PDA

View Full Version : Жените и Алфа Ромео



hunter1989
03-06-2010, 01:04
Здравейте колеги . Искам да попитам нещо. Та вие имате ли проблеми със жените, откакто имате алфи. Не знам дали е от колата , но след като я взех и нещата се обърнаха . Жената ме заряза , върна се при стария си (първо малко ревнуваще , после мрънкаше , след това искаше да я потроши , а накрая ме остави ) , а това да ме загледа момиче докато карам е невъзможно. Добре че ми потраква колата та се обръщат от любопитство, да видят каква косачка минава покрай тях :go: . А като мине ГоУфО и направо се разтапят , пък за БМВ да не говорим .

to6ko
03-06-2010, 01:09
Здравейте колеги . Искам да попитам нещо. Та вие имате ли проблеми със жените, откакто имате алфи. Не знам дали е от колата , но след като я взех и нещата се обърнаха . Жената ме заряза , върна се при стария си (първо малко ревнуваще , после мрънкаше , след това искаше да я потроши , а накрая ме остави ) , а това да ме загледа момиче докато карам е невъзможно. Добре че ми потраква колата та се обръщат от любопитство, да видят каква косачка минава покрай тях :go: . А като мине ГоУфО и направо се разтапят , пък за БМВ да не говорим .
има нещо вярноо уууууууу Голфууу сами влизат!!

V@K@T@
03-06-2010, 01:50
да ти кажа и аз съм се замислял по въпроса дали от далеч ни личи , че харесваме колите си повече или просто за жените Алфа не е кола НЕЗНАМ

Jivko7777
03-06-2010, 01:53
Здравейте колеги . Искам да попитам нещо. Та вие имате ли проблеми със жените, откакто имате алфи. Не знам дали е от колата , но след като я взех и нещата се обърнаха . Жената ме заряза , върна се при стария си (първо малко ревнуваще , после мрънкаше , след това искаше да я потроши , а накрая ме остави ) , а това да ме загледа момиче докато карам е невъзможно. Добре че ми потраква колата та се обръщат от любопитство, да видят каква косачка минава покрай тях :go: . А като мине ГоУфО и направо се разтапят , пък за БМВ да не говорим .

Колега имаше една тема преди време точно същата, мисля че колегата JAMAL и Stefan Caromov се бяха оплакали от същото...

milenamr
03-06-2010, 08:37
Интересно, вие колите за да се обръщат женски след тях ли ги вземате?:new_Eyecrazy::new_Eyecrazy::new_Eyecrazy:
Тоест да разбирам, че основната ви цел е да правите впечатление?
От мнениицата, изписани по-горе такъв вятър полъхва, което ме навява на мисълта, че сте объркали марката :twisted:
Или аз явно съм на противоположния полюс, защото точно "болестта" ми по алфа ме събра с моя мъж-намерихме се в "болницата" Алфа Ромеоhttp://www.pic4ever.com/images/1304.gif

ФЕРАРИСТ
03-06-2010, 08:44
Не знам дали е от колата , но след като я взех и нещата се обърнаха . Жената ме заряза , върна се при стария си (първо малко ревнуваще , после мрънкаше , след това искаше да я потроши , а накрая ме остави )
Това и е хубавото на колата поне - почти никога не се връща при "стария"......

milenamr
03-06-2010, 08:50
Здравейте колеги . Искам да попитам нещо. Та вие имате ли проблеми със жените, откакто имате алфи. Не знам дали е от колата , но след като я взех и нещата се обърнаха . Жената ме заряза , върна се при стария си (първо малко ревнуваще , после мрънкаше , след това искаше да я потроши , а накрая ме остави )

И още едно предимство на колата, че помага нещата да си дойдат на мястотоhttp://www.pic4ever.com/images/bore.gif
Щом жената те е зарязала заради колата, можеш да си извадиш много ясен и показателен извод, до колко е била за тебе :devil:(жената).
Трябва да си благодарен, че така се е случило навреме ;)

ФЕРАРИСТ
03-06-2010, 08:54
Щом жената те е зарязала заради колата, можеш да си извадиш много ясен и показателен извод, до колко е била за тебе :devil:(жената).
Трябва да си благодарен, че така се е случило навреме ;)
Ми да - тва им е проблема на много хора, не виждат какво печелят, когато губят.....колегата не мое да си представи какво щеше да е ако я гръмне с двуцевката, направи и едни близнаци, и тя духне след като му ги натресе.....и земе колата и половин апартамент, и част от дворно място да речем......

Tedo
03-06-2010, 08:55
То заради такива на пернишки "Обичам те!" се превежда като "Качвай се у гоуфо, ма!"

mim
03-06-2010, 09:55
не сте нацелили правилните жени, забравяйте ги и си намерете такива, които харесат алфи, само внимавайте жената да не ви докопа седалката зад волана, че може да не успеете да си я вземете после :go: :BIGsmile:

santo_traficante
03-06-2010, 09:59
Здравейте колеги . Искам да попитам нещо. Та вие имате ли проблеми със жените, откакто имате алфи. Не знам дали е от колата , но след като я взех и нещата се обърнаха . Жената ме заряза , върна се при стария си (първо малко ревнуваще , после мрънкаше , след това искаше да я потроши , а накрая ме остави ) , а това да ме загледа момиче докато карам е невъзможно. Добре че ми потраква колата та се обръщат от любопитство, да видят каква косачка минава покрай тях :go: . А като мине ГоУфО и направо се разтапят , пък за БМВ да не говорим .
купи си кабрио:chair: и мини леко през Студентски град хаха Не давай много газ за да могат да се качват в движение хаха и после :baby_bringin:

п.с.баварец кабриолет!! местните моми от прованса много ги тачат:РР

bager
03-06-2010, 10:02
Здравейте колеги . Искам да попитам нещо. Та вие имате ли проблеми със жените, откакто имате алфи. Не знам дали е от колата , но след като я взех и нещата се обърнаха . Жената ме заряза , върна се при стария си (първо малко ревнуваще , после мрънкаше , след това искаше да я потроши , а накрая ме остави ) , а това да ме загледа момиче докато карам е невъзможно. Добре че ми потраква колата та се обръщат от любопитство, да видят каква косачка минава покрай тях :go: . А като мине ГоУфО и направо се разтапят , пък за БМВ да не говорим .

Братле, изясни си приоритетите! Щом търсиш тоя тип жени взимай гоУф или БМВ, елементарно е.

AR147
03-06-2010, 10:03
Към моята Алфа най-често се заглеждам аз,не ми омръзва мамка й.Ако исках да ме зяпат кифлите ,щях да си взема БМВ за тея пари,повечето явно ги възбужда това съкращение.

Приятелката ми не само харесва Алфата ,ми и постоянно я кичи с някакви мини играчки в зависимост от сезона(доскоро имахме новогодишен чореп на огледалото ),сега сме с Раче прегърнало освежителя :new_Eyecrazy:

pinkmousy
03-06-2010, 10:58
Колеги, не разбирам защо търсите връзка между две съвсем различни неща. Жената, ако е читава, ще те обича, каквато и кола да караш и колкото и време да лежиш под нея. Ако не е - и с най-скъпата кола няма да можеш да я задържиш дълго (защото рано или късно ще се появи някой с по-хубава). Както казва колежката mim - търсете си жени с алфа :) Тогава със сигурност ще имате повече от едно общо хоби ;)
Колега AR147, не прекалявайте с плюшените играчки ;) Все пак алфата не е някаква лигава кола :tank: Мъжа ми ме скъса от бъзик като му казах какво смятам да си сложа в нея, и дори аз се отказах :go:

viki
03-06-2010, 11:05
'айде сега жените виновни...:twisted:
Аз лично не бих взела насериозно някой,с подобен род "мислене":pfbbt:
Слезте на земята моля ви се,и пораснете !!!!Иначе ще ви налазват инфантилни госпожички фУр евър:twisted:

MUROMAN
03-06-2010, 12:22
Здравейте колеги . Искам да попитам нещо. Та вие имате ли проблеми със жените, откакто имате алфи. Не знам дали е от колата , но след като я взех и нещата се обърнаха . Жената ме заряза , върна се при стария си (първо малко ревнуваще , после мрънкаше , след това искаше да я потроши , а накрая ме остави ) , а това да ме загледа момиче докато карам е невъзможно.

