PDA

View Full Version : warning lights на 147 selespeed



bass
22-06-2010, 14:17
Помогнете на невежия, моля - тази дясната жълта лампа (до червената за ръчната) какво иска да ми каже?
Виновникът за лявата го излових вече.

Точа ръководството, ма в офиса тегава работа...

fnt
22-06-2010, 14:32
Помогнете на невежия, моля - тази дясната жълта лампа (до червената за ръчната) какво иска да ми каже?
Виновникът за лявата го излових вече.

Точа ръководството, ма в офиса тегава работа...

asr- когато ти боксува някоя от гумите свети

bass
22-06-2010, 15:30
Бах таз вентилирана двойка - възможно ли е да съм въртял гуми от офиса до вкъщи? :metal:
А и на снимката колата не е в движение.

Но това отговаря на въпроса ми и обяснява що снощи светеше, а днес - не :-) Цъках един бутон с надпис ASR под ръчната - без осезаем ефект, както си помислих тогава :-) Аз очаквах той да си смени цвета нещо, а то на таблото излиза явно.
Благодаря!

fnt
22-06-2010, 15:34
Ми като нариснеш бутончето светва и е изключен, а когато ти мига при тръгване ти боксува някоя гума. При "гонка" го изключвай :flirt:
пп когато свети постоянно на таблото е дало някаква грешка и не рботи

zombiran
22-06-2010, 17:40
Абе при selespeed-а не знам как е, но при мен включен, изключен на таблото не свети. Като го включвам само на борд. компа показа, че е пуснат и изчезва след 2-3 секунди. Тази лампа ми свети или по-точно примигва само ако ми приплъзне някоя гума. Мисля че не е нормално да свети постоянно. Най-добре включи ASR-a и пробвай да завъртиш гуми, ако ти позволи явно има проблем.

bass
23-06-2010, 12:16
Съвсем последователно си работи тва с ASR-a, струва ми се - като го изключа, свети нонстоп и си въртя гуми. Като е включен, само примигва при напън и (опит за) келешлъци.

vegatta
23-06-2010, 14:51
ако имаш някъкъв проблем освен лампите ще ти изписва проблема и на дисплея

Така че карай спокойно