PDA

View Full Version : Дупките в София -- РЕШЕНИЕ!!!!



sote74
08-05-2010, 22:54
Здравейте! Искам да дам едно предложение за подобряване положението в София, а то е на телефон 987-55-55 - 9377464 0887 18 78 07 Столичен инспекторат . Всички граждани могат да дават своите сигнали за дупките в София на email dti.signali@abv.bg. В Западна Европа има много развито гражданско общество и всеки гражданин звъни за най-малкото, а тук на никой не му ПУКА за НИЩО, което е много жалко за нас като БЪЛГАРИ и софиянци. Лично аз съм "поправил" над 300 дупки и 6 улици от лятото насам само с обаждане на тел. 987-55-55 и смея да твърдя, че съм много доволен, но за съжаление един човек не може да се справи с всички дупки в София. Молбата ми е ако може да има по-голяма медийна информираност и активност и телефон 9875555 да се анонсира , за да може всички граждани да алармират за дупките в София и да направим столицата по добро място за живеене. Само тогава успехът и напредакът са гарантирани за София.ПРОВЕРЕНО И ГАРАНТИРАНО САМО НА 9875555-СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ!!! САМО НЕГО!!!Предварително благодаря за разбирането и помоща ви!!! ТОЗИ ТЕЛЕФОН Е ЗА ВСЯКАКВИ НЕРЕДНОСТИ И АНОМАЛИИ В СОФИЯ!!!! ХОРАТА ТРЯБВА ДА ЗВЪНЯТ И ДА ДАВАТ СИГНАЛИ ЗА ВСИЧКИ НАРУШЕНИЯ И НЕРЕДНОСТИ ПО СОФИЙСКИТЕ УЛИЦИ И КВАРТАЛИ!!! ЗВЪНЕТЕ НЕ ГИ ЖАЛЕТЕ!!!! 24 часа NON STOP!!! За Жалби : sofia.bg\virtdelovodstvo.asp Сигнали за Дупки dti.signali@abv.bg:new_Eyecrazy::new_Eyecrazy::new _Eyecrazy:

souze
08-05-2010, 22:56
Определено вършат работа, пробвал съм ги. До две седмици запълват дупката, колкото и странно да звучи за нашата държавица. :new_Eyecrazy:

VFTI
08-05-2010, 23:47
Мисля че работят доста добре 2-3 сигнала са ги правили за седмица, ама има едно кръстовище където 2 пъти подавах сигнал и нямаше ефект :):)

Все пак всеки малък успех е нещо хубаво :):) Звънете и не се притеснявайте:go::go:

sote74
10-05-2010, 23:45
В А Ж Н О !!!



ЗА ЕДНА ПО-ХУБАВА И ПО-ЧИСТА СОФИЯ.



ВЕЧЕ ИМА НА КОГО ДА СЕ ОПЛАЧЕТЕ.

ЗВЪНЕТЕ ЗА ВСЯКАКВИ ПРОБЛЕМИ, ДУПКИ, НЕУРЕДИЦИ, РАЗБИТИ ШАХТИ И ТРОТОАРИ, БОКЛУЦИ, НЕПРАВИЛНО ПАРКИРАНЕ НА ТРЕВНИ ПЛОЩИ, БЕЗДОМНИ КУЧЕТА, БОКЛУЦИ ОТ СТРОЕЖИ И ВСЯКАКВИ АНОМАЛИИ И БЕЗОБРАЗИЯ В СОФИЯ НА ТЕЛ. 987-55-55 - СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ - 24 ЧАСА NON STOP!!!
9377464 0887-187-807
ЗА ЖАЛБИ И ПРЕПОРЪКИ : www.sofia.bg/virtdelovodstvo.asp (http://www.sofia.bg/virtdelovodstvo.asp)
ЗА ДУПКИ : dti.signali@abv.bg
ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ НАС ГРАЖДАНИТЕ НА СОФИЯ. БЕЗПЛАТНО И ДЕНОНОЩНО. 987-55-55 - СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ.




ЗВЪНЕТЕ НЕ ГИ ЖАЛЕТЕ!