Аз съм имал и Имам сериозни проблеми с женската страна на нещата заради колата.Не знам дали е ревност , неприязъм или омраза. Все ми чете ,че се занимавам с колата,че все нещо и правя и все за нея говоря.
Приятелката ми е фен на Хауди.:new_Eyecrazy:
Не искам да ме заглеждат заради колата ,но е 100% вярно ,че младите мацки кълват най-много на Вентилаторите и на Мерцедеси и най-вече НОВИ коли.:busted_cop:
Които*която* не ми харесва колата да не се вози в нея и тва е !!!:go:

santo_traficante
03-06-2010, 12:27
вярно ,че младите мацки кълват най-много на Вентилаторите и на Мерцедеси и най-вече НОВИ коли.:busted_cop:

криза е и за тва:BIGsmile:

gkalinov
03-06-2010, 12:27
Най-важното събитие в живота на един мъж е избора на жена(съпруга).Една жена може да те ,,издигне,, много нависоко, но може и да те смачка.Затова ,когато настъпи момента да се избира, се гледа много.Приказки от рода на тези,че бъркаш в торбата със змиите и каквото хванеш ,са глупости на търкалета и оправдания за неуспелите в тази насока.А едно от най-важните неща за една жена е много да внимава пред кого се ,,разкрачва,,защото могат да настъпят големи обърквации по много направления. Така че ,не колите са виновни за много от действията на жените.Това разбира се е само един поглед от една ,,мъжка,, камбанария и не ангажирам никого с него.

nhg
03-06-2010, 12:36
Абе колеги, вие сериозно ли си мислите, че за една жена (поне при сериозна връзка/обвързване/брак/деца...) има значение дали ще карате Ауди, БМВ или Алфа?

Kuku
03-06-2010, 12:59
Колите са за лигльовци - купи си пистов мотор и ходи по кафетата с него :lol:

RoMeO_156_GTA
03-06-2010, 13:31
...а това да ме загледа момиче докато карам е невъзможно. Добре че ми потраква колата та се обръщат от любопитство, да видят каква косачка минава покрай тях :go: . А като мине ГоУфО и направо се разтапят , пък за БМВ да не говорим .

Нищо лично , но извинявай , с тази (http://clubalfaromeo.com/forum/showpost.php?p=669249&postcount=1) кола искаш да те заглеждат мацките ? Е няма как да стане ... Тук си имаме един червен спайдър и си чупят вратовете направо като мине покрай тях . Нали пак е Алфа Ромео , но е нов и лъскав :) Главно това гледат повечето млади момичета .... Виж на Мерцедес много кълват , както каза и Мъромана , дори да си някой шушляк или чичко , но това са само тези от типа дето почва с к :) Вярвам такава не ти трябва ;)

tokata_pz_flex
03-06-2010, 13:43
Над 90 % от жените предпочитат да се заглеждат по кола , за която винаги са си мечтали , а не по големите джипки и С-класи .
Алфата ми я заглеждат много , но жени които чергата им се разпростира до това ниво .
Кабриото го гледат всички , дори и мъжете . Получавам сценична треска вътре ...
Ако използвате колите си , за да избивате комплекс и да се опитвате да привлечете вниманието на жените , тогава би ви интересувало как ви гледат .
Една истинска жена ( сериозна ) няма да бъде с вас заради колата . Тя ще излиза с вас пеш , с колело и с каквото и да е , без да и прави впечатление .

RoMeO_156_GTA
03-06-2010, 13:58
Много мъдро мнение :notworthy:

Sm0k
03-06-2010, 14:30
Една истинска жена ( сериозна ) няма да бъде с вас заради колата . Тя ще излиза с вас пеш , с колело и с каквото и да е , без да и прави впечатление .


Много мъдро мнение :notworthy:

Ако това последното за колелото е много мъдро мнение не съм много съгласен :) С тая сериозна жена, ако утре имате сериозна връзка и не дай боже нещо се случи, с колелото ли ше закараш примерно сина ви до болницата. Жените мислят за такива неща, не защото са меркантилни, а щото го правят подсъзнателно и това е съвсем нормално. Нарича се инстинкт и целта му е да се продължава рода. Както едно време са избирали неандерталеца, който може да убие по-голямо животно и да нахрани семейството в пещерата. И това перчене е при всички животни, пауните го правят с пера, маймуните се бият в гърдите, хората го правят на друг принцип и по други критерии, така че е съвсем нормално :)

Иначе съм съгласен, че не е много нормално, каква ти е колата да е водещото в отношенията ти с жените. Особено с оглед на факта че след като се возиш на 15 годишна каляска, няма особено значение дали е Голф, Алфа или Вентилатор :) Ама ако все пак трябва да кажа нещо по темата, аз лично познавам много момичета които се кефят на Алфа. Ако някое момиче се кефи повече на Голф отколкото на Алфа, или момичето е израстнало в няква среда подобна на "пеунишката" или проблема е в конкретния екземпляр Алфа ;) Иначе просто не е нормално, щото повечето нормални жени имат вроден усет за естетика, а Алфа както всички знаем бие повечето марки в това отношение :) А пък и RoMeO е прав, че женките след такива по-лъскави и спортни Алфи направо си счупват вратовете ;)

adv_petrov
03-06-2010, 14:33
Първо да отбележа заради по-горните коментари, че никога не съм имал нещо наум когато съм се занимавал с жена (да очаквам нещо сериозно, като обвързване или ала-бала). Сори, ама който тръгне с тия мисли, когато се сваля с някоя...мани-мани (напоследък само парцаляк и нищо не можеш да очакваш, освен чук и бег).Нещата или си стават от само себе си, или се разделяте.
Второ:
1) Е като карах отначало Голфа, никоя не се загледа в него, нито чух ей така инициативен коментар. Още не се заглеждат грам по него, почти всеки ден го карам.
2) Откакто си взех Алфата, гледам мацките се заглеждат по нея, като се возят вътре сами почват да коментират (без да казвам нещо, честна дума) че е много хубава, че ги кефи как реве и т.н. С Алфата имам такива попадения, че си умирам от кеф...
3) Като си джиткам напоследък с Ягуара с форсаж, ще им паднат долните челюсти, и усмивките са от ухо до ухо, дет' съ вика.
Така че колегата дето е пуснал темата, да знае - не е от колата, ако има проблем с мадамата - Алфичката само може да ти удари едно рамо в интимните взаимоотношения, не да ти ги развали. Затова редовно миене, редовно въртене с нея и горе главата, после ще имаш да ни черпиш.

