PDA

View Full Version : Балъците ги наказват,тарикатите не???



JORDANGT
22-07-2010, 22:45
Re: You have received a warning at Club Alfa Romeo Bulgaria
Първоначално публикувано от Kamen666
Dear JORDANGT,
You have received a warning at Club Alfa Romeo Bulgaria.
Reason:
-------
Некоректно поведение в раздела за покупко-продажби

Обявяването на цена е задължително.
-------
Original Post:
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=738935

Цитат:
Имам го.0896651449 или ЛС.

Warnings serve as a reminder to you of the forum's rules, which you are expected to understand and follow.

All the best,
Club Alfa Romeo Bulgaria

Колега Вие от Варненската мафия нещо ме мразите и не мога да разбера защо?Ако за всяко мнение(имам го...) в раздел КУПУВА правиш такива забележки трябва да седиш по 24ч. на компа.Ползвам форума от 5г. и досега не съм обидил или се заял с никой.До сега си мислех,че малко или много съм бил полезен за форума,но вие Модераторите (с главно М) ме карате да се чувствам нежелан.Правилата са за всички и трябва да се спазват,но недейте да скачате за нещо толкова незначително и то допуснато от мен за първи път.Не съм новобранец.
ПОЗДРАВИ на Варна
:bravo::bravo::bravo::lupe::book:

Old Fox
22-07-2010, 23:05
Колеги недейте да търсите лично отношение във всяко наказание, да не говорим, че в случая е само предупреждение. Прието е правило когато се обявява че дадена част може да се предостави задължително да се посочва и цена. Правилото е относително ново, но имаше достатъчно време да се запознаят потребителите с него. Важи за абсолютно всички и се прилага за всички.
JORDANGT - не си първият с предупреждение по този пункт, а има и наказани вече.

П.П. А колегите от Купува/Продава заслужават само възхищение за това че успяват "да седят 24часа пред компа", щото аз ей богу не успявам.

pr_00f
22-07-2010, 23:10
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=46652

Това е.
Балъци и тарикати няма.
Първа грешка ( волна или неволна) , получил си предупреждение. Не наказание ,а предупреждение. Идеята му е да ти обърне внимание къде си сгрешил без да бъдеш наказан

trustworthy
22-07-2010, 23:30
А какво общо има 'варненската мафия'? я ги кажи кои са тея мафиоти, че да се паза от тях. Или и аз съм мафиот по подразбиране?:lupe:

spe4elist
23-07-2010, 15:01
Айде пак, Варна-та била виновна... Колеги, отворете си по една студена бира и й се наслаждавайте, докато си препрочитате правилата на форума... Току виж, се появило някое ново правило, което го е нямало преди "5 години" ... Поздрави на всички, пийс ... и наздраве :cheers:

Kamen666
23-07-2010, 16:24
Той колегата ми написа същия ЛС,но явно търси съжаление и е решил да го направи и публичен... :)
А моя отговор защо не копира.
Правилата за за всеки,още повече че си тук от 5 години и не ги спазваш.
Ако питаш мен си беше направо за наказание,но виждам,че и от предупреждението не си доволен...
И пак ти казвам,нямам нищо лично към теб,нито знам някой от "варненската мафия" да има... :)
Поздрави и наздраве.

JORDANGT
23-07-2010, 19:41
Колега незнам за "варненската мафия",но аз специално нямам нищо против теб
Такива са правилата на форума и поне аз винаги като видя някой който не ги спазва,действам както трябва.
Пак ти казвам,нямам нищо лично против теб,такива са ми задълженията
Дрънкай като дойдеш да пием по бира
__________________
Въпроса ми беше принципен колеги,но вие май сте се засегнали повече и от мен.Има обяви в които продават примерно двигател,ама то било само блок и 2 биели,кола ама тя била без мотор,врата,калник и т.н..Има и много отговори от сорта -имам го цена на ЛС,но остават ненаказани,а в моята графа пише НАРУШЕНИЕ 1/0 ,а не предупреждение.Ако правиш нещо нередно системно(поне два три пъти) ОК,но за първа грешка не съм съгласен.Можеше в отговора ми някой мод с червени букви да ме предупреди примерно.След като сте станали толкова строги мерете с един аршин за всички тогава.Това ме подразни най-вече.
А за Варнеската мафия нямам нищо лично,просто до скоро шефовете ми бяха от ТИМ и ни е като майтап в работата.Хайде със здраве и бъдете все така строги и справедливи.Не всеки би се заел с тая неблагодарна работа.

Kamen666
23-07-2010, 21:35
Колега незнам за "варненската мафия",но аз специално нямам нищо против теб
Такива са правилата на форума и поне аз винаги като видя някой който не ги спазва,действам както трябва.
Пак ти казвам,нямам нищо лично против теб,такива са ми задълженията
Дрънкай като дойдеш да пием по бира
__________________
Въпроса ми беше принципен колеги,но вие май сте се засегнали повече и от мен.Има обяви в които продават примерно двигател,ама то било само блок и 2 биели,кола ама тя била без мотор,врата,калник и т.н..Има и много отговори от сорта -имам го цена на ЛС,но остават ненаказани,а в моята графа пише НАРУШЕНИЕ 1/0 ,а не предупреждение.Ако правиш нещо нередно системно(поне два три пъти) ОК,но за първа грешка не съм съгласен.Можеше в отговора ми някой мод с червени букви да ме предупреди примерно.След като сте станали толкова строги мерете с един аршин за всички тогава.Това ме подразни най-вече.
А за Варнеската мафия нямам нищо лично,просто до скоро шефовете ми бяха от ТИМ и ни е като майтап в работата.Хайде със здраве и бъдете все така строги и справедливи.Не всеки би се заел с тая неблагодарна работа.

Колега,незнам за кои други обяви става въпрос.
Аз лично заставам зад действията си и винаги като видя нередност си действам.
А това което аз направих си е наистина предупреждение (warning - преведено от англ.=предупреждение :) )
Малко е неуместно обвинението ти,че някой са облагодетелствани а други го отнасят веднага.
Смятам,че с теб сме изяснили въпроса и нека сложим край на споровете с по една бира на феста ? :)

Old Fox
24-07-2010, 18:22
Чудесно оака се още една сериозна тема. Успя и форумното мрънкало да се включи... въобще пирфе
JORDANGT, заключвам тази тема, ако има още нещо пусни нова или пиши ЛС на мод екипа