PDA

View Full Version : Заблуждаваща информация, редно ли е?



голямата риба
21-08-2010, 10:13
Искам да попитам нормално ли е член на УС на КАРБ да има подвеждаща лична информация в профила си във форума?

MrX
21-08-2010, 10:32
Еньо, с недомлъвки ли ще си говорим или трябва да ти вадим думите с ченгел?

голямата риба
21-08-2010, 10:37
Иво какви недомлъвки.
Все пак сте само 5-ма.
Форума е виден от всякъде и както казах в личната информация, на човек който ревностно пише, че се "бори" за спазване правилата на форума има невярна информация. Което за мен си е подвеждащо.

MrX
21-08-2010, 10:41
Не виждам име, не виждам показана подвеждаща информация - недомлъвки. Или анкетата е принципна?

robygas
21-08-2010, 10:47
Предполагам става дума за това:http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=1218

голямата риба
21-08-2010, 10:53
Иво анкетата е до толкова принципна, че според мен, този човек би следвало да си подаде оставката.


П.П. все пак имало и наблюдателни сред модераторите, само ми е интересно защо никой до сега не е повдигнал въпроса, нали това е работата на модератора, да следи за неспазване правилата на форума.

търтей
21-08-2010, 11:07
Е кое е подвеждащото? Ти като си писал, че си некомпетентен, подвеждащо ли е или наистина си такъв? Айде сега.

голямата риба
21-08-2010, 11:10
Е кое е подвеждащото? Ти като си писал, че си некомпетентен, подвеждащо ли е или наистина си такъв? Айде сега.
да аз според мен определено съм некомпетентен

имаше някаква сентенция на някой си че колкото по разбираш, че не знаеш толкова по добре

на всичко отгоре бях оценен като такъв от потребителн на форума
а както знаеш, какви сме най добре се разбира не от това което ние мислим за себе си

П.П. на висчко от горе аз не се бия в гърдите колко съм праведен и след това да върша точно обратното

търтей
21-08-2010, 11:17
Така де. Демек това поле нищо не значи и всеки може да пише там каквото му текне и в този ред на мисли написаното в това поле не е заблуда ;)

голямата риба
21-08-2010, 12:08
Така де. Демек това поле нищо не значи и всеки може да пише там каквото му текне и в този ред на мисли написаното в това поле не е заблуда ;)
искаш да кажеш, че написването на нещо което не е истина, не е заблуда
и е повод за толериране в този форум?

търтей
21-08-2010, 13:37
Искам да кажа, че всеки е свободен да пише каквото иска в това поле. Ако се чуства като баннат, значи е баннат, и следователно е истина и не е заблуда.

robygas
21-08-2010, 13:46
Според мен проблема е в това, че тези определения могат да бъдат променяни от потребителите и в същото време служат и за показване на моментното състояние на всеки във форума. Пинки е определил моментното си състояние по този начин, но това не е вярно от гледна точка на истинското му такова. В случая мисля, че няма как да му се забрани това при положение, че и ти си "некомпетентен чичка", аз -"обикновен газаджия" Мордофи - "разжалван модератор", друг-"черната овца" и.т.н. Забравих Пепи "циничен ницшеанец"!
Той явно се чувства така. При всички случай обаче мисля, че можеше да избере друг израз.

голямата риба
22-08-2010, 10:08
Търтей все пак сме автомобилен форум, и кой как се чувства, и дали има ментални проблеми нас не ни интересува.

Като се чувства баннат да го напише.
Така поднесена информацията за мен е целенасочено подвеждаща.

И повода да напиша това е, че този човек едва ли не се изживява като представител на нацията, чак иска да сменя и националният празник на Република България.


П.П. честно казано, не очаквах от теб аргументи от рода "а вие защо биете негрите"

spe4elist
22-08-2010, 10:27
голямата риба, как предлагаш да решим проблема?

голямата риба
22-08-2010, 10:36
голямата риба, как предлагаш да решим проблема?
ми както сам се предложи за член на УС и председател на КАРБ, така и да си подаде оставката

да даде пример с действията си

morfius
22-08-2010, 11:17
Понеже тук явно се бъркат 2 различни неща, КАРБ и форума който хич не ми е ясно на КАРБ ли или не е... имам едно по-простичко предложение.
Който отговаря за форума да отдели потребителската титла - която си е просто място да си напишеш етикетче, от статуса на потребителя (наказан, баннат, администратор, модератор, потребител, бла бла) - който е системно съобщение.

Едит, с тая моята снимка и етикетче някой да не би да си помисли, че пиша от ховъркрафт 8-)

голямата риба
22-08-2010, 11:48
Даммм, за сетен път се убеждавам, че аз съм сбърканият.

Мен друго ми е интересно, човек има човек който умишлено ни заблуждава, за вас е важна техническата част на форума.

П.П. Форума е на Григор, едно бързо who is, го доказва.

morfius
22-08-2010, 11:56
Даммм, за сетен път се убеждавам, че аз съм сбърканият.

Мен друго ми е интересно, човек има човек който умишлено ни заблуждава, за вас е важна техническата част на форума.

П.П. Форума е на Григор, едно бързо who is, го доказва.

Човеците които визираш са поне 2 ма... аз на толкова съм видял такава титла :)

Казуса е интересен с друго, ако това - форума е на Григор, означава, че КАРБ не е отговорен за него, тия титли дори при УС на КАРБ нямат никакво значение, в противния случай ситуацията е друга.
Та за това поставих така въпроса...
А техническия коментар е със съвсем друга цел...

голямата риба
22-08-2010, 12:13
то казуса е интересен и с друго
това е и човек, който иска да поеме контрол над форума

morfius
22-08-2010, 12:13
Е това е ново 20... какво по дяволите става тук тези дни?

голямата риба
22-08-2010, 12:31
ми трябва да се четат не само общи приказки

Айде стига глупости. Очевидно правилата са нарушени. Докато имам някаква дума в този клуб и в този форум, такива постове няма да бъдат толерирани.
разбира се има и други думи които не са изписани

morfius
22-08-2010, 13:38
Я дай линк да не вадим от контекста...
Чета много неща, но не мога да изчета всичко :)