PDA

View Full Version : Версия за мобилни устроиства?



pent
23-08-2010, 20:11
Нещо от тоя сорт е добра идея с оглед на нарастването на броя на мобилните устроиства(Андроид, иФон, иПад и тн). Оня ден бех отпуска и от плажа викам дай да видя кви простотии сте писали. Еми то едно скролване налево и надесно.... неграмотна работа... ужас :)

Некой плъгин няма ли да се изнамери, че и тия дето нямаме пари за лаптопи да го четем? :please::please::please:

DarkKnight
24-08-2010, 23:26
Нещо от тоя сорт е добра идея с оглед на нарастването на броя на мобилните устроиства(Андроид, иФон, иПад и тн). Оня ден бех отпуска и от плажа викам дай да видя кви простотии сте писали. Еми то едно скролване налево и надесно.... неграмотна работа... ужас :)

Некой плъгин няма ли да се изнамери, че и тия дето нямаме пари за лаптопи да го четем? :please::please::please:

Опера 5 за браузер и няма да имаш проблеми ;)
П.П. Аз и с оригиналния браузер на нокиа 5800 нямам проблеми, кофти е само писането с кирилица на него :)

trustworthy
25-08-2010, 08:05
Опера 5 за браузер и няма да имаш проблеми ;)
П.П. Аз и с оригиналния браузер на нокиа 5800 нямам проблеми, кофти е само писането с кирилица на него :)

И аз пердаша с 'Опера'. Върши работа.

Доко
25-08-2010, 09:52
М' че аз на 70% пиша от телефона, при iPhone няма проблем. ;-)

pent
25-08-2010, 10:11
ае то за проблем, не е проблем защото с всичко се свиква :)

който е виждал мобилна тема знае за какво говоря :) просто е различно четенето :)

soldier
25-08-2010, 10:15
ае то за проблем, не е проблем защото с всичко се свиква :)

който е виждал мобилна тема знае за какво говоря :) просто е различно четенето :)

Абсолютно съм на същото мнение. Мобилна версия ще е много по-удачна.