САМО ТЕ ЩЕ ВИ ПОМОГНАТ!
ПРАТИ НА ВСИЧКИ ПРИЯТЕЛИ И ПОЗНАТИ!!!!!!!!
ПРЕДАЙ НАТАТЪК!!!!!

sen7
11-05-2010, 00:11
И аз съм звънял и бях мн. добре очарован.Вършат работа и наистина е много добре да се престане с безразличието и чакането друг да се обади или да свърши работата.

morfius
11-05-2010, 14:44
Записвам си и ще имам предвид, мерси за информацията.

Jivko7777
12-05-2010, 00:46
Добре това е номер за София, а кажете за другите градове как стоят неща, в частност примерно мен ме интересува за Нова Загора!

MUROMAN
14-05-2010, 12:59
Днес се обадих и дадох информация ще видим дали ще станат нещата.
Много бяха учтиви хората.;-)

CTOMAHATA
01-09-2011, 11:39
Искам да споделя с вас един форум на който попаднах случайно преди време. Той е на Столична община и в него могат да се подават различни сигнали за нередности. Съдейки по броя на постовете не е много популярен.

http://discussion.inspectorat-so.org

Все пак като всяко нещо в България и това не работи много ефективно. Времето за реакция на повечето от сигналите е твърде голямо. Аз лично съм пускал няколко и мога да кажа, че има резултат, но доста бавен.

mihaeles
01-09-2011, 12:33
Супер форумче, благодаря вече е в предпочитани!!!

sen7
01-09-2011, 15:22
и аз съм ги ползвал (телефона) - свършиха ми работа .

pr_00f
14-09-2011, 22:57
Преди точно 48 часа подадох сигнал за липсващ капак на шахта на кръстовището до нас ( от тези квадратните) и за един пропаднал капак на същото кръстовище.
Проблема е отстранен.

Видите ли нещо нередно - звънете.
Реакцията е бърза :)

п.с Въпреки късният час на подаване на сигнала, служителят който ми вдигна беше изключително любезен, и дори ми подаде информация за решаването на друг проблем ( извън тяхната компетенция)

MUROMAN
15-09-2011, 12:07
Преди точно 48 часа подадох сигнал за липсващ капак на шахта на кръстовището до нас ( от тези квадратните) и за един пропаднал капак на същото кръстовище.
Проблема е отстранен.

Видите ли нещо нередно - звънете.
Реакцията е бърза :)

п.с Въпреки късният час на подаване на сигнала, служителят който ми вдигна беше изключително любезен, и дори ми подаде информация за решаването на друг проблем ( извън тяхната компетенция)

При мен също оправиха липсата на шахти,след известно време.
Бравос. :)

V@K@T@
17-09-2011, 17:10
Добре това е номер за София, а кажете за другите градове как стоят неща, в частност примерно мен ме интересува за Нова Загора!

Не си само ти ... И мен и още много хора от провинцията се интересуват дали има такъв номер за извън Совия ... / Търговище /

Jivko7777
19-09-2011, 21:16
Пичове, темата е сериозна.
Сега нямам много време, но довечера ще ви поразчистя лафчето - хем и вие да имате няколко часа да си го погледкате.

Точно че е сериозна кака и искам да разбера за провинцията какъв е номера или институцията, която отговаря за това?

pr_00f
19-09-2011, 21:27
Ами все си мисля че с няколко телефонни разговора насочени към съответната община ще имате отговор на въпроса.

Ранобудниче
19-09-2011, 22:40
Точно че е сериозна кака и искам да разбера за провинцията какъв е номера или институцията, която отговаря за това?

Надявам се, че всеки от нас може да потърси въпросната информация и да я сподели.
Аз също ще опитам :)

Почистих - нека запазим темата стегната.

Имаме си достатъчно от онези за разтоварване ;)

Jivko7777
20-09-2011, 00:43
Ами все си мисля че с няколко телефонни разговора насочени към съответната община ще имате отговор на въпроса.

Забрави в малките общини някой да ти обърне внимание, за каквото и да било...тук още като преди 20г. а именно наши и ваши...
Пуснах един e-mail и ще видим какво ще ми отговорят по въпроса!

Ранобудниче
12-10-2011, 10:17
Преди малко звъннах да сигнализирам за отвратителния кратер, образувал се на десния завой от бул. Овча купел към ул. Народно хоро (посоката, в която центърът остава в гръб).

Да видим дали и кога (ако изобщо) реагират.

