PDA

View Full Version : Калъфи за Седалки



ak47
24-06-2006, 14:17
Някой има ли представа от къде мога да си купя хубави калъфи за Алфа 145. Дори нямам и представа дали има някакви калъфи за този модел, да не говорим, че за задна седалка дори и да има твърде вероятно е да са ужасни. Приемам всякакви предлужения. :lol:

rtfm
24-06-2006, 23:14
:idea: Илиянци или Авто Мания

Abarth
25-06-2006, 10:38
Само не взимай от Илиенци (Type-R...и т.н.) НЯМА ТАКАВА СЕЛЯНИЯ :lol:

ak47
26-06-2006, 21:54
Само не взимай от Илиенци (Type-R...и т.н.) НЯМА ТАКАВА СЕЛЯНИЯ :lol:

Абе как селяния бе, аз съм замислил калъфите Type-R, китеници от зад на седалката, щори на балкан тон (задължително), светеща антена със светещи чистачки, спукано гърне и непременно ще заваря на покрива багажник, за бидоните сус джибрето и киселото зеле :lol: :lol: :lol:

Crusader
26-06-2006, 22:33
Колега извини ме за :offtopic: , ма тва със "AK 47 For Everyone" сериозно ли го мислиш или е само закачка?

ak47
26-06-2006, 22:59
хахаха
не, това е една фраза от играта Command & Conquare Generals - и там има ъпгрейд на въпросните талибани, които я използват. Аз лично имам Walter, няма Ak47 все още ;)

Crusader
27-06-2006, 08:00
Аха, ясно! Щото съм имал възможността да видя, на какво е способен АК върху жива сила ->вярвай ми гледката въобще не е приятна!
А да не говорим че статистиката сочи че АК е виновен за смъртта на повече хора от колкото атомните бомби хвърлени над Хирошима и Нагасаки.
И макар професията ми да е пряко свързана с АК, ако видиш на какво е способен ->ще го намразиш и ти, колега!


Още веднъж, извинявам се за отклонението!