DerMeister
03-06-2010, 14:35
Ако това последното за колелото е много мъдро мнение не съм много съгласен :) С тая сериозна жена, ако утре имате сериозна връзка и не дай боже нещо се случи, с колелото ли ше закараш примерно сина ви до болницата. Жените мислят за такива неща, не защото са меркантилни, а щото го правят подсъзнателно и това е съвсем нормално. Нарича се инстинкт и целта му е да се продължава рода.
Те, ако наистина мислят, така жална им майка. Има сериозни хора с възможости, които нямат книжки или коли и на по 40 години. Като имаш някой таралясник, но нямаш пари за газ до болницата или да си платиш парното, за какво продължаване на рода става въпрос? :hump:

Sm0k
03-06-2010, 14:45
Те, ако наистина мислят, така жална им майка. Има сериозни хора с възможости, които нямат книжки или коли и на по 40 години. Като имаш някой таралясник, но нямаш пари за газ до болницата или да си платиш парното, за какво продължаване на рода става въпрос? :hump:

Май не се разбрахме нещо :) Имах предвид същото, само че ползвах колелото за пример. Дали няма да имаш пари за повече от колело или няма да имаш пари за гориво е все там. Много пъти е коментирана темата за кво си купуваш кола, като нямаш пари за един резервоар, ама да не се отплесваме пак :) А хората, които имат възможности но нямат книжки и не искат да карат са друг случай, нямах предвид тях. Въпреки, че във всяко семейство е добре да има поне един шофьор според мен. Въпроса беше друг за мисленето на жените (което както казах не е точно мислене а инстинкт). В края на краищата не твърдя и не мисля, че колата и колелото не са единствения критерии, просто като пример ги позлвах :)

tokata_pz_flex
03-06-2010, 15:00
Колега , нали си наясно , че давам колелото за пример просто ...
Ако си на зор , синчагата и на ръце ще го носиш до болницата тичайки ... а и нямам предвид под сериозна жена - съпруга .
Сериозната жена е тази , чиято ценностна система и възпитание я поставят над материалното . А перченето при животните не е така , защото именно разсъждаването и мисленето ни дели от тях и еволюцията за това ни е направила доминиращ вид - защото не разчитаме на първичния инстинкт . Поздрави :)

detelazurno
03-06-2010, 15:18
Не е от колите бе хора. Или е у вас проблема или у жената. Я се развоете да намерите темата за "таковането" в коли да видите на колко колеги им е връзвало в алфите :hump:

Sm0k
03-06-2010, 15:37
...Сериозната жена е тази , чиято ценностна система и възпитание я поставят над материалното . А перченето при животните не е така , защото именно разсъждаването и мисленето ни дели от тях и еволюцията за това ни е направила доминиращ вид - защото не разчитаме на първичния инстинкт . Поздрави :)

Наясно съм за примера :) И съм напълно съгласен за ценностната система на жените, както казах не е нормално материални неща да са водещи в отношенията между мъж и жена, но не смятам и че могат да бъдат напълно изключени :) И за еволюцията мога да кажа, че съм съгласен :)
Но мисълта ми беше, че въпреки разсъдка, по който се различават хората от останалите животни, първичния инстинкт не може да бъде напълно изключен. Ако можеше, щеше да се окаже, че теорията за еволюцията издиша ;) Но ако вземем да дискутираме еволюцията и естествения подбор ще се отплеснем много от темата, иначе има какво да се каже по въпроса :)

Пък по въпроса за съпругата, сега под сериозна жена може и да не разбираш съпруга, но е твърде вероятно един ден да поченеш и това да разбираш. Случва се на повечето хора... не че няма изключения, но не е лошо да се мисли в перспектива :)

bager
03-06-2010, 15:45
Чакайте бе, много сериозно почнахте, човека не е казал за какво му трябва жена.
Ако му трябва за семейство, то тогава няма значение каква кола ще кара, там жената се избира, а и самата тя избира по други критерии.
Ако иска малките прости пачи, без грам собствено мнение в главата, просто за да се забавлява, ами тогава да смени колата - това е!

MUROMAN
03-06-2010, 15:53
Чакайте бе, много сериозно почнахте, човека не е казал за какво му трябва жена.
Ако му трябва за семейство, то тогава няма значение каква кола ще кара, там жената се избира, а и самата тя избира по други критерии.
Ако иска малките прости пачи, без грам собствено мнение в главата, просто за да се забавлява, ами тогава да смени колата - това е!

Това изчерпва темата.:clap2:

Kuku
03-06-2010, 15:54
Е, не, те жените обичат да обикалят мокри спирките на градски транспорт, докато си приберат в 60кв.м. панелка, където имат два тона чинии за миене и една тенджера манджа за готвене, след което трябва да проснат прането и да олабят жилата на мъжа си, а на следващия ден с невероятен кеф стават в 6ч. сутринта, за да чакат трамвая 40 минути и да отидат на работа за 8-9 часа.....
Даже съм сигурен, че обожават да ходят на море през две години, на планина през четири, а на ресторант само на годишнина от сватбата.
Иначе парите не са от значение.... ама изобщо! :lol:

Sm0k
03-06-2010, 15:57
Чакайте бе, много сериозно почнахте, човека не е казал за какво му трябва жена.
Ако му трябва за семейство, то тогава няма значение каква кола ще кара, там жената се избира, а и самата тя избира по други критерии.
Ако иска малките прости пачи, без грам собствено мнение в главата, просто за да се забавлява, ами тогава да смени колата - това е!

Ми така се стече разговора :) Иначе не виждам какво сериозно може да се каже, очевидно ако имаш проблем с жените, независимо дали "малките прости пачи, без грам собствено мнение в главата" или някакъв друг вид жени, проблема не е точно в колата, малко е несериозно да се мисли по тоя начин ;)


Е, не, те жените обичат да обикалят мокри спирките на градски транспорт, докато си приберат в 60кв.м. панелка, където имат два тона чинии за миене и една тенджера манджа за готвене, след което трябва да проснат прането и да олабят жилата на мъжа си, а на следващия ден с невероятен кеф стават в 6ч. сутринта, за да чакат трамвая 40 минути и да отидат на работа за 8-9 часа.....
Даже съм сигурен, че обожават да ходят на море през две години, на планина през четири, а на ресторант само на годишнина от сватбата.
Иначе парите не са от значение.... ама изобщо! :lol:

А Кики, както обикновенно успя да каже най-важното по темата, със завидна лекота ;)

tokata_pz_flex
03-06-2010, 16:07
Ооо , темата не трябва да е сериозна ... по случайност тръгна на там :) Куку е реалист естествено ...
А иначе , повярвайте ми , ако не можете да вържете 2 приказки , и с готина кола няма да хванете момиче :)

bager
03-06-2010, 16:07
Е, не, те жените обичат да обикалят мокри спирките на градски транспорт, докато си приберат в 60кв.м. панелка, където имат два тона чинии за миене и една тенджера манджа за готвене, след което трябва да проснат прането и да олабят жилата на мъжа си, а на следващия ден с невероятен кеф стават в 6ч. сутринта, за да чакат трамвая 40 минути и да отидат на работа за 8-9 часа.....
Даже съм сигурен, че обожават да ходят на море през две години, на планина през четири, а на ресторант само на годишнина от сватбата.
Иначе парите не са от значение.... ама изобщо! :lol:

Хахаха, тая овца дето ще се оглежда каква кола карам, не я ща. Тая винаги ще си намери друг с по-хубава от твойта след време, каквато и кола да караш!
Говорим за ценностна система, не за друго.
Жената между другото може и сама да си купи кола, нали, какво и пука за твоята? Ааа...или говорим за ония жени, дето им е по-лесно нищо да не вършат и да чакат мъжлето нещо да им купи.
Една жена ако е финансово зависима от теб, не и пречи да е финансово зависима от когото и да било! Колкото повече- толкова повече.
С пари и коли можеш да си "купиш" жена, или по-скоро да я "наемеш" за известен период, ама не ми се ще да си мисля че за семейство това ти трябва.

tokata_pz_flex
03-06-2010, 16:10
Именно , щото винаги някой ще има повече от теб :)
Преди 3-4-5 години като си хванах сериозна приятелка , си я хванах пеша и с наглост . После се возихме на мамината лодка ...

Sm0k
03-06-2010, 16:31
Ооо , темата не трябва да е сериозна ... по случайност тръгна на там :) Куку е реалист естествено ...
А иначе , повярвайте ми , ако не можете да вържете 2 приказки , и с готина кола няма да хванете момиче :)

Абе ше си хванеш, ама ако не те бърка, че и тя няма да може да върже две приказки :) Което вероятно тия дето не могат да вържат две приказки не ги бърка всъщност ;)

Kuku
03-06-2010, 16:31
По тази логика, една жена винаги може да обикне друг, каквто и да си ти - беден богат, красив, гърбав..... :)
Да не излезе на края, че проблема не е нито в колата, нито в жената ;)


Ами да, СмОк, кво им пука, че са тъпи, като са на един акъл :lol:

Sm0k
03-06-2010, 16:33
С пари и коли можеш да си "купиш" жена, или по-скоро да я "наемеш" за известен период, ама не ми се ще да си мисля че за семейство това ти трябва.

