PDA

View Full Version : Да питам!



mordohy
22-08-2010, 02:11
Колеги, останаха доста карти за отстъпка за бензиностанции ЕКО, така че аз ги раздавам на всички алфи , които срещна.Днеска за малко да ме бият в Балчик, ама поне разбраха , че има клуб и форум!
Та да питам управата, да продължавам ли да ги разпространявам, въпреки евентуалния кйотек или ...
Аз държа на бой, ама да не наруша нещо!

tokata_pz_flex
22-08-2010, 03:07
Абе раздавай смело :) Нали са с растяща отстъпка и част от парите отиват в клуба ... или аз пак не съм разбрал нещо :)

mordohy
22-08-2010, 03:19
Много добре си разбрал!Част от парите отиват и за клуба! те за това и работя

tokata_pz_flex
22-08-2010, 03:26
Чиновници , бюрокрация ... заплати ? :gruebel:

Bella
22-08-2010, 10:29
Колеги, останаха доста карти за отстъпка за бензиностанции ЕКО, така че аз ги раздавам на всички алфи , които срещна.Днеска за малко да ме бият в Балчик, ама поне разбраха , че има клуб и форум!
Та да питам управата, да продължавам ли да ги разпространявам, въпреки евентуалния кйотек или ...
Аз държа на бой, ама да не наруша нещо!


Колега,аз мога ли да получа една такава карта ? :go:

AR147
22-08-2010, 10:53
А за тези които сме от форума и още нямаме такива карти,как може да се процедура.Не че ми е за 5те стотинки(имам лукойлска) ,ама друго си е на картата да пише Клуб Алфа ;)

ФЕРАРИСТ
22-08-2010, 10:54
Колега,аз мога ли да получа една такава карта ? :go:
Ми кат беше в сервиза що не поиска.....има поне още 5-6 броя....

AlfaFen145
23-08-2010, 01:03
Изспуснал съм някъде нишката.
От къде мога да получа и аз такава карта и въобще ,дали мога да получа ?
Ако мога ще съм благодарен.
Доста ще ми е яко ,ако имам такава карта :)
Мерси предварително.

Kris
23-08-2010, 01:06
май трябваше да закачите една тема да седи отгоре и да я виждат всички


иво ... кой ще те бие, от къф зор ?!

virusalfa
23-08-2010, 12:14
Колеги, останаха доста карти за отстъпка за бензиностанции ЕКО, така че аз ги раздавам на всички алфи , които срещна.Днеска за малко да ме бият в Балчик, ама поне разбраха , че има клуб и форум!
Та да питам управата, да продължавам ли да ги разпространявам, въпреки евентуалния кйотек или ...
Аз държа на бой, ама да не наруша нещо!Ако не дадеш една,ЕГА ти изсаане лозето на Хотово!!!

ogi100
23-08-2010, 13:11
Колеги, останаха доста карти за отстъпка за бензиностанции ЕКО, така че аз ги раздавам на всички алфи , които срещна.Днеска за малко да ме бият в Балчик, ама поне разбраха , че има клуб и форум!
Та да питам управата, да продължавам ли да ги разпространявам, въпреки евентуалния кйотек или ...
Аз държа на бой, ама да не наруша нещо!
И аз ще взема една, кажи през уикенда дали ще си си в Перник да се поразходя? :)

Pinky
23-08-2010, 16:11
Изспуснал съм някъде нишката.
От къде мога да получа и аз такава карта и въобще ,дали мога да получа ?
Ако мога ще съм благодарен.
Доста ще ми е яко ,ако имам такава карта :)
Мерси предварително.

Ако се въртиш около Бизнес парка или Манастирски ливади, мога да ти дам.

PEPI-2ALFA
23-08-2010, 19:50
май трябваше да закачите една тема да седи отгоре и да я виждат всички
Има, даже е "Важна"
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=49393

AlfaFen145
25-08-2010, 01:40
Ако се въртиш около Бизнес парка или Манастирски ливади, мога да ти дам.

Аз живея в Младост,а и в Манастирски ливади имаме апартамент ,такаче кажи на теб къде ти е удобно :)
Мерси.

old alfist
25-08-2010, 02:10
E, каква е ползата от тези карти - ако може някой да обясни, че тази верига ми е пърфект стрейнджър.

Walker
25-08-2010, 05:02
E, каква е ползата от тези карти - ако може някой да обясни, че тази верига ми е пърфект стрейнджър.

Тук http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=49393 е обяснено

fred
25-08-2010, 08:56
Тази верига е гръцка и присъства отдавна на пазара ни

old alfist
25-08-2010, 09:28
Да, да сетих се, че ги хвалиха тук във форума. Мерси.

Bonev
26-08-2010, 09:58
Ако има още карти, бих искал 2 бр.

mordohy
29-08-2010, 11:45
Колеги, две са заплюти за Вируса и за Пепи и ще им ги доставя, защото са ми на път, но за останалите, маршрута ми е Перник-Костинброд.
Някъде на околомръсното ако искате или по-добрия вариант е директно на портала на Санитекс.
Останаха точно десет след резервацията на Бонев и Афа фен и Оги.
Все пак е готино!
Гледам на Кранево една 155-ца. От вънка си личи, че я глезят само с масълце и добро гориво. Същински катър!
Гледам, шибидаха е отворен и пъхам една карта вътре.
Злощастната кочина така изпищя, по-точно алармата и, че едва не испуснах чадъра, с цялата цигания по него.
Дотърчаха трима, с които не бих искал да имам фул-контакт и само тъпата ми физиономия ги убеди да не ме озлочестят!:rotfl:
Казах им за каво иде реч, но до като не им показах клубната ми карта и да я свържат с надписа на картата на еко, положението ми беше, да го кажеме трудно!
После копелетатта смелиха информацията и вечерта се освинихме с култовото, поне за мене Феймъз.
Те не бяха и чували за клуба и форума!
Абе добър вербовчик съм!
Та така , колеги!
Имам още около 10 карти.

Pinky
02-09-2010, 23:41
Ако има още карти, бих искал 2 бр.

А, тоя пост съм го пропуснал. Звънни да се уговорим, ако искаш. Или да ти оставя при Сашо?

RahzeL
04-09-2010, 17:34
А, тоя пост съм го пропуснал. Звънни да се уговорим, ако искаш. Или да ти оставя при Сашо?
Ако имаш възможност да оставиш и 1 за мен при Сашо и ако той има желание де, ще съм благодарен :) И без това ще му ходя на гости скоро.