото и колата една корда дето свършва с пластина, която като мине някой и я дръпне, дава контакт по кабела дето ще пусна до нас, където ще пищи нещо......взимат винаги всичките 4 капачки, което предполага че гадта обикаля цялата кола, така че няма начин да не мине оттам......лошото за него ще е ако мине сутрин рано и ме завари в кревата - теоретично имам 10 секунди докато стигна до колата от изходно креватно положение, но тогава може би ще съм в още по кофти настроение, и може би телесните повреди ще са неизбежни.....

Защо не си вземеш метални, които може да ги стегнеш с гаечно ключе. Така, на ръка няма да могат да се отвият.

ФЕРАРИСТ
26-04-2010, 15:17
Защо не си вземеш метални, които може да ги стегнеш с гаечно ключе. Така, на ръка няма да могат да се отвият.
То тва най - лесно, ама нали мое да ми скъса целия вентил с опити да ги отвие, и да ми отвори повече работа......

JAMAL
26-04-2010, 15:38
:offtopic:
В службата имаме подобен проблем с изчезването на храна. Някакси не се връзва да си оставяш храната в чекмеджето, пък като я оставиш на предназначеното за това място и хваща крачета. Та като решение съм намислил да набухам храната с разхлабителни и да видим, на кой ще пишем отсъствие.

Stoyan Georgiev
26-04-2010, 15:44
:offtopic:
В службата имаме подобен проблем с изчезването на храна. Някакси не се връзва да си оставяш храната в чекмеджето, пък като я оставиш на предназначеното за това място и хваща крачета. Та като решение съм намислил да набухам храната с разхлабителни и да видим, на кой ще пишем отсъствие.

хахаа ей това ще е забавно :clap:

Galeano
26-04-2010, 16:34
:offtopic:
В службата имаме подобен проблем с изчезването на храна. Някакси не се връзва да си оставяш храната в чекмеджето, пък като я оставиш на предназначеното за това място и хваща крачета. Та като решение съм намислил да набухам храната с разхлабителни и да видим, на кой ще пишем отсъствие.

Криза, народа гладен:eat:

JAMAL
26-04-2010, 16:38
Още преди да започне кризата, имаше палави ръчички. Извинението не се приема.

old alfist
26-04-2010, 16:49
Още преди да започне кризата, имаше палави ръчички. Извинението не се приема.
По принцип не е много редно да има храна на работното място - навярно някой е искал да въведе ред и дисциплина.
Ти гледай да не ти откраднат боксерките с тия палави ръчички.

JAMAL
26-04-2010, 17:13
По принцип не е много редно да има храна на работното място - навярно някой е искал да въведе ред и дисциплина.
Ти гледай да не ти откраднат боксерките с тия палави ръчички.

Ами не е редно и затова си имаме обособено място за целта.

ФЕРАРИСТ
27-04-2010, 11:57
Разбрах ги кой са гадовете, тройка лапетии, имаме видео, разобличени са за по малко от 24 часа, скоро ще пусна кадри......

JAMAL
27-04-2010, 12:37
Оле, чакам с нетърпение.

S_G_M
27-04-2010, 12:47
Ферарист , пробвай с лепило за резби
и сложи от металните капачки . Само едно гаечно ключе си носи ... Ако си с аларма , веднага ще се чуе когато се oпитват да ги свалят. :sniper:

zloster
11-05-2010, 22:37
По някое време между вчера вечерта и днес сутринта AeroTwin-ът се е научил да лети и дим да го няма :plane:.
Миналата пролет и задната чистачка така...