Никъде не сме казвали, че говорим за финансово зависими жени, нито за такива които са с тебе само заради кинтите, без да ги интересува друго. Ама с риск да се повторя, след красноречието на Кики (от преди малко за мокрите спирки и градския транспорт) повече нямам какво да добавя по въпроса ;)
Ама е вярно това - хубаво, винаги някой друг има повече кинти от тебе или по-готина кола, ама ти можеш да вържеш три приказки вместо две... И това значи ли, че няма такъв, който да може да върже четири приказки ;) Или какъвто там искате критерии вземете, винаги може да се гледа аналогично на него :)

Имам чувството, че тука говорим за различни неща - някои говорят за жени, които са прекалено меркантилни (което е действително трагикомична история), а други говорят за това, че както и да го гледаш нашия свят е изграден около принципите на пазарната икономика. Вярно, в магазина за "сандалки в мола" не питат ква ти е ценностната система. И тия дето продават мини купъри за кухи манекенки също не питат ква ти е ценостната система. Ама и в аптеката не питат ква ти ценностната система. Лекарставата се купуват със същите пари, с които се купуват и сандалки в мола, колкото и несправедливо да ви се струва ;) Образованието за децата ви също се купува със същите пари, с които някой купува мини купър на някоя куха лейка... Добро или лошо, това е положението :)

Kris
03-06-2010, 17:10
голяма философия вкарахте.... мен па много ме заглеждат бабички:dunno:

myato
03-06-2010, 18:00
Я пък съм си мого рахат.Хванах жената под ръчичка.Обикаляхме,докато си изтъркахме подметките,щото знаехме какво искаме и като я мернахме,отнесохме я като куцо пиле домат.
Колкото до инсталирането на шофьорското място,опитвам,ама не поддава.Иска да се вози и да си зяпа,въпреки че е взела книжка няколко месеца след мен.

Abar7h
03-06-2010, 18:51
Благодари на Алфата, че те е отървала от тази жена - щом те е зарязала заради колата, значи не е държала достатъчно на теб, или в краен случай ти си бил прекалено зарибен по колата, което не ми се вярва! Виждал съм какви ли не неща, които могат да си послужат като пример за да не се ядосваш - на сбирките на E30-клуба има един човек на около 35-40 години, който взима децата от училище, и заедно с жена си пристига на baumax всяка събота, дори на -7 градуса е идвал, но децата и жена му са с него, понеже знаят, че това му е страстта, и само така може да се забавлява! Моята жена (приятелка ма нали така е модерно да се вика :D ) също вече ме разбира, не се учудва когато и кажа, че съм си взел някаква част за колата, или когато се изпиля на някой светофар - тя знае че това ми носи удоволствие, и затова не спори с мен и ме обича, както и аз нея естествено! Всичко е въпрос на компромис според мен, но има по-възрастни и по-опитни форумци, нека те кажат дали е така.:lupe:

myato
03-06-2010, 19:01
От базата на 40-така,от които октомври,живот и здраве 20 год. съвместен живот,мога да кажа едно.Всичко е въпрос на разбирателство и разумен компромис.
Когато търсиш чук и бег,това получаваш.Тогава не трябва да впрягаш чувства.

ReLeFNIQ
03-06-2010, 19:03
Проблемът не се състои в колата, а във вниманието..Естествено че ако обръщаш внимание на друга своя страст и я поставиш над своето момиче ще се отчуждиш и ще я отблъснеш. Или тя ще е на 1 -во място или някой друг ще я кара да се чувства там... Цялото разбирателство е един огромен двустранен компромис.

Бобби
03-06-2010, 19:19
Колите са за лигльовци - купи си пистов мотор и ходи по кафетата с него :lol:
Кратък живот и хубави жени :grin:

milenamr
03-06-2010, 19:45
Най-важното събитие в живота на един мъж е избора на жена(съпруга).Една жена може да те ,,издигне,, много нависоко, но може и да те смачка.Затова ,когато настъпи момента да се избира, се гледа много.Приказки от рода на тези,че бъркаш в торбата със змиите и каквото хванеш ,са глупости на търкалета и оправдания за неуспелите в тази насока.А едно от най-важните неща за една жена е много да внимава пред кого се ,,разкрачва,,защото могат да настъпят големи обърквации по много направления. Така че ,не колите са виновни за много от действията на жените.Това разбира се е само един поглед от една ,,мъжка,, камбанария и не ангажирам никого с него.
Адски си прав колега, много правилна дума използва за процеса свързан с намирането на жена - думата "събитие".
Аналаогичен е варианта и с намирането на подходящ мъж(съпруг) от страна на жените.
Това е точно събитие, защото то се случва твърде рядко или никога, а и не се случва от само себе си, а трябват усилия, старания и много зорки очи, уши и нюх.
Жалко, че много мъже не го разбират това и действат някак инертно с много бъгава стратегия, непременно да впечатляват наред все що е женско и именно затова всеки си пати от акъла.

hunter1989
03-06-2010, 19:54
Интересно, вие колите за да се обръщат женски след тях ли ги вземате?:new_Eyecrazy::new_Eyecrazy::new_Eyecrazy:
Тоест да разбирам, че основната ви цел е да правите впечатление?
От мнениицата, изписани по-горе такъв вятър полъхва, което ме навява на мисълта, че сте объркали марката :twisted:
Или аз явно съм на противоположния полюс, защото точно "болестта" ми по алфа ме събра с моя мъж-намерихме се в "болницата" Алфа Ромеоhttp://www.pic4ever.com/images/1304.gif

Не е така харесваме си количките и не ги взимаме заради жени, но това са последствията след като си взех алфата ( поне за мен де )

---------- Post added at 16:51 ---------- Previous post was at 16:49 ----------


Братле, изясни си приоритетите! Щом търсиш тоя тип жени взимай гоУф или БМВ, елементарно е.

Не търся такъв тип жени , просто казвам какво ми се случи :D

---------- Post added at 16:54 ---------- Previous post was at 16:51 ----------


Нищо лично , но извинявай , с тази (http://clubalfaromeo.com/forum/showpost.php?p=669249&postcount=1) кола искаш да те заглеждат мацките ? Е няма как да стане ... Тук си имаме един червен спайдър и си чупят вратовете направо като мине покрай тях . Нали пак е Алфа Ромео , но е нов и лъскав :) Главно това гледат повечето млади момичета .... Виж на Мерцедес много кълват , както каза и Мъромана , дори да си някой шушляк или чичко , но това са само тези от типа дето почва с к :) Вярвам такава не ти трябва ;)

ХАхахаха колега оправих я , вече не е толкова грозна .

Бобби
03-06-2010, 19:57
Важното е и колата и жената да са от женски род!!!!
....иначе :gayfight:

hunter1989
03-06-2010, 20:12
Леле, като чета направо ме разнищихте . Аз просто исказах случилото се и ми беше чудно, дали има хора с моята сътба . Ако исках чрез колата да си намирам момичета нямаше да взема този гроб (става вапрос за моята :D ) . Аз обичам марката , нямам кой знае какви възможности и взех колата , за да осъществя една моя мечта . Вярно очукана е , капака ми е двуцветен , работи като косачка , но това е моята алфа и си я обичам. Живот и здраве ще я оправя (още малко и остана ). Следващата ми приятелка ще гледам да не е толкова претенциозна :tooth: , но ако наистина ме обича , колата няма да е проблем . Може пък раздялата да е за добро ,даже вече съм щастлив , тъкмо сега имам време за себе си. Поздрави колеги и да ви слушат колите и жените .

