PDA

View Full Version : глобул и леките селски врътки.



dellltata
25-06-2010, 15:38
отвратен съм от глобул и измекярските им сметчици и скрити врътки и отношението им към хората.накратко уж ти дават телефон на промоция /или с намаление/ както искате го казвайте -и накрая като си направиш сметката хоп той ти излезнал по две най малко.
та вземам си телефон на велика промоция......:director:и с него и карта ....не че нямам номера ама така трябвало .и си плащам неква такса 1 година.никой не ти казва че ще има изненади.може ли да се спре след изтичане на договора ....ммда може .окей.и така отивам една или две седмици преди да изтече страхотния договор и те ми казват ооо неможе сега ..трябва да изтече договора.окей и това два пъти .да кажа че само в един и съш офис или магазин ...незнам определението за тия тъпаци как е.та отивам няколко дни след датата навярно щото съм работен човек и немога да мисля само за тях и си върша нещата.казвам -трябва да е изтекъл договора ми за този номер искам да го спра.....и кат се почва една.....но с най-голямата възможна наглост и плах опит за учудване....ма как ще го спирате той е преподписън автоматично след датата......:pokey::pokey:сега вече неможе и дрън дрън .окей колко да ви дам да го спрете.неустойка ми казва 12 вноски.....хмммм правя си сметка че е по 5 лева и стават 60
отивам след три дни бесен и ядосън че един смс не ми пратиха.../както правят на другия ми номер със сметка поне 120 лева месецно/ и им казвам да га спират а те ми обявяват 100 лева..алооооооооууу вие кви сте бре..а те ми обесняват че на всичко отгоре ми сменили таксата....на незнам колко си лева .та това може да е описано некъде с малки буквички на 7 лист от договора но отношението им е...........селско измекярско и неподходяща за тъпата фирма глобул ...дето се бият в гърдите. та така промоцията по две.и да ви кажа -отлагайте си отпуските и не се разболявайте около датата на спиране иначе ще си плащате ...на ония гъзовеееееееее глобулци...да им е.. мамата:director::director::director::director:

soldier
25-06-2010, 15:41
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=49428

Pastora
25-06-2010, 15:41
Това го разбрах преди мнооого време, имам 2 мобилтелски и един вивакомски, никога обаче глобуклукски номер, дори телефон не поглеждам в магазините им.

S_G_M
25-06-2010, 15:48
Колега , напълно съм наясно с това .
Имах тяхна карта и исках да я спра , понеже вече не говоря по нея. Отивам да си плащам поредната месечна такса от 5 лева .... и питам "мога ли да си прекратя договора" . Отговарят ми , че трябвало да платя неустойка по договора и по-добре би било да отида , 1 седмица , преди да изтече договора. До тук добре .... ама нали си знам , че на никой не може да се има вяра , реших да си понеса последствията и да платя неустойката , която е 17 лева. За да прекратя услугата трябва да се говори лично с някакъв , който дава един код, та въпросния палячо започна да ми държи сметка , защо искам да се откажа и почна да ми се кара , в пълния смисъл на думата . Теглих му една българска :censored: и ония даде кода. Сега получих фактура за -(минус) 3 лева ???? тоест ... имам да давам или да взимам , ще отида и пак ще има :pokey: . Та каквото и да става ходи и се карай с тях , не им се оставяй.

Galeano
25-06-2010, 15:49
Това го разбрах преди мнооого време, имам 2 мобилтелски и един вивакомски, никога обаче глобуклукски номер, дори телефон не поглеждам в магазините им.

О, те пък останалите 2оператора са супер коректни и при тях няма такива работи. И от трите оператора ми се драйфа.

Ilko Ivanov
25-06-2010, 16:06
Аз от Вива засега нямам оплакване.
С Глобул имам подобна случка, за която още ми изпращат чат-пат писмо с умолително-заплашителен тон да и платя някакви 14лв. Това при положение, че лично съм спрял картата (прекратил договора), а както знаете не може да я спреш ако имаш непогасено задължение към тях...

