PDA

View Full Version : Преди да оправя проблема с оборотите



oinotnA
30-08-2010, 13:58
Пак съм Аз,но с нов проблем :D...снощи тръгвам да "паля" колата(проблема с оборотите обаче не съм го оправил)и при въртене на ключа под капака се получи детонация.Такова нещо ми се случи и пролетта и тогава гръмна смукателния колектор,и тогава при опит за палене работеше като Дракстер(пърпореше и препукваше страшно),защото имаше дупки в колектора и смучеше много въздух.Сега се надявам да не е той,защото при опит за палене не работи като през пролетта,но немога да я форсирам обаче,гасне почти веднага...Може ли да е от свещите и като цяло какво ли може да е...???Мерси

badmadafaka
30-08-2010, 16:21
ами сигурно възможните причини не са малко но ако не си проверявал свещите, задължително го направи... те могат да ти направят какви ли не поразии :bionic:
иначе диагностика при разбиращ човек му е майката ама точно свещите и на вид може да се преценят горе-долу...

oinotnA
30-08-2010, 19:16
Сменях ги преди 3 седмици свещите,но мойте като ги махнах бяха модел NGK BKR6 EKPA,a aз сложих BKR6 KEA или нещо подобно,но помня,че последните три букви бяха различни...Може ли това да е,толкова ли е от значение тези последни букви...първите са като на старите BKR6.Мерси

oinotnA
31-08-2010, 21:28
Никой ли няма да каже нещо...