PDA

View Full Version : Супер, хипер досадна е невъзможността простият усер/user сам да редактира заглавие



Ранобудниче
06-05-2010, 08:13
на собствена тема.

Направете нещо по въпроса! Моля!

Ненормално е всеки път да врънкам някой от модовете "Моля, другарко, удари едно рамо".

ФЕРАРИСТ
06-05-2010, 08:33
Подкрепям.....

Ladjov
06-05-2010, 09:53
Също съм за това ще облекчи работата на модовете пък и не мисля че ще доведе до кой знае какви катаклизли из форума

trustworthy
06-05-2010, 10:17
Явно може да се модерира само заглавието на конкретния пост, но не и на цялата тема. Дори и от мод-акаунт не може да се модерира заглавието на темата откъм първия пост в нея, а се налага 'външна ' интервенция.
П.С. Ранобудниче, ако някой самозабравил се мод не ти е оказал подкрепа или се е направил на интересен 8), кажи и направо да го 'поръчваме' :flex:

Ранобудниче
06-05-2010, 10:34
Явно може да се модерира само заглавието на конкретния пост, но не и на цялата тема. Дори и от мод-акаунт не може да се модерира заглавието на темата откъм първия пост в нея, а се налага 'външна ' интервенция.
П.С. Ранобудниче, ако някой самозабравил се мод не ти е оказал подкрепа или се е направил на интересен 8), кажи и направо да го 'поръчваме' :flex:

Не - няма такова нещо.
Просто смятам, че никой тук не е малко дете (аз поне съм пораснала). Не е нужно някой да ми помага, за да поправя допусната в бързината грешка (щото аз не мога, може би).

Инак, когото от модовете съм помолила за помощ (не крия, че имам предпочитания към определени персони, също така, че има такива, които дори на смъртния си одър не бих молила за каквото и да било :tooth:), винаги са били отзивчивии и са реагирали своевременно.

Само че, да речем, че съм силно притеснителна (:tooth:) и нямам желание да досаждам за дреболии, недопустимо е да ми се образуват излишни (ми) емоции и чувство за вина (задето съм досадила и помолила за помощ), поради некъф си там бъг У форума.

pr_00f
06-05-2010, 19:01
A какво се случва сега, ако след като пуснеш мнението.
Избереш промени, после бутона още опции и промениш заглавието на темата ?
Хайде някой да пробва и да каже.
Понеже с тест потребителя ми стана.

Pepo
06-05-2010, 20:03
A какво се случва сега, ако след като пуснеш мнението.
Избереш промени, после бутона още опции и промениш заглавието на темата ?
Хайде някой да пробва и да каже.
Понеже с тест потребителя ми стана.
Тцъ! Променя се само заглавието на конкретния пост, но не и на темата.

RoMAN
06-05-2010, 20:13
Бре аз пък що мога да променям, а другите не могат? Сигурно съм по-специален ( винаги съм го знаел ) .

trustworthy
06-05-2010, 20:16
Имам някакъв мъгляв спомен, че заглавието може да се модерира в определен предиод след пускането на първия пост, ама не мога да се сетя дали за тоя форум ставаше дума или не :)
Иначе за 10 лв на модерация оправям заглавия всякакви. Питайте Ранобудниче колко пара съм смъкнал от нея само :big_money:

Pepo
06-05-2010, 20:29
Бре аз пък що мога да променям, а другите не могат? Сигурно съм по-специален ( винаги съм го знаел ) .
Много си 'специален' - променяш заглавието на поста, не на темата :tooth:

RoMAN
06-05-2010, 20:31
Много си 'специален' - променяш заглавието на поста, не на темата :tooth:

Е па същото е ;) ( почти )

Ранобудниче
06-05-2010, 20:42
Тествах в тази тема.
Добавих в края на заглавието тире (няма повече място :tooth:).

Може сами да видите резултата.

---------- Post added at 20:34 ---------- Previous post was at 20:32 ----------


Е па същото е ;) ( почти )

Я погледни в списъка с теми в съответния форум - там променено ли е?

Защото при мен - не.

Виждам промяната, само ако отворя самата тема.


---------- Post added at 20:42 ---------- Previous post was at 20:38 ----------

Не става.
Правих нов опит, но не се получава.

RoMAN
06-05-2010, 20:43
Я погледни в списъка с теми в съответния форум - там променено ли е?

Защото при мен - не.

Виждам промяната, само ако отворя самата тема.


---------- Post added at 20:42 ---------- Previous post was at 20:38 ----------

Не става.
Правих нов опит, но не се получава.

В списъка, не. Но тука да ;) Не ставай нагла...

Ранобудниче
06-05-2010, 20:47
В списъка, не. Но тука да ;) Не ставай нагла...

А защо да не съм? : )))

Представи си следната ситуация: погрешка шляпваш заглавие на тема "Отивам до магазина за 2 минети", с което се опитваш да кажеш, че ще отсъстваш 2 минУти.

Правиш опит да редактираш - променяш заглавието на поста, но в списъка с темите си остава с "е" :)

Да продължавам или стига, м? ;)

"Е" и "у" са съседни букви и не е трудно да се случи.

Pepo
06-05-2010, 21:03
Тихо малко, де! pr_00f - а пипа по административния контролен панел! Не го разсейвайте с приказки :knock:

spe4elist
06-05-2010, 21:14
Тихо малко, де! pr_00f - а пипа по административния контролен панел! Не го разсейвайте с приказки :knock:


-----------------------------------------
Но пък аз съм свободен и се чудя на кого да трясна едно нарушение за спам!!!

pr_00f
06-05-2010, 21:27
И преди съм го търсил в опциите това нещо да го оправя, и си мислех че е забранено.
А то е разрешено по подразбиране само че интервалът в който може да се променя заглавието по подразбиране беше 2 минути мисля.
Та го вдигнах на 360. Ама щом трябва и на 3600 ще го сложим да видим как е хавата.


п.с Брех че злобни модератори :)
Докато изкъпя децата успели да изтрещят половината форум за спам.

trustworthy
06-05-2010, 21:35
...само че интервалът в който може да се променя заглавието по подразбиране беше 2 минути мисля.

Ето! Значи правилно съмси мислел, че за този форум става дума :)

Ранобудниче
06-05-2010, 21:38
Т.е. - да разбирам, че сега мога да го направя в рамките на 360 мин, независимо дали друг е писал след мен или не?
Ей сега ще пробвам.
Отче, удари едно рамо, моля те, с някое отговорче, да видим дали след като някой пише в темата ще мога да редактирам (защото имам смътен спомен, че и това беше от значение).

Пускам една тестова тема тук.

Ранобудниче
06-05-2010, 23:48
И тъй - проблемът е решен, благодарение на неоценимата Пруф-есорска намеса и с тестовото съдействие и на ЖТД-отчето.

Благодаря за което.

Остана да обобщим: в рамките на 360 мин. след пускането да тема, заглавието може да бъде редактирано от менюто за редакция и бутон "Още опции".

Още веднъж - благодаря за бързата реакция :)

ФЕРАРИСТ
06-05-2010, 23:53
Бравос - отървахте бан-а.....

pr_00f
06-05-2010, 23:56
3600 минути ако трябва да бъдем съвсем точни.
Мисля че са предостатъчно за поне 98 % от случаите на грешно пуснато заглавие

Ранобудниче
06-05-2010, 23:57
Бравос - отървахте бан-а.....

Това никога не е сигурно :big_wink:

Но пък не мога да не отбележа, когато нещо е добре направено.
Човек чува толкова много кофти неща в ежедневието си - защо да не си казваме по-често хубавите :)

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:56 ----------


3600 минути ако трябва да бъдем съвсем точни.
Мисля че са предостатъчно за поне 98 % от случаите на грешно пуснато заглавие

Очевидно не съм разбрала, че "ако"-то е станало реалност :)