PDA

View Full Version : Оглед на 156 в София



Yavor
08-07-2010, 10:23
Здравейте колеги,

искам да помоля ако някой има възможност и свободно време да погледне този автомобил: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11276094482912293&f1=details

Интересува ме общо състояние, както и състояние на салона - ако може да се нащтракат малко по-подробни снимки.Работа на мотора, видими проблеми с електрониката.
Гледам че е регистрирана - може някой от вас да знае нещо повече за тази кола.
Не ми харесват стоповете й, ама това е бял кахър.
Точно такава търся в момента а предлагането е изключително малко. Поръчал съм да ми тръсят и в Италия и в Германия ама засега нищо читаво не излиза.

Целта на огледа е да разбера дали да се грабвам от Хасково до София да я гледам.

Благодаря предварително.

stefoo
08-07-2010, 10:57
колега аз мога да мина да я видя живея на 200м от автокъщата,проблема е че нямам хубав фотоапарат

Yavor
08-07-2010, 11:15
колега аз мога да мина да я видя живея на 200м от автокъщата,проблема е че нямам хубав фотоапарат

Може и с тлефона колега, не е фатално.
Трябва ми просто едно обективно ако не и критично мнение.

digitalundgrd
08-07-2010, 18:13
Не знам до какви пари търсиш кола, но ето тая е много добра 156-ца :

http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=48896

ФЕРАРИСТ
08-07-2010, 18:49
Не ми харесват стоповете й, ама това е бял кахър.
Ако я вземеш и все още не те кефят, давам ти комплект стокови, че и лефче отгоре мога да дам.....

stefoo
08-07-2010, 19:19
колега сега ходих да видя колата направих и само 2 снимки от вътре,значи колата се кара непрекъснато ,мога да ти кажа че има почти чисто нови гуми,салона е доста запазен с изключение на шофиорската седалка която е леко в ъгъла надрана кожата но не е болка за умиране,всичко по колата е изправно,сменено е цялото окачване от пред,има 2 ключа всичко по колата е платено и за мене работи като часовник,човека каза че е засичал разхода и в града е 7л,климатроника работи от волана си сменяш музиката което е мн яко всичко работи,може да изпускам нещо за това питаи,и ако решиш да идваш да си я гледаш ти може да звъннеш да те упътя пък и да пиеме по бира,а за стоповете не бери грижа веднага ти давам други

Yavor
09-07-2010, 10:58
Благодаря много за отговора!

Ще се поогледам още някой ден - не за друго ама съм поръчал да ми търсят и в Германия и в Италия и просто искам да поизчакам.

А ако я взема като гледам за стоповете ще се разберем с някой - ама зависи - като я видя на живо може и на мен да ми харесат.

Ако идвам ще се обадя колега, поне за да почерпя за услугата! :drunk:

koolio
09-07-2010, 11:37
Колега, ако нямаш голям зор по-добре да изчакаш да ти докарат от Германия. Няма смисъл да си губиш времето и нервите да гледаш скраперите, които масово се внасят тук.

stefoo
09-07-2010, 11:40
Благодаря много за отговора!

Ще се поогледам още някой ден - не за друго ама съм поръчал да ми търсят и в Германия и в Италия и просто искам да поизчакам.

А ако я взема като гледам за стоповете ще се разберем с някой - ама зависи - като я видя на живо може и на мен да ми харесат.

Ако идвам ще се обадя колега, поне за да почерпя за услугата! :drunk:

няма проблем за бирока

M.Gruev
09-07-2010, 11:55
Хубава изглежда колицата, а и щом всичко и е платено и оправено си е доста добра оферта. Имам да видя още 3-4 166-ци и ако нищо не ми хареса ще търся и аз точно такава.

RoMeO_156_GTA
15-07-2010, 10:43
Аз бих погледнал тази задължително http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=50059 :busted_cop:

Yavor
15-07-2010, 15:03
Хм, погледната е и с колегата утре имаме среща за оглед, ако ми хареса и на живо и се разберем с колегата - става моя. И аз я харесвам!

pr_00f
15-07-2010, 15:15
Хайде де , от кога те чакаме да изневериш на Фиат :)

Аз лично бих се оглеждал за 2.4 ако ще е дизел.

Ichkin
16-07-2010, 18:26
Хайде де , от кога те чакаме да изневериш на Фиат :)

Аз лично бих се оглеждал за 2.4 ако ще е дизел.
И аз се пробвах да му го кажа, ама който плаща, той поръчва музиката :D
Иначе както се пееше в една песен ... Късно еееееее :grin:

Yavor
17-07-2010, 01:53
Що да е късно бе...
То и 1,9 си върви доволно.
Не посмях да я настъпвам че хем не я познавам, хем ме валя, хем бях изморен - ама а магистралата 180 си ги направи ей така...
Ама повече утре в нова тема с име " Да се похваля" :)

pr_00f
17-07-2010, 22:21
Ай честито тогава :)
Може и тук да се похвалиш.
Предател.

stefoo
19-07-2010, 14:12
аиде честито и от мене но да знаеш че съм ти сърдит за дето не се обади за по бира:hump: