PDA

View Full Version : айде сега я втасахме .. или докъде води некадърния PR



Stoyan Georgiev
03-09-2010, 13:03
да ни е честито ;)

http://dnes.dir.bg/news/formula-1-abu-dabi-7019830?nt=4

bouncer
03-09-2010, 13:05
Честно казано аз тук ПР не виждам. Бойко си пуска съобщенийце и ако не върже все някой ще му е виновен. То цялата му работа е такава.

Old Fox
03-09-2010, 13:12
E то това не знам дали накой го повярва още като заговориха че ще има Ф1. Обаче Бойко кефи пак.
Хората искат извинение от "от кабинета на министър-председателя." Тоест от най-висшата държавна иснтитуция. Нашто момче обаче бърза да каже, че той не е виновен. Все едно спорят за домати. "Не бях аз". Все дно има значение кой е, дължим им извинение като държава.

П.П. Задачка: Дали ако случайно бяха направили писта, борчето щеше да каже "Да благодарим на Румен Петков, аз нямам нищо общо" или пак щяхме да се наслушаме на "АЗ" , "Довел съм", "Платил съм", "Построил съм ви писта"

nightroller
03-09-2010, 13:18
и аз не виждам ПР, по скоро умиращи от скука и адски тъпи журналисти, които са толкова профанизирани, че пишат без абсолютно да мислят.

---------- Post added at 13:18 ---------- Previous post was at 13:13 ----------


E то това не знам дали накой го повярва още като заговориха че ще има Ф1. Обаче Бойко кефи пак.
Хората искат извинение от "от кабинета на министър-председателя." Тоест от най-висшата държавна иснтитуция. Нашто момче обаче бърза да каже, че той не е виновен. Все едно спорят за домати. "Не бях аз". Все дно има значение кой е, дължим им извинение като държава.

П.П. Задачка: Дали ако случайно бяха направили писта, борчето щеше да каже "Да благодарим на Румен Петков, аз нямам нищо общо" или пак щяхме да се наслушаме на "АЗ" , "Довел съм", "Платил съм", "Построил съм ви писта"

Ама как ще се построи писта - по-голяма глупост не бях чувал (чел) ние нямаме пари да си плащаме вноските към ФИА, при условие, че има писта в Турция и Унгария, глупости от горе до долу тука с това умряло равнище на автомобилните спортове интереса към тази писта какъв ще е ?! само глупости :):)
Между другото ББ се оформя като истински политик :) такъв какъвто го искаме и такъв какъвто си го представяме ;)

old alfist
03-09-2010, 14:26
А, бе мръсници са си всичките - хлъзгаво се измъкват и накрая журналистите го отнасят, макар, че и те не са напълно невинни.
Хвания единия па удари другия.

Stoyan Georgiev
03-09-2010, 16:03
към ББ - ми ти кой си бе сульоооооо, кой ти взе персонала, те сами ли те намериха !!! ТИ СИ ТАМ, КАТО СГАФЯТ ТВОИТЕ ХОРА - ГАФЪТ Е ТВОЙ !!!!


тоя е най-големия имбецил на света


а е гаф на ПР-а, защото вече лош имидж насират още пвоече...

bager
03-09-2010, 16:12
към ББ - ми ти кой си бе сульоооооо, кой ти взе персонала, те сами ли те намериха !!! ТИ СИ ТАМ, КАТО СГАФЯТ ТВОИТЕ ХОРА - ГАФЪТ Е ТВОЙ !!!!


тоя е най-големия имбецил на света


а е гаф на ПР-а, защото вече лош имидж насират още пвоече...

Мани тия думички, нали беше радетел за чистота на българския език! Кажи си го "слабоумен", или както намериш за добре.

А иначе тук ББ се показа като много наивен, глуповато наивен бих казал. Трябвало е да проверят тия какви са, щом преговаря от името на държавата.
И все пак, Формула 1 във България ми се струва неизпълним проект в близко бъдеще(поне 5 години), каквото и да приказват.

Доко
03-09-2010, 16:26
"Добро утро" на всички които почват да се събуждат. ;-)

tanatos
03-09-2010, 16:54
От няколко дена насам като седна пред ПЦ-то и само се смея..Онзи ден с новината, че ще се има писта за Ф1 в България, вчера с един виц за насекомо с голям х*й, днес с това.