Бобби
03-06-2010, 20:20
Проблема не ти е в колата!!!...познавам един пич с Москвич у форума и не бих казал, че не му върви с жените:))
п.п. само да не го е шитнал вече....

milenamr
03-06-2010, 20:30
. Ако исках чрез колата да си намирам момичета нямаше да взема този гроб (става вапрос за моята :D ) . Аз обичам марката , нямам кой знае какви възможности и взех колата , за да осъществя една моя мечта . Вярно очукана е , капака ми е двуцветен , работи като косачка , но това е моята алфа и си я обичам. Живот и здраве ще я оправя (още малко и остана ). Следващата ми приятелка ще гледам да не е толкова претенциозна :tooth: , но ако наистина ме обича , колата няма да е проблем . Може пък раздялата да е за добро ,даже вече съм щастлив , тъкмо сега имам време за себе си. Поздрави колеги и да ви слушат колите и жените .
Е тва вече е приказка :)И това е важното, пожелавам ти от сърце да намериш момиче, което да уважва, а защо не и да се кефи на твоята страст и да си караш алфичката със здраве :)

hunter1989
03-06-2010, 20:41
Дано това да се случи , че нещо на последък не ми върви . Но вярвям че всичко ще се орпави .

MUROMAN
03-06-2010, 21:35
Дано това да се случи , че нещо на последък не ми върви . Но вярвям че всичко ще се орпави .

И на Влади /fain/ от Ел Пасо не му провървя нито с Алфата нито с жИната , но не е умрял нали?
Свиркай си и да не ти пука, не се ядосвай за глупости.:super:

hunter1989
03-06-2010, 23:24
И на Влади /fain/ от Ел Пасо не му провървя нито с Алфата нито с жИната , но не е умрял нали?
Свиркай си и да не ти пука, не се ядосвай за глупости.:super:

:D:D:D Да той ми се оплака .

leo
03-06-2010, 23:31
http://www.youtube.com/watch?v=m6Gt2D5mbrU&feature=fvst

Jivko7777
03-06-2010, 23:46
Над 90 % от жените предпочитат да се заглеждат по кола , за която винаги са си мечтали , а не по големите джипки и С-класи .
Алфата ми я заглеждат много , но жени които чергата им се разпростира до това ниво .
Кабриото го гледат всички , дори и мъжете . Получавам сценична треска вътре ...
Ако използвате колите си , за да избивате комплекс и да се опитвате да привлечете вниманието на жените , тогава би ви интересувало как ви гледат .
Една истинска жена ( сериозна ) няма да бъде с вас заради колата . Тя ще излиза с вас пеш , с колело и с каквото и да е , без да и прави впечатление .

Ти с това пежо чакам и мене да ме повозиш че и аз да получа сценична треска :)

---------- Post added at 23:46 ---------- Previous post was at 23:33 ----------


Първо да отбележа заради по-горните коментари, че никога не съм имал нещо наум когато съм се занимавал с жена (да очаквам нещо сериозно, като обвързване или ала-бала). Сори, ама който тръгне с тия мисли, когато се сваля с някоя...мани-мани (напоследък само парцаляк и нищо не можеш да очакваш, освен чук и бег).Нещата или си стават от само себе си, или се разделяте.
Второ:
1) Е като карах отначало Голфа, никоя не се загледа в него, нито чух ей така инициативен коментар. Още не се заглеждат грам по него, почти всеки ден го карам.
2) Откакто си взех Алфата, гледам мацките се заглеждат по нея, като се возят вътре сами почват да коментират (без да казвам нещо, честна дума) че е много хубава, че ги кефи как реве и т.н. С Алфата имам такива попадения, че си умирам от кеф...
3) Като си джиткам напоследък с Ягуара с форсаж, ще им паднат долните челюсти, и усмивките са от ухо до ухо, дет' съ вика.
Така че колегата дето е пуснал темата, да знае - не е от колата, ако има проблем с мадамата - Алфичката само може да ти удари едно рамо в интимните взаимоотношения, не да ти ги развали. Затова редовно миене, редовно въртене с нея и горе главата, после ще имаш да ни черпиш.

Това което казваш за Алфата го потвърждавам...Бая попадение имам с нея :) Просто мога да кажа че доста ми е дала АЛфата...:kiss:

gkalinov
04-06-2010, 00:53
Аз лично харесвам жените ,които гледат мъжа в очите и се опитват да разберат какво и колко има в черепната му кутия а не какви екстри има в автомобила му и колко струва.А колегата HUNTER 1989 мога да посъветвам да изчака известно време и тогава да направи анализ на ситуацията,породена от случилото се.Все пак в момента все още е под влияние на емоциите и оценката му няма да е обективна.Повелавам му поговорката ,,Всяко зло за добро,, да е изцяло валидна в добрия смисъл за него.Дано!И следващия път обръщай повече внимание на жените,които гледат ,,шофиращия,, в очите ,а не марката на автомобила му.Дори и да става въпрос,, за един път,, е за предпочитане да е с нещо по- стойностно и на ниво.И тръпката, и удоволствието са по-големи.Абсолютно сигурен съм в това.

Kuku
04-06-2010, 01:37
Кратък живот и хубави жени :grin:Предубеден си!
Веднага те оборвам с необорими аргументи :grin: - по кафетата има много жени, които се кефят на мотористи и в същото време, докато кесиш на бара няма опастност да се пребиеш с мотора :lol:

V@K@T@
04-06-2010, 01:47
Предубеден си!
Веднага те оборвам с необорими аргументи :grin: - по кафетата има много жени, които се кефят на мотористи и в същото време, докато кесиш на бара няма опастност да се пребиеш с мотора :lol:
ами до кафенето ще го бута ли :lol: ... даже и бензин няма да му слага :D

Kuku
04-06-2010, 01:49
Леко, леко и право там.... даже може и без каска да кара, че да го познават в квартала после :lol:

V@K@T@
04-06-2010, 02:06
ама каската трябва да я носи със себеси поне , че като седне в кафенето и дойде някоя нова мадама да познае по каската , че той е човека с матора
...
даже може и кош да му сложи ... или два коша и ремарке , че да може да вози всички фенки ... пък той ако е пистарка ще ги тегли :D хахах

nhg
04-06-2010, 02:10
мАтор с два коша ще е е*ати гледката (особено погледнато отгоре...)

V@K@T@
04-06-2010, 02:18
Ще прилича на формичка от играта тетрис :D

Kuku
04-06-2010, 02:22
Варианти много.... жени нема :lol:

Sm0k
04-06-2010, 02:30
Понеже гледам, че темата се е върнала към конкретния проблем на колегата hunter1989 (http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=4433), ще си позволя да попитам в края на краищата тая раздяла имаше ли нещо общо с колата или беше по друга причина а присъствието на колата беше просто съвпадение, а пък ти си ги свързал по някакъв начин :)

CrazyElement
04-06-2010, 04:38
Досега момиче лош коментар за колата не е направила , всички само я хвалят била много спортна,бърза,красива и т.н. , а това че скърцат носачите им казвам , че е със спортно окачване и съм забравил да я смажа щото там трябвало :), а за спирачките , че като карам бързо се нагряват и почват да свирят... Ех колко е лесно като не разбират от коли :)

Stoyan Georgiev
04-06-2010, 07:45
я па ги не лъжем за спирачките

като питат шо пищят и викам - шото е много бърза и много съм ги пънал спирачките те за това скърцат на 1/4 от предвидения им ресурс :)

шо тропа интериора ? - щото то българското не са пътища ми офроуд трасета

Bonev
04-06-2010, 08:30
я па ги не лъжем за спирачките

като питат шо пищят и викам - шото е много бърза и много съм ги пънал спирачките те за това скърцат на 1/4 от предвидения им ресурс :)

