PDA

View Full Version : За един коректен сервиз



SIS
24-06-2010, 17:01
Преди 2-3 месеца ми се наложи смяна на радиатор и водна помпа. По една, или друга причина реших да направя смяната в сервиз AlexDevil (http://www.alexdevil.com/). Реших да сменя и ангранжен ремък (наближаваше му времето) + всички ролки, масла и други... Взех си колата и 2-3 месеца си я карах без проблеми. Един дъждовен ден, на няколко километра от Пазарджик, двигателят изведнъж спря и 145-цата ме остави на пътя за пръв път. След само 2 минути размисъл се досетих, че ремъка е скъсан и за съжаление проверката го потвърди. Обадих се в сервиза, за да разбера дали да си правя труда да докарам колата до София, или просто да я ремонтирам в Пазарджик. Бях доста приятно изненадан, когато ми отговориха, че ако причината в е сервиза, те ще си поемат ремонта. С пътна помощ, още на следващия ден, колата беше пред сервиза и аз с нетърпение очаквах заключението. Оказа се, че причината е в дефектна ролка. От сервиза ми казаха, че ще се опитат да се споразумеят с доставчика на дефектната ролка. Ако не успеят, те ще ми оправят колата за тяхна сметка. В резултат, вече от около седмица си карам колата ремонтирана.

Честно казано, не вярвах, че имам шанс да се размина с плащането по ремонта и наистина съм приятно изненадан от изключително коректното поведение на хората от сервиза. През цялото време поддържаха връзка с мен и ме информираха какво се случва.

П.П. Да спомена, че и доставчика на ролката си пое вината и всъщност пое ремонта на автомобила.

П.П.П. Дали пък не се вижда светлина в тунела.........?!?

ФЕРАРИСТ
24-06-2010, 17:05
Мда, така трябва да се работи......

alfageorgi
24-06-2010, 20:50
Ето така се печелят клиенти и се прави име , а не с "примоции" по български.

haljscho
24-06-2010, 21:42
:respect: Браво на този сервиз........
Дай боже повече такива теми с похвали и щастливи клиенти........:static:

code
25-06-2010, 10:43
Кой беше доставчика?

Jivko7777
25-06-2010, 11:26
Чакай, чакай малко! Скъсан ангренажен ремък с подмяна на една ролка и един ремък и само това ли! Ами двигателя той последствия няма ли?

75TwinSpark
25-06-2010, 11:46
В този сервиз ходихме с един френд когато си купи Пежо, за обслужване,хората наистина са доста разбрани
и лъха надежда от тяхната работа

SIS
25-06-2010, 13:08
Не знам кой беше доставчика.
И аз се надявах да няма последствия за двигателя, но.......не би! Ремонта не е бил само смяна на ремъка и ролката, а пълна програма - сваляне на глвата, смяна на кривите и строшени части, смяна на гарнитури и........там каквото още се прави. Забравих да кажа, че пътната помощ от Пазарджик до София беше за сметка на сервиза. Изобщо, такова отношение наистина не очаквах и пуснах темата, защото смятам, че качествените услуги са наистина рядкост!

Jivko7777
25-06-2010, 13:26
Не знам кой беше доставчика.
И аз се надявах да няма последствия за двигателя, но.......не би! Ремонта не е бил само смяна на ремъка и ролката, а пълна програма - сваляне на глвата, смяна на кривите и строшени части, смяна на гарнитури и........там каквото още се прави. Забравих да кажа, че пътната помощ от Пазарджик до София беше за сметка на сервиза. Изобщо, такова отношение наистина не очаквах и пуснах темата, защото смятам, че качествените услуги са наистина рядкост!

Значи пак съм познал :)
Доста сериозно работа е поел сервиза...но така се печелят клиенти ;) Браво, чак не ми се вярва дори :)

mim
25-06-2010, 13:53
и друг път съм чувала за този сервиз, за щастие само добри неща
но до сега е било само във връзка със ситроен и пежо

всъщност единственото лошо е, че за да ти дойде ред, чакаш доста, че напливът е голям ;)

JAMAL
25-06-2010, 14:25
Поели са ремонта за тяхна сметка, но безплатна реклама няма. В момента, в който пиша поста си, 220 човека сме погледнали темата и положителния отзив за сервиза. Така се прави!

V@K@T@
25-06-2010, 14:52
Евала за съжаление обаче аз не попаднах на такива майстори и дадох 1600 лв. за ремонт като ми дадоха устна гаранция 10 000 км. След 7000 км трябва да дам за колата ми още 1000 лв. заради боклуците които са ми слагали по колата . Дано сервизите , като AlexDevil (http://www.alexdevil.com/) да се увеличават :)

nikolaaaay
25-06-2010, 20:59
Браво, чак не ми се вярва дори :)
Чета тая история 2 дена и още не мога да повярвам, че е истина :-)

SIS
23-07-2010, 09:47
Поинтересувах се за доставчика на ролките - фирма "Тех-ко". Все пак и те постъпиха много коректно поемайки ремонта, а както вече казах - според мен такова отношение трябва да се отбелязва.

Tonimir
27-07-2010, 10:48
Евала на момчетата от AlexDevil (http://www.alexdevil.com/) :clap2: :respect:

Garvansky
28-07-2010, 20:30
Работа с Алекс от няколко години - няма такъв човек... Ужасно много разбира и е адски коректен и отговорен! Имам десетина баничарки (Партнери главно, един Експерт и един Боксер), като "светне" нещо - той се занимава. Имам му пълно доверие и съм абсолютно сигурен в неговите действия! Екипът му е доста добре подбран и хората са много любезни, което е важно за клиента и рядко срещано в БГ. Работил съм с доста сервизи в софийско назад в годините, но откакто Алекс почна да ми гледа колите нямама никакви проблеми с тях...

Стана малко като реклама, но нека се дава гласност на истинските сервизи, а не на сополанковците с чук и длето в рака, които смятат, че един час им струва 40 лв без ДДС