Ранобудниче
12-10-2011, 11:09
Темата ще остане актуална, поне докато има нужда от нея.
Когато не може да разчиташ винаги и навсякъде някой да се самосезира, няма лошо да имаш вариант да го направиш.

Даже обмислям вариант да я бодна като важна :)

morfius
12-10-2011, 11:41
Точно гражданското общество сигнализира като установи нередност, овчата купчина поданици трае и чака някой да се самосезира.
Стига популизъм...

А темата трябва да е важна.
Дори на 1 колега да спести ремонта на колата, защото някой преди него е направил нещо ... все ще е полза.
Дори 2 ма да научи да реагират, още повече.

starata alfa
12-10-2011, 12:11
аз подадох сигнал за дупки пред митницата в суходол,да видим кога ще реагират

Bonev
13-12-2011, 00:28
Аз ги чакам вече втори месец, ама йок. Два пъти звънях и обещаха да проверят, ама може да са забравили. А и изборите минаха...

starata alfa
13-12-2011, 00:32
аз подадох сигнал за дупки пред митницата в суходол,да видим кога ще реагират
оправиха ги

Friend
08-01-2012, 18:01
То всичко се оправя рано или късно, но у нас повечето неща късничко се вършат ... :(

Friend
18-01-2012, 15:50
а сега след снеговете какви дупчици са се отворили при нас..

romeo25
07-08-2012, 17:57
Не знам, ама около нас доста е поразбито. Преди месец асфалтираха една къса отсечка и дотам.

VFTI
07-08-2012, 17:58
Не знам, ама около нас доста е поразбито. Преди месец асфалтираха една къса отсечка и дотам.

Пускай сигнали...Аз до сега за каквото и да съм сигнализирал, винаги е имало ефект :) Еее понякога по-късно, но то времето си тече дори и когато бездействаме...

syfer
08-08-2012, 09:07
Жалко, че в Община Варна не действат по този начин.Вместо това ти отговарят с културно писмо с тук,таме налични правописни грешки написано от някой стажант, в което ти обесняват, че в бюджета за следващата година е заложен ремонт точно на въпросния участък за който ти пишеш.За съжаление обаче тази година не можело да стане ремонт тъй като поради икон. криза нямало предвидени в бюджета пари.....без коментар...София си е София-столица и всичко останало е оставено на произвола ако ще и 100 граждански обществени организации да има само ще си лаем и ще ни показват по ТВ-как блокираме булеварда пред община Варна и след това едно голямо нищо.

granorana
03-06-2014, 12:14
В цялата страна положението е трагично :)

Alexius
03-06-2014, 14:23
На ул. Пирин в София, срещу магазин "345" освен, че постоянно е пълно с нарушители (неправилно паркиране), през няколко месеца се отваря една огромна дупка - слягане на асфалта.

Friday
03-06-2014, 17:33
Това е май около една ВиК шахта. Имам чувството, че всеки един момент може да се окажеш 2м и то underground :)

Sent from my HTC Desire 310 using Tapatalk

molinar1
18-06-2014, 09:15
Няма решение за тази дупки. Писна ми да поправя шарнири :(

Alexius
18-06-2014, 11:13
Беше асфалтирана, но пак зейна и на общината изобщо не им пука, а улицата е доста натоварена. Доста хора минават от там, за да избегнат светофара на Каблешков

Furious 155
20-06-2014, 09:28
Беше асфалтирана, но пак зейна и на общината изобщо не им пука, а улицата е доста натоварена. Доста хора минават от там, за да избегнат светофара на КаблешковПишете пак!

ecotronic
08-06-2015, 20:14
Колеги софиянци, докога ще продължава практиката да се ремонтира един и същи участък всяка година?
Ми некачествено било асфалтирането, щото не били пачнали софтуера на машинката с последния ъпгрейд.
Нямало страшно, щото това било за сметка на изпълнителя...
А нас шофьорите, които висим в задръстванията заради това, някой пита ли ни?
Половин София се побърка след въвеждането на зелената зона.
Обикаляме като малоумници да си търсим заветното място за паркиране.
Смениха уличното осветление с LED, ма някой помисли ли, че така в градинките стана тъмно, като в слонски задник?

Накратко - питането ми е - пак ли ще си преизбираме кметицата?