шо тропа интериора ? - щото то българското не са пътища ми офроуд трасета

Интериора ти тропа???? :shock:

Stoyan Georgiev
04-06-2010, 08:36
тъй де , поскърцва тук там , и потропва от време на време

не ми е останало време да я дам да я стегнат в сервиза :)



да не делейрираме темата за проеден път ;D

MUROMAN
04-06-2010, 09:41
тъй де , поскърцва тук там , и потропва от време на време

не ми е останало време да я дам да я стегнат в сервиза :)



да не делейрираме темата за проеден път ;D

Тя отдавна се превърна в разказ по картинка.:biker:
Maма им Леля им мога да им кажа на тия дето не харесват колите ни.:humpx:

tokata_pz_flex
04-06-2010, 09:44
Дограмата ти хлопа , дограмата ти хлопа :):)
За интериора е лошо ... и аз си намирам извиниение с пътищата , няма начин .
Пежото е с махнат катализатор в Италия още , и сега е с тръба и дрънчи грозно ... та като ме питат кво е това и да не би да има някой с флекс под колата ги лъжа , че е така щото е спортна :)

DJ Vladic
04-06-2010, 12:12
Тя отдавна се превърна в разказ по картинка.:biker:
Maма им Леля им мога да им кажа на тия дето не харесват колите ни.:humpx:

Maрияно.. вика се- син да им се роди... ЗЕТ да им доведее :)

hunter1989
04-06-2010, 13:54
Аз лично харесвам жените ,които гледат мъжа в очите и се опитват да разберат какво и колко има в черепната му кутия а не какви екстри има в автомобила му и колко струва.А колегата HUNTER 1989 мога да посъветвам да изчака известно време и тогава да направи анализ на ситуацията,породена от случилото се.Все пак в момента все още е под влияние на емоциите и оценката му няма да е обективна.Повелавам му поговорката ,,Всяко зло за добро,, да е изцяло валидна в добрия смисъл за него.Дано!И следващия път обръщай повече внимание на жените,които гледат ,,шофиращия,, в очите ,а не марката на автомобила му.Дори и да става въпрос,, за един път,, е за предпочитане да е с нещо по- стойностно и на ниво.И тръпката, и удоволствието са по-големи.Абсолютно сигурен съм в това.

Много добре казано колега .

---------- Post added at 10:54 ---------- Previous post was at 10:50 ----------


Понеже гледам, че темата се е върнала към конкретния проблем на колегата hunter1989 (http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=4433), ще си позволя да попитам в края на краищата тая раздяла имаше ли нещо общо с колата или беше по друга причина а присъствието на колата беше просто съвпадение, а пък ти си ги свързал по някакъв начин :)

Еми колега не знам как да ти отговоря. След като я взех имаше много проблеми с жената , заради колата . Доста ревнуваше и мрънкаше защото отделях много време и нерви за нея . Но в края на краищата вече ми мина и ми е добре сам . Все пак имам Алфа Ромео , няма място за друга жена в сърцето ми :D:D:D

Ранобудниче
04-06-2010, 14:19
Малей, разказахте му играта на това момче.
Човек да стане пишман, задето е изокал :tooth:

Младежо, гледам, че вече си в релси (или поне така твърдиш). Зевзеците тук те поошамариха малко, ама то е с лечебна цел ;) Зарежи ги и не им се връзвай кой, какво и как - радвай се на ефекта: хилотиш се и си се постегнал.

А женките сме си непрогнозируеми.
И, повярвай ми - мъж-капацитет няма.
Освен един, ама той е художествена измислица и беше праснат от ток (за да се случи).
Та, в този смисъл - не ги слушай.

Казвала съм го преди, ще го повторя и сега: любов не е, когато харесваш качествата на този до себе си, а когато недостатъците му не са от тези, които не можеш да преглътнаш. Ама след време - когато е поотшумяла еуфорията на първите дни, в които си склонен да примижаваш при прояви, които принципно те дразнят.

Така че, действай според интуицията си (колкото и това да е слаба страна на мъжете).
Ако тази не става, просто я сменяш и толкова.
И така, докато намериш своята.
А тя ще те обича такъв, какъвто си.

Бобби
05-06-2010, 18:34
Предубеден си!
Веднага те оборвам с необорими аргументи :grin: - по кафетата има много жени, които се кефят на мотористи и в същото време, докато кесиш на бара няма опастност да се пребиеш с мотора :lol:
Казваш да позираме.....

Kuku
05-06-2010, 23:49
Ами, темата не е ли точно за това?! :?
С мотор се позира много по-лесно, отколкото с кола :lol:

DarkKnight
07-06-2010, 08:58
Леле, като чета направо ме разнищихте . Аз просто исказах случилото се и ми беше чудно, дали има хора с моята сътба . Ако исках чрез колата да си намирам момичета нямаше да взема този гроб (става вапрос за моята :D ) . Аз обичам марката , нямам кой знае какви възможности и взех колата , за да осъществя една моя мечта . Вярно очукана е , капака ми е двуцветен , работи като косачка , но това е моята алфа и си я обичам. Живот и здраве ще я оправя (още малко и остана ). Следващата ми приятелка ще гледам да не е толкова претенциозна :tooth: , но ако наистина ме обича , колата няма да е проблем . Може пък раздялата да е за добро ,даже вече съм щастлив , тъкмо сега имам време за себе си. Поздрави колеги и да ви слушат колите и жените .

Колегата ти го е казал...


Проблемът не се състои в колата, а във вниманието..Естествено че ако обръщаш внимание на друга своя страст и я поставиш над своето момиче ще се отчуждиш и ще я отблъснеш. Или тя ще е на 1 -во място или някой друг ще я кара да се чувства там... Цялото разбирателство е един огромен двустранен компромис.

Ако разбирам правилно де...
Мен също ме заряза заради колата или по-точно, защото предпочитах да си правя нещо по колата, отколкото да се видя с нея... Когато нямате една и съща страст е трудно да не кажа невъзможно... жените обичат да са на първо място :)

milenamr
07-06-2010, 11:14
Ако разбирам правилно де...
Мен също ме заряза заради колата или по-точно, защото предпочитах да си правя нещо по колата, отколкото да се видя с нея... Когато нямате една и съща страст е трудно да не кажа невъзможно... жените обичат да са на първо място :)

Вярно е, жените задължително обичат да са на първо място.
Май един от вариантите да се примирят, че ще делят първото място с алфата е ако и жената я има същата страст :))
При мен поне е така и проблеми не съществуват :)
Приела съм, че на "почетната стълбичка" не съм само аз, но и в моята "почетна стълбичка" не е само той, там някви алфи се пречкат, ама нека :))

DarkKnight
07-06-2010, 11:43
Вярно е, жените задължително обичат да са на първо място.
Май един от вариантите да се примирят, че ще делят първото място с алфата е ако и жената я има същата страст :))
При мен поне е така и проблеми не съществуват :)
Приела съм, че на "почетната стълбичка" не съм само аз, но и в моята "почетна стълбичка" не е само той, там някви алфи се пречкат, ама нека :))

Точно, защото го приемаш за обща страст, а не като изместване :)
Много ме радват хора, които са се намерили, като вас, а останалите - продължаваме да се оглеждаме :)

hunter1989
14-06-2010, 01:12
Колеги , да се похваля . Малко пооправих колата ( почти е готова , остава пакак , врата и носач :D ) и изведнъж стана чудо :metal: . Както онзи ден ми беше криво за жената , а сега не знам какво да правя .Какво има стана на тия момичета изведнъж почват да ми се ляпят. Най-накрая колелото се обърна в моя полза , само да чукам на дърво както се е обърнало да не ме захлупи :gay[1]:

Grozdan
14-06-2010, 09:30
Колеги , да се похваля . Малко пооправих колата ( почти е готова , остава пакак , врата и носач :D ) и изведнъж стана чудо :metal: . Както онзи ден ми беше криво за жената , а сега не знам какво да правя .Какво има стана на тия момичета изведнъж почват да ми се ляпят. Най-накрая колелото се обърна в моя полза , само да чукам на дърво както се е обърнало да не ме захлупи :gay[1]:

Колега, викаш - колата, колата.... Ти какво взе?Не съм те засичал по Елин Пелин скоро.

hunter1989
14-06-2010, 12:53
Колега, викаш - колата, колата.... Ти какво взе?Не съм те засичал по Елин Пелин скоро.

