PDA

View Full Version : Риболов в региона на София



JAMAL
05-05-2010, 14:23
Мисля колеги, един от идващите почивни дни, да го отдам на риболов, пък дали ще се яде риба или свинско, ще видим:yes:. Мисля, че в момента риболова е забранен и затова съм се насочил към платен риболов. Ще се радвам да споделите в Софийска област за някое местенце, в порядъка на 40-50км най-много да е като разстояние, че не ми се прекарва деня в пътуване.

ludkanar
05-05-2010, 19:41
Та тази тема мисля че ще е полезна,можем да се разбираме за колективен риболов.

thecleaner
05-05-2010, 21:12
За напиване (нощен) риболов, Слаковци и не се пъни много рибата там е кът, ако искаш пък да хванеш риба Безден е гьола с шараните ;) там дават да се лови само през деня но шарковците са в изобилие там ;)

MUROMAN
06-05-2010, 10:08
За напиване (нощен) риболов, Слаковци и не се пъни много рибата там е кът, ако искаш пък да хванеш риба Безден е гьола с шараните ;) там дават да се лови само през деня но шарковците са в изобилие там ;)

На Слаковци висях цял ден и хванах само прах,останах много недоволен/информация от преди повече от 1 година/.Включвам се и аз в колективния риболов.
Дано да прочете колегата dino - той е много запален по риболова и често организира риболовни Алфа Срещи.:notworthy:

mboge
06-05-2010, 20:00
Елате да ви водя за такива зверове , само пътя да гьола не е за Алфи ... иначе снимката е от събота

ludkanar
06-05-2010, 20:43
Елате да ви водя за такива зверове , само пътя да гьола не е за Алфи ... иначе снимката е от събота

Ехее браво колега,там сигурно можеш и риба да хванеш и бира с кеф да си пийваш....

JAMAL
06-05-2010, 20:45
Ако сутринта времето не беше толкова мрачно, щях да се озова на Слаковци. Наистина за там не съм чувал много положителни отзиви, но пък затова има BBQ:BBQ:. Не, че не харесвам риболова, но предпочитам да не вали, да няма гръмотевици, урагани....все пак го възприемам като едно приятно изкарване, а днес беше съмнително до последно.

ludkanar
06-05-2010, 21:06
Ако сутринта времето не беше толкова мрачно, щях да се озова на Слаковци. Наистина за там не съм чувал много положителни отзиви, но пък затова има BBQ:BBQ:. Не, че не харесвам риболова, но предпочитам да не вали, да няма гръмотевици, урагани....все пак го възприемам като едно приятно изкарване, а днес беше съмнително до последно.

За слаковци и аз незнам да има много добри отзиви...има една река след Радомир,Арката я наричат....дали и е правилно имаето незнам.Там съм виждал с очите си много добри риби (каракуди,щуки)като каракудите по 2-3кг и щуки по 10 кг са вадени там..отдавна несъм ходил там,но мисля да отида да проверя как стоят нещата.Само да се открие риболова,че там много обикалят горските.

Kuker
09-06-2010, 15:28
След дъждовете миналия месец, развъдниците в гр.Годеч са се "бъгнали"!Сега Нишава /в тази част под Калотина/, е пълна с пъстърва, около кило парчето!;)В неделя ще хвърлям въдицата, решил съм го окончателно!:)

Kuker
09-06-2010, 15:28
.

Bonev
09-06-2010, 16:05
Ето я темата, ама трябва малко да се съживи - http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=32904

stefoo
09-06-2010, 16:08
аз утивам на струма в петък и ще седя до неделя там е трагнала черната мрянка и кленчета в неделя всички които сме били на риба да показваме снимки,колега миналата година по това време бях на калотина и не хванахме нищо а се бяхме приготвили за пъстърва но уви дано да имаш късмет и да кажеш къде точно си ходил на калотина

JAMAL
09-06-2010, 16:39
Ето я темата, ама трябва малко да се съживи - http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=32904

Павка, има грешка в заглавието....предполагам си имал впредвид "На бира с West side"=:smartass:

Kuker
09-06-2010, 21:39
Ето я темата, ама трябва малко да се съживи - http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=32904Аз тая тема я знам, ама там говорите предимно за водка!:tooth:


..........колега миналата година по това време бях на калотина и не хванахме нищо а се бяхме приготвили за пъстърва но уви дано да имаш късмет и да кажеш къде точно си ходил на калотинаАз имам къща в Беренде, това е следващото село след Калотина.Направо си казвам че ще хвана посока Разбоище, т.е. обратна на Калотина!Като малък много джапах в Нишава, и ходех с въдица в ръка, но не съм го правил от години все не намирам време.В неделя като си тръгвах, един старец ми позапали рибарските страсти с това инфо.Иначе пъстърва има от години, но е малко, и е след Калотина, в посока сръбската граница.Ако нещо не ми провали плановете, съм там!

