PDA

View Full Version : Alfa 147 1.9JTD



daksy
03-07-2010, 15:06
Здравейте на всички!Ходих да гледам една такава алфа и всичко добре докато не я запалихме...Тъкмо бяха отворили автокъщата и веднага се залепих за колата да я оглеждам и дойде време да я запалим.Запали без никакви проблеми,но ми направи впечетление че не държи еднакви обороти.Без да и се подава газ,държеше между 800 и 1000 оборота и стрелката не се спираше.Какво може да бъде това?Дайте съвет дали да бягам далече от тази кола или проблема може да не е толкова сериозен.Благодаря предварително!

daksy
04-07-2010, 11:43
Дайте някакъв съвет...

AR147
04-07-2010, 11:51
Немога да кажа дали проблема е голям или не,защото не знаем от какво е,но знам едно:

Ако проблемите са малки повечето автокъщи ги оправят,ако проблема е по-сериозен обикновенно се опитват да ги прикрият,ако колата е някоя за 5 -6к ,по добре бягай далеч.

daksy
04-07-2010, 14:17
Еми то е даже така беше всички екстри без навигация...беше и с бяла кожа.Кукла отвсякаде за 5,5к.Мерси за съвета!Ще търся някоя друга.

haljscho
04-07-2010, 23:18
Еми то е даже така беше всички екстри без навигация...беше и с бяла кожа.Кукла отвсякаде за 5,5к.Мерси за съвета!Ще търся някоя друга.
Хаа, ми аз може да кажа да е купиш..........
И 100-мнения да ти напишем, 101-ралични отговора миже да получиш............така чеееееееее........
Вземи си някой и друг приятел да погледнете колата заедно, колкото повече очи гледат толкова по-добре......
И НАЙ-важното заведи си е на диагностика преди да е купиш.........това не са пари хвърлени на вятъра, даже и да не е купиш........
Успех.......

jimmyfloyd
04-07-2010, 23:20
водиш я на диагностика и там ще решиш със сигурност да я купиш или не ;) иначе не се занимавай,така огледно само може да си навлечеш ядовете :)