Не ти трябва да знаеш , взех 145 1.3 боксер , но направо пощурях с тая кола . Не знам дали има кола с повече проблеми от мойта :D

Jivko7777
05-07-2013, 01:06
Да повдигнем темата от прахта :)

На мене въпрос ми задаваха кажи колко обичаш мен и колко алфата и казах 51% тебе 49% алфата еее така съм доволна :) еее после като заключвах гаража тайно и казах спокооо базиках се ти единствена и неповторима, aко беше жива щеше целувка да ми даде сигурно хахахахаха :D :D :D

DMS
05-07-2013, 03:13
И понеже сме във фаза: очевидно афектирана от насладата в колата, ми беше зададен въпрос:
"Винаги съм се чудила щом един мъж се грижи така за колата си - това значи ли че ще се грижи и за жена си така след време?

Отговор на глас: Да разбира се това е все пак една кола...
Отговор на ум: Мечтай си, нея никога не я боли глава... :D

nicola 59
05-07-2013, 19:03
Те проблемите произхождат според мене от няколко фактора,а именно първо Алфа ромео не е скъпа и престижна кола ,после се троши често ,и понеже ние кадето караме алфа сме болни и не практични мозъци понеже ги караме и поддържаме с цената на много проблеми време и пари,та няма нищо чудно ,че некое младо момиче би се загледало по БМВ понеже само единия му фар надвишава цената на много от колите в този форум.И нищо чудно ако утре избяга жена ти то тя ще има пълно право понеже ние алфистите наливаме хиляди левове в някоя кочина вместо да ги даваме за семеиството децата или жената.Моята жена сега иска Айфон каква ще и е реакцията според вас ако и кажа .че немога да и го купя понеже съм купил вариатор и спортни валове или турбо гарет за кочината.И накрая ако решиш да продаваш колата която ти струва няколко хиляди лева установяваш че може да реализираш 500 лева понеже е Алфа Ромео ако беше голфче струва 3000 лева ма понеже е Алфа 1000 лева нямат взимане.

dimitar_vd62
05-07-2013, 19:05
Глупости!

Doomguy
05-07-2013, 20:09
Те проблемите произхождат според мене от няколко фактора,а именно първо Алфа ромео не е скъпа и престижна кола ,после се троши често ,и понеже ние кадето караме алфа сме болни и не практични мозъци понеже ги караме и поддържаме с цената на много проблеми време и пари,та няма нищо чудно ,че некое младо момиче би се загледало по БМВ понеже само единия му фар надвишава цената на много от колите в този форум.И нищо чудно ако утре избяга жена ти то тя ще има пълно право понеже ние алфистите наливаме хиляди левове в някоя кочина вместо да ги даваме за семеиството децата или жената.Моята жена сега иска Айфон каква ще и е реакцията според вас ако и кажа .че немога да и го купя понеже съм купил вариатор и спортни валове или турбо гарет за кочината.И накрая ако решиш да продаваш колата която ти струва няколко хиляди лева установяваш че може да реализираш 500 лева понеже е Алфа Ромео ако беше голфче струва 3000 лева ма понеже е Алфа 1000 лева нямат взимане.

Ми като жена ти иска фйешън айфон, да работи и да си купи! От кога стана задължително мъжете да купуват телефони на жените си? Твоето хоби е колата, имаш пълното право да си даваш СОБСТВЕНИТЕ пари за каквото решиш. Ако жена ти не е съгласна с това, проблема си е неин. Ако аудиторията която търсите са момичета, които се впечатляват от пари и коли, проблема по-скоро е в самите вас...

old alfist
05-07-2013, 20:22
Този следобед си пастирах и полирах колата и в изневиделица една пчела се опита да кацне на предния капак, но за жалост се хлъзна, падна по гръб, разкикери се безпомощно и благодарение на разперените си крила се обърна - ако някоя дама беше седнала на капака щеше да се случи същото и предполагам, че щеше да бъде по-доволна, отколкото на някоя мръсна и кална скъпоструваща кола.

nicola 59
05-07-2013, 20:26
Ми като жена ти иска фйешън айфон, да работи и да си купи! От кога стана задължително мъжете да купуват телефони на жените си? Твоето хоби е колата, имаш пълното право да си даваш СОБСТВЕНИТЕ пари за каквото решиш. Ако жена ти не е съгласна с това, проблема си е неин. Ако аудиторията която търсите са момичета, които се впечатляват от пари и коли, проблема по-скоро е в самите вас...

Колега ти си пазарджиклия и да те убеждавам в каквото и да е ,е безмислено,ма хобитата и то свързани с автомобили ,са превилегия само на много богатите хора и ние сме хора дето се мъчим да живеем живота на генерала ма с воинишка заплата.Ако съм милионер или ако ти си милионер със сигурност няма да имаш грижи около подобни хобита,ма при положение ,че вадиш кинти от семеиния бюджет ,който е краино не достатъчен за нормален живот а ти трее да задоволяваш хобито си е кофти.

dimitar_vd62
05-07-2013, 20:32
Този следобед си пастирах и полирах колата и в изневиделица една пчела се опита да кацне на предния капак, но за жалост се хлъзна, падна по гръб, разкикери се безпомощно и благодарение на разперените си крила се обърна - ако някоя дама беше седнала на капака щеше да се случи същото и предполагам, че щеше да бъде по-доволна, отколкото на някоя мръсна и кална скъпоструваща кола.

Олди, днес да не си на нещо забранено.:rotfl:

Doomguy
05-07-2013, 22:33
Колега ти си пазарджиклия и да те убеждавам в каквото и да е ,е безмислено,ма хобитата и то свързани с автомобили ,са превилегия само на много богатите хора и ние сме хора дето се мъчим да живеем живота на генерала ма с воинишка заплата.Ако съм милионер или ако ти си милионер със сигурност няма да имаш грижи около подобни хобита,ма при положение ,че вадиш кинти от семеиния бюджет ,който е краино не достатъчен за нормален живот а ти трее да задоволяваш хобито си е кофти.

Казваш, че бюджета е недостатъчен за нормален живот, но в същото време си съгласен да купиш на жена си айфон за 1000лв? Прощавай, ама нещо не те разбирам. А това от къде съм не виждам каква връзка има с темата. Казвали са ми, че съм нърд с малка пишка, но на пазарджиклия не са ме обиждали до момента.

nicola 59
06-07-2013, 01:25
Казваш, че бюджета е недостатъчен за нормален живот, но в същото време си съгласен да купиш на жена си айфон за 1000лв? Прощавай, ама нещо не те разбирам. А това от къде съм не виждам каква връзка има с темата. Казвали са ми, че съм нърд с малка пишка, но на пазарджиклия не са ме обиждали до момента.