Bonev
09-06-2010, 22:28
:mrgreen: Лелееееее, бях забравил. Там ловехме предимно водки, пържоли, кепапчета и кюФфтаци. Моля да бъда извинен, подведох ви неволно.:mrgreen:

Kuker
09-06-2010, 23:30
:mrgreen: Лелееееее, бях забравил. Там ловехме предимно водки, пържоли, кепапчета и кюФфтаци. Моля да бъда извинен, подведох ви неволно.:mrgreen:
Неволно!?:tooth:

Bonev
10-06-2010, 08:07
Бях забравил какво има в темата и не я прегледах преди да я пусна. Ето, че се изложих... :shocked::crazy:

vovata
11-06-2010, 07:54
Блазеви,че имате време за риба,наслука и да постнете снимки !

Kuker
11-06-2010, 08:06
Аз нямам, но довечера се изнасям от София.Пия си кафето и отивам за нова корда и куки.:)

Pepo
11-06-2010, 09:01
Аз нямам, но довечера се изнасям от София.Пия си кафето и отивам за нова корда и куки.:)
Мама му стара, благородно ти завиждам :wallbash:

Kuker
11-06-2010, 09:13
Не бързай, да не се окаже че само съм къпал червея.:tooth:

stefoo
11-06-2010, 12:30
довечера изчезвам към невестино и пастух колегата от форума mordohy каза че там се е утрепало за рибоци и имало евтини капанчета така че ако няма риба ще има:big_beer:

virusalfa
11-06-2010, 15:47
довечера изчезвам към невестино и пастух колегата от форума mordohy каза че там се е утрепало за рибоци и имало евтини капанчета така че ако няма риба ще има:big_beer:Аз ще слизам до Гърция,на Керкини.Още е високо водата и щ почакам една седмица.Иначе ще хвана от трите най-дългото.

Sunny
11-06-2010, 15:54
Не бързай, да не се окаже че само съм къпал червея.:tooth:

И гледай да не те хванат задето го къпеш без бански ;)

Kuker
11-06-2010, 18:43
Зависи кой ще ме хване!:)Ако е някоя "самодива" от гората, хич няма да се дърпам.;)

Kuker
13-06-2010, 20:27
Такаа, днес отидох за 1-2ч. до реката.Пъстърва има, даже се вижда!Само че аз хванах..... от трите най-дългото.Подцених ситуацията, и тръгнах неподготвен.Другата събота пак съм там, този път изоставям всичко и хващам реката.

ludkanar
13-06-2010, 22:01
Такаа, днес отидох за 1-2ч. до реката.Пъстърва има, даже се вижда!Само че аз хванах..... от трите най-дългото.Подцених ситуацията, и тръгнах неподготвен.Другата събота пак съм там, този път изоставям всичко и хващам реката.

Аз бях покрай Кюстендил по реката за мрени,е мрени имаше но много рядко се обаждаха.За цял ден и 5 човека имаме около 40 рибока като само 3 около200-тина грама другите по-малки.

Kuker
13-06-2010, 22:24
Аз бях покрай Кюстендил по реката за мрени,е мрени имаше но много рядко се обаждаха.За цял ден и 5 човека имаме около 40 рибока като само 3 около200-тина грама другите по-малки.Поне сте "начешали крастата".

Ma7e4k0
14-06-2010, 00:40
Ако някои мисли да ходи на Слаковци събота и неделя да свирка :busted_cop:

ludkanar
15-06-2010, 21:18
Ако някои мисли да ходи на Слаковци събота и неделя да свирка :busted_cop:

Там ли ще си?Мен ми се чеше крастата за нощуване някъде,но ще видя.

Ma7e4k0
15-06-2010, 23:43
Там ли ще си?Мен ми се чеше крастата за нощуване някъде,но ще видя.

Чудим се още...ако искаш на лс? :-D