PDA

View Full Version : Моля помогнете!!!



melenikos
12-05-2010, 21:12
Здрасти на всички, ще съм много благодарен, ако някой може да ми помогне! Проблема е следният, в момент на потегляне ми светна лампичката на дюзата (на 1-ва предавка около 2500 об.м.) и колата изгасна.В последствие запалих и продължих без проблеми.Моля за съвети какво може да е това защото се намирам в чужбина и ме е малко шубе, да не роди.

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:11 ----------

Става въпрос за колата от подписа, а и лампичката изгасна.

AlfaMan
12-05-2010, 21:24
Честно казано раждането не е типичен акт за JTD, стига разбира се да има масло и вода. :tooth: Така че това е най-малкото, което би трябвало да те притеснява, но независимо от тази успокоителна новина има други неща, които могат да те вкарат в други лоши филми. Сега сериозно колега - опиши малко по-подробно какво стана след това. Продължава ли да ти го прави; на кои предавки се случва, някаква закономерност и т.н. Хвърли и един поглед и на тази тема http://www.clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=47563 може да откриеш общи неща с твоя проблем

trustworthy
12-05-2010, 21:46
Сериозно би било, ако напише смислено заглавие и ползва търсачката, за да прочете темите за жтд, защото или поне 30 теми за гаснещи жтд-та. Даже наскоро точно същото дискутирахме.

melenikos
13-05-2010, 14:53
Честно казано раждането не е типичен акт за JTD, стига разбира се да има масло и вода. :tooth: Така че това е най-малкото, което би трябвало да те притеснява, но независимо от тази успокоителна новина има други неща, които могат да те вкарат в други лоши филми. Сега сериозно колега - опиши малко по-подробно какво стана след това. Продължава ли да ти го прави; на кои предавки се случва, някаква закономерност и т.н. Хвърли и един поглед и на тази тема http://www.clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=47563 може да откриеш общи неща с твоя проблем
Благодаря за информациата, но мисля, че моя проблем няма нищо общо с този на колегата. Да се надявам, че ще издържи една седмица и после в бокса.
Описал съм го така както беше, демек само един път прекъсна на 1-ва,а иначе никакви други проблеми нямам, да се надявам че е само инцидентен случай. Поздрави!

stefoo
13-05-2010, 15:36
на мен така като ми светна тази лампа се оказа ламбда сонда,ама колата не ми е гаснала и тя светкаше около 2500-3000оборота но не всеки път само на моменти