PDA

View Full Version : Странно тропане при влизане в дупка



CrazyElement
29-07-2010, 23:24
Здравейте колеги,

Пиша първо тук , ако някой се е сблъсквал с този проблем, значи като влезна в дупка било то малко или голяма с 20+ км/ч се чува едно тропане от към багажника мн е гадно, наподобава всеедно колата е 5 врати и имам кора и кората се удря някъде примерно...

Satanism
29-07-2010, 23:37
и аз имам такова...хващай един стетоскоп и идвай да слушаме :D :D :D

Само задната врата не съм разглабял още... :D

spe4elist
30-07-2010, 00:45
Проверихте си тампоните на реактивните щанги, нали?

CrazyElement
30-07-2010, 04:31
Аз написах тук първо, ако някой се е сблъсквал с проблема , но мисля , че решението е стенд и така да се провери всичко.

Satanism
30-07-2010, 06:02
Проверихте си тампоните на реактивните щанги, нали?

Ми ако е това, за което си мисля-да здрави са тампоните.Мота поне 2 пъти е качвана и разглеждана, всичко изглежда 6, а като излезна на паветата и се започва една музика...едно като резонанс с похлопване е при мен :D

CrazyElement
30-07-2010, 18:11
Ми ако е това, за което си мисля-да здрави са тампоните.Мота поне 2 пъти е качвана и разглеждана, всичко изглежда 6, а като излезна на паветата и се започва една музика...едно като резонанс с похлопване е при мен :D

Ми точно похлопване , така се чува супер дразнещо е и не мога да разбера от къде идва , взема да проверя в багажника резерваната гума нещо да не подскача знам ли..

souze
30-07-2010, 20:39
Ми точно похлопване , така се чува супер дразнещо е и не мога да разбера от къде идва , взема да проверя в багажника резерваната гума нещо да не подскача знам ли..

Едва ли ;). Прегледай си окачването, или да го прегледа някой свестен майстор.

Коки
31-07-2010, 00:07
...като влезна в дупка било то малко или голяма с 20+ км/ч се чува едно тропане от към багажника мн е гадно...

А какво имаш в багажника?

DanewRomeo
31-07-2010, 02:44
Ми ако е това, за което си мисля-да здрави са тампоните.Мота поне 2 пъти е качвана и разглеждана, всичко изглежда 6, а като излезна на паветата и се започва една музика...едно като резонанс с похлопване е при мен :D

Рейка? Апропо, колега, много си се нахендрил с този екземпляр май. Съболезнования за което.

Satanism
31-07-2010, 07:57
Рейка? Апропо, колега, много си се нахендрил с този екземпляр май. Съболезнования за което.

Шума идва отзад

А количката си е екстра....

krasy k
31-07-2010, 08:09
Имах същия проблем
Ходих при милион майстори -всичко било ОК
Изхвърлих абсолютно всичко от багажника - тропа и тропа
Накрая хванах едно момче от едно сервизче и я вдигнахме цялата във въздуха - оказаха се тампоните,които са на шенкела.Смених ги и вече е гробна тишина.

Satanism
31-07-2010, 14:26
Aз днес моята я занесох тук в квартала, да я вдигнат, прегледа е безплатен :headbang:

Момчетата твърдят, че задницата е бетон, вкл лагерите на шенкела и т.н
Единственото, което и те, и Бобо казаха е водачите на сп апарат, които потропват доста и имат бая луфт.Трябва да ги сменя, вероятно е от тях при мен