То не беше обида колега просто подчертах ,че е трудно да убедиш някои от пазарджик в нещо в което не е убеден ,аз също съм от Пазарджик и просто ако тръгнеш да ме убеждаваш в нещо в което се съмнявам ще имаш слаб успех Пазарджиклии не сме лоши хора ма сме много инат,това е лошото.
По темата ,сигурно аз съм превел не точен пример ще опитаме с друг.Представи си ,че сервираш на гаджето или жена си ,че тази година няма да ходите на море,а ще отидете за 2 или 3 дни на звъничевския гьол понеже трее да тунинговаш Алфата или понеже им е слабо място на тези коли трее да се отваря мотора.за едно от поредните му отварания което по твоя преценка трее струва около 600 лева ма винаги до сега е струвало 1000 лева понеже така и така го бяхме отворили и просто нямаше как да не сменим и еди какво си още.Всяко нормално момиче ще ти отговори ,че с предишното си гадже са ходили на море всяка година и не е имало проблеми :dunno: разликата е само че тои е имал голфче или кадетче или корсичка и тн и според нея харчиш много пари по тази кола,и не би го възприела като хоби.:no:

Бобби
06-07-2013, 01:42
А бе у Пазарджик да не ви свърши пиенето ...та се дърляте,....

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:41 ----------


Олди, днес да не си на нещо забранено.:rotfl:
Нямам думи:rotfl:.....морският направи едно от най добрите си попадения...евала Капитане...тия на Клептуза, не могат да плуват......Олди това е само хумор...нне се засягай:)))

nicola 59
06-07-2013, 01:48
А бе у Пазарджик да не ви свърши пиенето ...та се дърляте,....

Не се дърлим Боби само си говорим ,а пиенето в Пазарджик няма свършек никога сега ако си бях в къщи щях да си пия вместо да се кьоросвам в компа.

Наздраве.

RUNNING WILD
06-07-2013, 20:47
То не беше обида колега просто подчертах ,че е трудно да убедиш някои от пазарджик в нещо в което не е убеден ,аз също съм от Пазарджик и просто ако тръгнеш да ме убеждаваш в нещо в което се съмнявам ще имаш слаб успех Пазарджиклии не сме лоши хора ма сме много инат,това е лошото.
По темата ,сигурно аз съм превел не точен пример ще опитаме с друг.Представи си ,че сервираш на гаджето или жена си ,че тази година няма да ходите на море,а ще отидете за 2 или 3 дни на звъничевския гьол понеже трее да тунинговаш Алфата или понеже им е слабо място на тези коли трее да се отваря мотора.за едно от поредните му отварания което по твоя преценка трее струва около 600 лева ма винаги до сега е струвало 1000 лева понеже така и така го бяхме отворили и просто нямаше как да не сменим и еди какво си още.Всяко нормално момиче ще ти отговори ,че с предишното си гадже са ходили на море всяка година и не е имало проблеми :dunno: разликата е само че тои е имал голфче или кадетче или корсичка и тн и според нея харчиш много пари по тази кола,и не би го възприела като хоби.:no:

FORZA Звъничево ебем ти и морето...да се изпружиш под тополите...

dimitar_vd62
06-07-2013, 21:11
Ми стой си на Звъничевиския гьол, тука пием бира докато жените фанат кефала.

Celestrial
06-07-2013, 22:31
Тази тема е уникална, направо не знам откъде да започна.

Първо, за алфите и жените. Това е като за бирата и жената, препратки няма да правя, намират се навсякъде, не съм ги измислил аз. Да оставим несериозните разговори настрана - любов, щастие, не знам си какво, все пак БГ rules. Порастнете.

Алфата е номер едно и в това няма две мнения. Швабите да го духат, джапанките същото, но под вода, за американците въобще не ми се говори.

Второ, какво все ви е в устата Пазарджик? Е, центъра на Вселената сме, повече от ясно е и е научно доказано, в нищо никой не може да но убеди, защото винаги сме прави, много се пие, малко се работи, но ние пак сме тук и така ще бъде за в бъдеще. Едва колегата Doomguy е пуснал пост и всички атака върху него, считам това за изключително неправилно, да не говорим, че няма абсолютно нищо общо с темата.

Та, Alfa Forever и на колегата, който започна темата, моите поздравления, рядко се случва да събереш толкова много индивиди с различни мнения в кратки срокове, да пишат и да блъскат по клавишите.

За теб специално, удари някоя лотария, вземи една жулиета турбобензин над 200 к.с, а ако удариш правилно, взимай 4С и да видим кой къде ще го зареже патица. Поздрави, момък, бъди жив и здрав и пусни още някоя зарибяваща тема скоро.

Кайо
07-07-2013, 07:41
Здравейте колеги . Искам да попитам нещо. Та вие имате ли проблеми със жените, откакто имате алфи. Не знам дали е от колата , но след като я взех и нещата се обърнаха . Жената ме заряза , върна се при стария си (първо малко ревнуваще , после мрънкаше , след това искаше да я потроши , а накрая ме остави ) , а това да ме загледа момиче докато карам е невъзможно. Добре че ми потраква колата та се обръщат от любопитство, да видят каква косачка минава покрай тях :go: . А като мине ГоУфО и направо се разтапят , пък за БМВ да не говорим .

Земи си 8C и мноу моми шъ клъвнат......по колата де не по теб...

Celestrial
07-07-2013, 23:08
Земи си 8C и мноу моми шъ клъвнат......по колата де не по теб...

Има го и този вариант. :big_beer:

Бобби
07-07-2013, 23:18
FORZA Звъничево ебем ти и морето...да се изпружиш под тополите...
А бе на теб, майка ти е хвърлила пъпната връв у някой гъол след като ге е родила.....
Румба, гледай на Митака как му кълве в интернет....наслагал ги е за всеки вкус......дърт пезевенин.....

fred
12-07-2013, 19:59
Абе нещо това море и на мен почна да ми омръзва, тегли мe Балкана, както се казва, а не тополите :beer:
А свястна жена няма да остави човек с алфа.:oops:

Bobi_33
14-07-2013, 17:52
Абе в тая тема отново (както е практика и в много други теми в нашия форум) възникнаха разни полемики и спорове, та и леки отклонения от темата, ма аз тая тема я разбирам горе-долу по този начин: http://www.simonbolz.com/series/drive-my-body/

fred
14-07-2013, 20:25
Уцелил си, спор няма :tv:

Celestrial
14-07-2013, 22:16
Абе в тая тема отново (както е практика и в много други теми в нашия форум) възникнаха разни полемики и спорове, та и леки отклонения от темата, ма аз тая тема я разбирам горе-долу по този начин: http://www.simonbolz.com/series/drive-my-body/

Да ти кажа, напълно съм съгласен с теб. :big_beer:

Кайо
15-07-2013, 08:58
Абе в тая тема отново (както е практика и в много други теми в нашия форум) възникнаха разни полемики и спорове, та и леки отклонения от темата, ма аз тая тема я разбирам горе-долу по този начин: http://www.simonbolz.com/series/drive-my-body/

Не те е срам!!!!
Не знаеш кво ми причини с тия снимки,разноглед станах рано сутрин.:crazy::crazy::crazy::crazy:

DMS
15-07-2013, 12:48
Ама той целия сайт никак не е лош... човек направо да събере границите :coolio:

CoF
15-07-2013, 18:17
Не знам дали е за оплакване или хвалба, но от както си купих Алфата се радвам на голямо внимание (предимно мъжко). Постоянно ме заглеждат по улиците. :evilsmiley:

Celestrial
15-07-2013, 22:03
Защото Алфата е от женски пол, затова ти завиждат. :prescription:

Така е, те си нямат страст, като повечето от нас.

fred
16-07-2013, 00:14
Не знам дали е за оплакване или хвалба, но от както си купих Алфата се радвам на голямо внимание (предимно мъжко). Постоянно ме заглеждат по улиците. :evilsmiley:
А, аз също заглеждам алфи, а кой ги кара не ми е интересно толкова :balloon:

CoF
16-07-2013, 14:57
Знах си, че съм направила правилния избор с колата :biggrin:

DobriRq
17-07-2013, 09:19
Абе в тая тема отново (както е практика и в много други теми в нашия форум) възникнаха разни полемики и спорове, та и леки отклонения от темата, ма аз тая тема я разбирам горе-долу по този начин: http://www.simonbolz.com/series/drive-my-body/

Много добър сайт. Днес ще започна работния ден с приповдигнато настроение.