PDA

View Full Version : Скъсаха задните емблеми на алфите на паркигна



gjulizar83
21-08-2010, 23:54
снощи някой са е развилнял и е прибрал две задни емблеми от алфите на паркинга. исплати ми се някоя друга вноска от гаража дет съм зел под наем :D

Ramsezsh
22-08-2010, 00:02
Вандали!!! Е това никога не съм го разбирал - защо трябва да трошат, какво постигат с това?

badmadafaka
22-08-2010, 08:52
защо търсиш логика в действията на хора, на които интелигентността им е наполовина на тази на резервната ти гума..?
през последната година на паркинги в центъра са ми сваляли чистачките (!), откъртиха ми една лайсна от вратата и на няколко пъти металните капачки на винтилите но никога всичките а по 1-2... единственото което може да се направи е да се примириш, че живееш сред малоумни идиоти, които грам не ценят чуждата собственост и да не падаш на тяхното ниво :crazy:

fuji
23-08-2010, 11:05
На мен за три месеца два пъти ми крадът антената,а живея на 15-20 метра от полицията.Големи измикяри са се навъдели.Повече антена не слагам.Толкова 10-15 лева за една антена не могат да си отделят и да си купят.

nblagoev
26-08-2010, 13:04
Аз по принцип паркирам в центъра на София, до сградата на МВР.
Миналата година ми откраднаха задната емблема.
Купих си от ebay стикер с емблемата, който залепих отзад, и миналата седмица ми откраднаха стикера.
Да е емблема - разбирам, ама то е една гумена лепенка... :brickwall::brickwall::brickwall:

Ramsezsh
26-08-2010, 13:41
Аз по принцип паркирам в центъра на София, до сградата на МВР.
Миналата година ми откраднаха задната емблема.
Купих си от ebay стикер с емблемата, който залепих отзад, и миналата седмица ми откраднаха стикера.
Да е емблема - разбирам, ама то е една гумена лепенка... :brickwall::brickwall::brickwall:

E, може и просто за да направят простотия да я смъкнат. Така преди години на един приател на шкодата му бяха счупили фара и бяха откраднали крушката.

Zarini
27-08-2010, 01:30
Ами да погледнем и да видим и добрата страна - марката е особено тачена и емблемата й е с изключителна стойност сред колекционерските среди /гъзенца и чекиджии ... ръчичките да им изсъхнат дано - би ги проклела баба ми/ - sorry, не се сдържах...

gjulizar83
27-08-2010, 13:01
един път се прибирам от нощна смяна и спях до обед и после гледам ми ги няма капачките на винтилите. бяха с емблемки. тва преди като нямах гараж

bemy
28-08-2010, 17:49
На нашия паркинг сме 3 Алфи,моята задна емблема беше хубава,на другите 2 избледняли доста.Нали се сещате защо моята "беше" хубава...Сина ми е на 12 и казва,че сред тинейджърите върви мода за събиране на емблеми,на Порше били най-търсени.

napoli
28-08-2010, 22:10
Ами да погледнем и да видим и добрата страна - марката е особено тачена и емблемата й е с изключителна стойност сред колекционерските среди /гъзенца и чекиджии ... ръчичките да им изсъхнат дано - би ги проклела баба ми/ - sorry, не се сдържах...
100 чуми да ги ръгнат:roll2:

badmadafaka
29-08-2010, 13:42
...Сина ми е на 12 и казва,че сред тинейджърите върви мода за събиране на емблеми,на Порше били най-търсени.
много лошо за децата, че са се вкарали в такава "мода", защото знам колко струва една емблема за "Порше" и подозирам, че сред собствениците на такива коли има и такива (особено тия, дето и те знаят колко струва), на които няма да им задреме, че е дете, хванат ли някой да им сваля емблемата и в най-добрия случай ще го потрошат до неразпознаваемост... :handshake:

търтей
29-08-2010, 18:22
Тая мода за емблеми е валидна от как аз бях в пубертета, щото тогава немаше тинейджъри :))))
Ма тогава най много се тачеше мерцедес

gjulizar83
30-08-2010, 00:02
Ние пък като деца разглабяхме фарове и зимахме крушките. Така и неразбрах до ден днешен за какво ми бяха тези крушки. Помна само че подмених изгорелите крушки на стария заз на татко.

Alexandrov70
30-08-2010, 00:09
Тая мода за емблеми е валидна от как аз бях в пубертета, щото тогава немаше тинейджъри :))))
Ма тогава най много се тачеше мерцедес
А пък най-много се намираха от шкода 105-120 от ключалките на капачките за резервоара!)))

Stoyan Georgiev
30-08-2010, 10:44
това с къртенето на емблеми така и не го разбрах никога...

как пък веднъж през живота ми не ми даде сърце да изкъртя на някой емблемата от колата и аз не знам...

колега, а като ти каза детето, че е мода, ти пита ли го дали кърти, и ако кърти обясни ли му колко е олигофренско ?

robygas
30-08-2010, 11:24
От последните няколко поста стана ясно, че няма нищо ново под слънцето както и, че има приемственост някаква. А упрекваме децата, че нямали занимания като нашите едно време..