PDA

View Full Version : Свещи



kiky_7
26-06-2010, 19:05
Здравейте колеги имам проблем с 146-цата... Вчера я измих под капака и явно съм намокрил кабелите на свещите и колата губи мощност след като я запаля.. И ми казаха, че съм разменил кабелите на свещите дето влизат в дистрибутора. Някой може ли да обяни как да ги свържа правилно ?

BillyBoy`
26-06-2010, 20:14
Здравейте колеги имам проблем с 146-цата... Вчера я измих под капака и явно съм намокрил кабелите на свещите и колата губи мощност след като я запаля.. И ми казаха, че съм разменил кабелите на свещите дето влизат в дистрибутора. Някой може ли да обяни как да ги свържа правилно ?Такова нещо как можа да направиш?Голяма грешка.Ако си ТС сваляш алуминиевия капак конзолата заедно със бубините и другите работи и яко подсушаваш,ако си със боксер нека колегите които имат боксери да споделят.

mordohy
26-06-2010, 21:19
Здравейте колеги имам проблем с 146-цата... Вчера я измих под капака и явно съм намокрил кабелите на свещите и колата губи мощност след като я запаля.. И ми казаха, че съм разменил кабелите на свещите дето влизат в дистрибутора. Някой може ли да обяни как да ги свържа правилно ?
Колега, добре дошъл в племето!
Сега делово;:smackbum:
Напиши си в подписа, каква ти е точно колата, че така само хвърляме боб!
Аз хвърлих и реших, че си с 1.6 боксер, а това дето му викаш дистрибутор са бобините.:devil:.
Малко трудно се обърквт кабелите, но ако се постараеш достатъчно....
Все пак извади лулите и издухай свещите и кабелите , както те посъветва колегата!
Успех във Форума!