Mind_Control
25-06-2010, 16:09
отвратен съм от глобул и измекярските им сметчици и скрити врътки и отношението им към хората.накратко уж ти дават телефон на промоция /или с намаление/ както искате го казвайте -и накрая като си направиш сметката хоп той ти излезнал по две най малко.
та вземам си телефон на велика промоция......:director:и с него и карта ....не че нямам номера ама така трябвало .и си плащам неква такса 1 година.никой не ти казва че ще има изненади.може ли да се спре след изтичане на договора ....ммда може .окей.и така отивам една или две седмици преди да изтече страхотния договор и те ми казват ооо неможе сега ..трябва да изтече договора.окей и това два пъти .да кажа че само в един и съш офис или магазин ...незнам определението за тия тъпаци как е.та отивам няколко дни след датата навярно щото съм работен човек и немога да мисля само за тях и си върша нещата.казвам -трябва да е изтекъл договора ми за този номер искам да го спра.....и кат се почва една.....но с най-голямата възможна наглост и плах опит за учудване....ма как ще го спирате той е преподписън автоматично след датата......:pokey::pokey:сега вече неможе и дрън дрън .окей колко да ви дам да го спрете.неустойка ми казва 12 вноски.....хмммм правя си сметка че е по 5 лева и стават 60
отивам след три дни бесен и ядосън че един смс не ми пратиха.../както правят на другия ми номер със сметка поне 120 лева месецно/ и им казвам да га спират а те ми обявяват 100 лева..алооооооооууу вие кви сте бре..а те ми обесняват че на всичко отгоре ми сменили таксата....на незнам колко си лева .та това може да е описано некъде с малки буквички на 7 лист от договора но отношението им е...........селско измекярско и неподходяща за тъпата фирма глобул ...дето се бият в гърдите. та така промоцията по две.и да ви кажа -отлагайте си отпуските и не се разболявайте около датата на спиране иначе ще си плащате ...на ония гъзовеееееееее глобулци...да им е.. мамата:director::director::director::director:

Поради същата причина минах на Мтел. Да не говориме, че ми бяха фалшифицирали подписа на един документ, но нямам сили и време да се разправям с прокуратурата и да ги съдя за това (което не е правилно от моя страна, защото така ще изгорят и други хора, но това е положението- нервите са ми по скъпи)

dellltata
25-06-2010, 16:23
е при теб колега само 17 при мен точно 100.80 стинки

---------- Post added at 13:23 ---------- Previous post was at 13:19 ----------

и при цялата си наглост некво мърляво девойче дето незнае и грим да си сложи ми държи висок тон.....четете си договора господине:bad_evil:
алооо мърлоооооооо.ходи викай на баща си ...
леле как ме изневриха тияяяя:jason2::jason2::jason2:била офис менажерр.....
баси жартиера е...:pokey:

mochko1
25-06-2010, 16:32
От селската тарикатщина в България няма спасение ! И аз съм на същото положение с глобул и съм решил да ги изчакам да видя дали ще ме усъдят или не.

JAMAL
25-06-2010, 16:47
Когато става въпрос за разни промоции, игри, томболи...за плащане на сметки, те заливат със смс-и. Неща, които са само и единствено в техен интерес. Нямам спомен, на мен или на някой от заобикалящите ме хора да сме получил известие, както в случая с колегата, за прекратяване, за подновяване на договори и подобни глупости.

nhg
25-06-2010, 16:53
Колеги, само да попитам: на вас ако ви дават пари всеки месец ще известите ли даващите ги, че може и да не ви ги дават?
Не защитавам мобилните оператори, напротив; просто те нямат интерес да прекратят договорите с абонатите си!

morfius
25-06-2010, 16:54
Като не знаем да си пазим правата, ще патим...
До колкото помня недоволните от тоя трик със самоподновяващите се договори които могат да се прекратят без неустойка само през 31 февруари са хиляди.
Е кога българина ще се научи да действа колективно?

dellltata
25-06-2010, 20:21
e аз два пъти ходя предварително да питам за спиране и те ми казват като изтече датата-не ми казват на денят ...иначе се преподписва-това са селските тарикътлъци...и после няма да ги храня....е как.няква пикла ми се лензи там ......

mochko1
25-06-2010, 20:30
Колеги, само да попитам: на вас ако ви дават пари всеки месец ще известите ли даващите ги, че може и да не ви ги дават?
Не защитавам мобилните оператори, напротив; просто те нямат интерес да прекратят договорите с абонатите си!

E като нямат интерес да прекратя ,нека да ме спечелят по някакъв начин ,нека да ми направят предложение на което не мога да откажа ,кви са тея измами :furious:

dellltata
25-06-2010, 20:49
E като нямат интерес да прекратя ,нека да ме спечелят по някакъв начин ,нека да ми направят предложение на което не мога да откажа ,кви са тея измами :furious:

еми такива ..селски .за други неща изпращат смс и те заливат ....и кво ли не.и най много ме яд че съм ходил при същата тъпачка грозна два пъти с това искане да го спра и имам още два телефона в глобул .общо три номера и винаги получавам смс за преподписване на телефона ми с големи сметки-скойто работя ..плащам редовно ....и немалки сметки.....и да им понясам ехидното подсмиване и тъпите им сервизи дето за едно дребно нещо те връткат -по месец без телефона си е --няма да стане.
ПИЧОВЕ РЕШИЛ СЪМ ВЪПРОСЪТ ВЕЧЕ.НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ КОЛКО СТРУВА ЧЕЛНА ВИТРИНА НА МАГАЗИН?-4 НА 3 МЕТРА?:big_heat::big_heat::big_heat::bash::evil::e vil: