PDA

View Full Version : Стюарди за Алфа Драг Дей



MrX
11-05-2010, 15:50
Колеги, нуждаем се от вашата помощ за безопасното и нормално протичане на Алфа драг дей "Сапарева Баня" 2010. Нужни са ни няколко човека (около десет) за стюарди на мероприятието. Нека всеки, който е готов да жертва един ден от почивката си в името на безопасността и е съпричастен с мероприятията на Клуб Алфа Ромео България да се свърже с мен. Благодаря предварително на отзовалите се!

ПП. Желателно е записалите се да бъдат на пистата в 0900 ч. на 22.05.2010 г.

mordohy
11-05-2010, 21:23
Ако ме откараш до там- на линия съм!
Държа на псувни, бой и слънце!
Стига да има студена бира!:tooth:

MrX
11-05-2010, 22:00
Приемаме и стюардеси! :devil::devil::devil:

soldier81
14-05-2010, 13:18
Ако не сте намерили още мога да запълня една бройка.

MrX
14-05-2010, 13:29
Ако не сте намерили още мога да запълня една бройка.

Добре дошъл си! ;-)

soldier81
14-05-2010, 13:33
само едно л.с,ако може малко разяснение(какво се иска от мен и в колко часа трябва да съм там)
благодаря

detelazurno
16-05-2010, 00:50
Наистина няма да е лошо да се пусне малко повече информация със задълженията, които ще имат стюардите.

soldier
16-05-2010, 12:34
Наистина няма да е лошо да се пусне малко повече информация със задълженията, които ще имат стюардите.
...както и краен срок за записване, защото аз имам желание, но мога четвъртък да кажа със сигурност.

alfonco147GTA
16-05-2010, 12:44
осигурен ли е транспорта на стюардите до там?

soldier81
16-05-2010, 14:15
Ако има желаищи,мога да взема някой от Дупница до пистата,да речем към 8 часа

MrX
17-05-2010, 11:48
Наистина няма да е лошо да се пусне малко повече информация със задълженията, които ще имат стюардите.

Стюардите ще осъществяват организацията за движение по пистата - автомобили и пешеходци, ще следят за безопасността на публиката, ще следят правилно ли се изпълняват указанията към участниците в състезанието. Или общо казано ще следят за реда на трасето, "трибуните", сервизната зона и паркинга за посетители.


осигурен ли е транспорта на стюардите до там?

За транспорт ще трябва да се координират с колегите, които са решили да посетят мероприятието.

ludkanar
17-05-2010, 22:10
Колеги, нуждаем се от вашата помощ за безопасното и нормално протичане на Алфа драг дей "Сапарева Баня" 2010. Нужни са ни няколко човека (около десет) за стюарди на мероприятието. Нека всеки, който е готов да жертва един ден от почивката си в името на безопасността и е съпричастен с мероприятията на Клуб Алфа Ромео България да се свърже с мен. Благодаря предварително на отзовалите се!

ПП. Желателно е записалите се да бъдат на пистата в 0900 ч. на 22.05.2010 г.

Пиши ме и мене.

soldier
18-05-2010, 14:44
И аз мога да бъда сред стюардите. Само моля на Л.С. какво следва - нещо трябва ли да попълвам, екипировка и т.н. Ще се постарая до 8:30 да съм на пистата.

Предлагам и да се организираме няколко човека с една кола от София, ако има желаещи пак на Л.С.

detelazurno
18-05-2010, 15:28
А нещо като краен срок за желаещите има ли? Защото ми се идва и нямам нищо против да съм от стюардите, но пък ще съм ориентиран дали ще мога чак към края на седмицата.
Btw ако хвърлите и малко яснота по отношение на мащабността на събитието няма да е зле. Брой участници например, че да не се окаже, че ще дойдат 2-3 форумни бегачки и ще гледаме само тях цял ден :)

MrX
18-05-2010, 15:38
А нещо като краен срок за желаещите има ли? Защото ми се идва и нямам нищо против да съм от стюардите, но пък ще съм ориентиран дали ще мога чак към края на седмицата.
Btw ако хвърлите и малко яснота по отношение на мащабността на събитието няма да е зле. Брой участници например, че да не се окаже, че ще дойдат 2-3 форумни бегачки и ще гледаме само тях цял ден :)

Краен срок - 22.05.2010 0900 ч. :drinking:

pinko
18-05-2010, 15:45
осигурен ли е транспорта на стюардите до там?


Аз ще тръгвам от София около 7-7:30 часа, мога да кача поне трима в колата.

soldier
18-05-2010, 16:14
И аз ще имам поне 3 места, който иска на Л.С. Тръгвам около 7 часа.

pinko
21-05-2010, 10:51
Иска ли някой да пътува с мен? Телефона ми е 0887 631329

JAMAL
21-05-2010, 14:39
Аз съм съгласен да бъда стюард. Евентуално дъждобрани има ли осигурени и всички ли стюарди ще са са позиция, на която могат да мятат по един поглед на драга?

mordohy
21-05-2010, 22:04
Наистина няма да е лошо да се пусне малко повече информация със задълженията, които ще имат стюардите.
Да са любезни и учтиви и да крият дисккретно овчарската гега!
Да са услужливи към колежките и свирепи към обикновенния нещастен фен.
Да са трезви в началото и обръснати!
Да не пърдят в присъствието на дами, модератори и членове на управителния Съвет.
Да са си изрязали ноктите и измили краката, щото се очертава мокро време.
Да не се пощят явно и не си бъркат в носа, без правдоподобно обяснение!
Да не са корумпирани и за една бира да влиаят на резултатите.
Да се екипират за всякакво време и се отдадат на момента!
Някой отговорен, ако иска да допълни!

soldier
21-05-2010, 22:07
... и измили краката, щото се очертава мокро време.