DMS
09-06-2015, 09:23
Пред блока улицата не се води "улица" и за това нямаме право на улично осветление и ремонт на дупките :) Асфалта започна да се отдръпва като в Сан Андреас, но разбира се на никой не му пука. Само на хората със 17ки :) Като добавим и препускащите каруци през 10 мин, се чувствам ето така:

http://s14.postimg.org/j3pfvhxvh/yihaa_cowboy_1241868c.jpg (http://postimg.org/image/j3pfvhxvh/)

Вместо така:

http://s4.postimg.org/v818o2089/clean_street.jpg (http://postimg.org/image/v818o2089/)

ПП: Някой няма ли в сферата на пътното строителство : )) ?

lordliness
09-06-2015, 17:02
http://www.plovdivnews.bg/plovdiv/9661-snimka-markiraha-ulichna-dupka-s-polov-chlen-v-plovdiv
и така става

dimitar_vd62
05-07-2015, 21:51
Ми е ви го решението - http://www.avtovzglyad.ru/obshestvo/dorogi/2015-04-25-kak-strojatsja-i-sluzhat-40-let-bez-remonta-dorogi-ssha/

Zlobich
05-07-2015, 22:20
146397
Две джанти, предната гума се изду. Добре, че каското покрива та ми платиха доста добре за гумата. Тази дупка си е все там, а я тряснах с 40 км/ч

Linkestis
05-07-2015, 23:22
А що караш по линията? :)

Zlobich
05-07-2015, 23:27
Вечерно време бакшишите си организират стоянка в две ленти, респективно трябва да ги заобиколя, при заобикалянето се изтресох директно в дупката. Пропуснах да кажа, че в следствир на удара и лагера на главината леко шуми, но ще чакам да запее както трябва и ще сменям.

Alex_26
14-09-2016, 10:19
Вечерно време бакшишите си организират стоянка в две ленти, респективно трябва да ги заобиколя, при заобикалянето се изтресох директно в дупката. Пропуснах да кажа, че в следствир на удара и лагера на главината леко шуми, но ще чакам да запее както трябва и ще сменям.

Па застраховай се де

Zlobich
14-09-2016, 13:00
НЕВЕЖО ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ НЕ ЧЕТЕШ. ВЪРНИ НЯКОЛКО ПОСТА НАГОРЕ И СЕ ОСВЕДОМИ. ПИША ТИ С ГЛАВНИ БУКВИ ЗА ДА СЕ ЗАЧЕТЕШ.
Невежа такава.

-----------
Пай сеее ...

Alex_26
14-09-2016, 21:11
НЕВЕЖО ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ НЕ ЧЕТЕШ. ВЪРНИ НЯКОЛКО ПОСТА НАГОРЕ И СЕ ОСВЕДОМИ. ПИША ТИ С ГЛАВНИ БУКВИ ЗА ДА СЕ ЗАЧЕТЕШ.
Невежа такава.

-----------
Пай сеее ...
Драскач! Нямам гума, която да не ми е платена от застраховател при попадане в дупка, на линия. Само драскаш простотии

Ранобудниче
14-09-2016, 21:15
Моля да се ограничите до една тема.
Една.
Последно предупреждение.

Zlobich
14-09-2016, 21:23
146397
Две джанти, предната гума се изду. Добре, че каското покрива та ми платиха доста добре за гумата. Тази дупка си е все там, а я тряснах с 40 км/ч
Тъпанар,прочети бе!То бива,то може,но твоята глупост граници няма.
Колежке спокойно ми тресни едно наказание,но този тъпанар повече,не може да продължава така.

-----------
Пай сеее ...

Ранобудниче
14-09-2016, 21:27
Колега, аз не налагам наказания. Никога.
Единствената мярка, която съм ползвала (изключително рядко) е бан. И ако се наложи, ще го направя пак.

Помолих съвсем възпитано да спорите само в една тема.

optimeon
29-01-2018, 13:25
Според мен няма как да се справим с дупките... :sad:

стари книги (https://balkan.auction/bg/category/125/knizharnitsa),Онлайн английски (https://neuro-english.eu/online-english/),когнитивна терапия (https://neuro-therapy.eu/online-therapy/),Вход Мениджър мнение (http://bestsellers.bg/vhod-menidjur-mnenia-etajna-sobstvenost/)

mimouzunov
29-01-2018, 16:11
Според мен няма как да се справим с дупките...

Преди да пишеш нещо еи така (както правиш), поне поглеждаи от коя дата са темите!