PDA

View Full Version : Компютър без Алфа код



ivancvetkov1
19-08-2010, 19:33
Здравейте предполагам ще засегана тема която е коментирана. Загубих единствения ключ от моята алфа 155 , който е с код. Ходих до два ключара в Монтана като единия ме офертира за 350лв. а другия за 300лв. Имах и преди проблем с компютъра , който си беше загубил кода и това ми струваше 150лв. Та въпроса ми е следният, мой познат намери същата алфа катастрофирала, мом4ето ми дава абсолютно всички ключалки + контактния ключ + компютъра който няма алфа код за 100лв. По пътя на логиката това е по-добрата оферта и има логика да работи.Моля ако някой е имал подобен проблем да ми даде ъкъл ще стане ли по тази схема с компютъра без код? Мерси предварително

robygas
19-08-2010, 21:27
Не схванах какво ти е притеснението. Като сложиш друг комп. в комплект с имобилайзер и ключ не виждам какъв да е проблема? И изобщо за какво ти е тоя имобилайзер?:shocking:

П.П. И за какво са ти да сменяваш всички патрони?

ivancvetkov1
19-08-2010, 21:37
Онази няма имобилайзер. Мисълта ми бе6е ще има ли проблем така, да се прехвърлят компютъра и вси4ки ключалки от онази кола на моята? И съответно дали ще запали. Знаеш, че има всякакви псевдомайстори който твърдят че това е невъзможно

---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:34 ----------

пп. нямам никъкъв ключ, имах само ключа с чипа и аз го загубих. Колата не мога и да я отключа ..... :)))) 6те викна ключар да я отвори но до тук, за ключ които 6те може да я отваря само ми обадиха цена от 80лв.

Ilko Ivanov
19-08-2010, 22:44
...+ контактния ключ + компютъра който няма алфа код за 100лв. По пътя на логиката това е по-добрата оферта и има логика да работи......

Ти сам си си отговорил....

Ако искаш може и да се махне иммо-то (кода) на твоя компютър и да си направиш обикновен ключ за 20-30лв.
Така няма да сменяш ключалки и т.н., но пак излиза двойно по-скъпо от варианта дето си замислил с другия комп.
Мога да помогна и в двата случая.
Ако искаш нещо по-конкретно да говориме - телефона ми го има в профила.
Успех.

П.П. Къде ги намери тия скъпи ключари в Монтана ???

robygas
19-08-2010, 23:17
Начи горе долу съм схванал. Само дето "код" и "имобилайзер" ми се разминаха та не можах да разбера питането.

П.П. А патроните на вратите можеш и сам да си ги наредиш по ключа за паленето.

ivancvetkov1
20-08-2010, 08:24
Трудно ли става това? Има ли къде да погледна кака се прави?

WhitePower
20-08-2010, 10:27
е нали е загубил единсвения ключ ;) слагай другия комп пали и не се притеснявай

robygas
20-08-2010, 14:13
Да де, ама нали новия комп. върви с нов ключ и патрон за паленето. Ако иска да си отваря някоя врата или багажник трябва или да смени патроните към новия ключ или да ги пренареди. Просто казах, че не е трудно пренареждането за човек знаещ как се държи отвертка и клещи вместо по 30лв минимум на патрон.