Защо да ги мия, като ще мога и утре под дъжда :hehe:

detelazurno
21-05-2010, 22:27
Да са любезни и учтиви и да крият дисккретно овчарската гега!
Да са услужливи към колежките и свирепи към обикновенния нещастен фен.
Да са трезви в началото и обръснати!
Да не пърдят в присъствието на дами, модератори и членове на управителния Съвет.
Да са си изрязали ноктите и измили краката, щото се очертава мокро време.
Да не се пощят явно и не си бъркат в носа, без правдоподобно обяснение!
Да не са корумпирани и за една бира да влиаят на резултатите.
Да се екипират за всякакво време и се отдадат на момента!
Някой отговорен, ако иска да допълни!

Аз пък не мисля, че това което написа току що отговаря много на поведението, което би трябвало да спазваш като модератор. Да не говорим, че не е никак оригинално. Принципно някои неща почти ме бяха отказали да присъствам и да бъда от стюардите, но това окончателно ме отказа. Не го примай лично (изобщо нямам идея да е лично), но ако се вгледате в светлината, която хвърлихте по организацията може и да разбереш за какво става въпрос. Знам, че изобщо на никой не му пука дали ще дойда и ще жертвам свободното си време, за събитието, но като "представителни" лица нещо хич не ви подобава подобно отношение!
Успех на всички участващи!

mordohy
21-05-2010, 23:03
Аз пък не мисля, че това което написа току що отговаря много на поведението, което би трябвало да спазваш като модератор. Да не говорим, че не е никак оригинално. Принципно някои неща почти ме бяха отказали да присъствам и да бъда от стюардите, но това окончателно ме отказа. Не го примай лично (изобщо нямам идея да е лично), но ако се вгледате в светлината, която хвърлихте по организацията може и да разбереш за какво става въпрос. Знам, че изобщо на никой не му пука дали ще дойда и ще жертвам свободното си време, за събитието, но като "представителни" лица нещо хич не ви подобава подобно отношение!
Успех на всички участващи!
Приятелю, това е стар армейски хумор!
Върза се, защото е непознат за тебе!
Чети сериозната част!
Облечи се топло и сухо!
Не се потдавай на емоции и си върши работата, която ще ни уточнят на място.
И аз не знам точно, какви ще са ни задълженията.
Вярвай ми , ще са доста и непривлекателни!
Въоръжи се с търпение.
Ако го нямаш, не си за там!
И накрая, най-лесното е да се откажеш!
И още:
Пиша като юзер, а не като мод!
Все пак и модовете сме хора!
Би ми било интересно да ми кажеш, какъв според тебе трябва да е мода!
Бас държа, че ще се върнеш на описаното по-горе, искаш или не искаш!
Ама това на лични, че оспамваме темата, а някой може да има наистина сериозни въпроси!
Хайде идвай и не гледай намръщено, а се радвай на деня!

MrX
22-05-2010, 18:31
Искрени благодарности на отзовалите се колеги, без тях нямаше да се справим! Съжалявам, че бяхте подложени на подобни зверски атмосферни условия, особено след закриването! Благодаря ви момчета!

ludkanar
23-05-2010, 15:59
Искрени благодарности на отзовалите се колеги, без тях нямаше да се справим! Съжалявам, че бяхте подложени на подобни зверски атмосферни условия, особено след закриването! Благодаря ви момчета!

Е кво да се прави,не съжалявам даже друг път пак:mrgreen:

pinko
24-05-2010, 21:17
Искам лично и от името на УС на КАРБ да благодаря на всички колеги, които се отзоваха. Наистина ни помогнахте, оказахте неоценима помощ на организаторите. И както се видя, по време на нямаше никакви инциденти - това до голяма степен се дължи и на нашите стюарди.

Благодаря на всички!

mordohy
24-05-2010, 22:09
Е кво да се прави,не съжалявам даже друг път пак:mrgreen:
Да, бе, ама до като се правехме на пъдари, времето ни изигра лоша шега.
Не , че имаше особени проблеми, ама вместо да си кажеме по някоя приказка с познатите и да се поопознаем с останалите, бурята ни пръсна като пилци.
Това, че не слушаш дъртия и нямаше резервен комплект дрехи си е твой проблем:doctor:
Аз после хвърлих разръфаните маратонки и окъсани дънки и се чувствах донякъде сух!
Ама си прав!
Пак ще го направиме.
Евала на колегите, които не са само клавиатурни рацери, а дойдоха и показаха какво могат!