ББ всъщност използва похвата на атомнотото Куку..Казва нещо и лавината е започнала.Хората му са същите.След като изгледаха новините преди няколко вечери когато беше обявена тази глупотевина, как от пресслужбата на МС не се обадиха по медийте и не ги корегираха. То не било така, ами било иначе. Работата стана ако мине номера. Това е прийома на сегашното правителство.Това правителство е медийно.Всеки ден маняшки акции с всевъзможни имена, всеки ден арестувани хора, всеки ден Цв.Цв казва как бори престъпността и накрая 99% от арестуваните са на свобода.

Сещате ли се как ББ като беше вътрешен министър и когато арестуваха престъпниците и след това ги пускаха той ревеше с пълно гърло "ние ги залавяме те ги пускат". Сега кво стана "ние ги залавяме, ние си ги пускаме".

Искрено се забавлявам с това правителство.

Stoyan Georgiev
03-09-2010, 17:17
На мен спря да ми е забавно...

Derry
03-09-2010, 18:46
Това с пистата трудна работа и когато стане тогава ще повярвам независимо какво си пишат. Не виждам какво е виновен ББ и как го засяга проблема с пистата.

Stoyan Georgiev
03-09-2010, 18:49
Ее как какво е виновен ББ ?! неговият екип ни излага и ни прави за посмешище...

Хората говорят за това, че ОФИЦИАЛНО ще се погрижат техните партньори и общо взето всички по света да се погрижат да не инвестират в България... говорим си за единия от най-големите източници на сухи пари за инвестиране ?!!?!

Какъв е проблема и за какво е виновен ББ ли ?!?!?!


И не ми казвайте, че драматизирам проблема излишно - въпросът е принципен.

Derry
03-09-2010, 19:29
Ее как какво е виновен ББ ?! неговият екип ни излага и ни прави за посмешище...

Хората говорят за това, че ОФИЦИАЛНО ще се погрижат техните партньори и общо взето всички по света да се погрижат да не инвестират в България... говорим си за единия от най-големите източници на сухи пари за инвестиране ?!!?!

Какъв е проблема и за какво е виновен ББ ли ?!?!?!


И не ми казвайте, че драматизирам проблема излишно - въпросът е принципен.

Сефте се излагаме :) тия преди това също го правеха.
Инвестиций сме изтървали - поредния богаташ който да си изкара луди пари в бг, че на всикото отгоре араби. Тез откачалки ще наслагат динамита още докато строят :flamingdevil:. Между другото съм противник на глобализма и на всякакви изнесени производства в трети страни и т.н. Все едно в българия няма достатъчно богати те да построят пистата, че ще иде друг.
Не драматизираш - изказваш мнение :).

Ramsezsh
03-09-2010, 19:44
Май и на мен спря да ми бъде смешно. Вместо да се върши нещо се търси основно медийната изява и празните приказки. От ББ май се чува само едно - колко лоши са всички останали и какъв супермен е той. Имаше един лаф за кривата ракта, май това е начина на разсъждение на ББ.

koolio
03-09-2010, 19:51
На мен никога не ми е било смешно. Не за друго, а защото съм (един от всички) потърпевш.

За съжаление нямам право на съдебен иск срещу тези, които са гласували за бат Рамбо.

Stoyan Georgiev
03-09-2010, 19:59
За съжаление нямам право на съдебен иск срещу тези, които са гласували за бат Рамбо.
:handshake:

Pinky
03-09-2010, 20:07
Сефте се излагаме :) тия преди това също го правеха.
Инвестиций сме изтървали - поредния богаташ който да си изкара луди пари в бг, че на всикото отгоре араби. Тез откачалки ще наслагат динамита още докато строят :flamingdevil:. Между другото съм противник на глобализма и на всякакви изнесени производства в трети страни и т.н. Все едно в българия няма достатъчно богати те да построят пистата, че ще иде друг.
Не драматизираш - изказваш мнение :).

Интересно. Защо ти е такъв проблем някой да изкара пари, ако и ти печелиш от това? Не съм останал с впечатление да си създание от злоба.

koolio
03-09-2010, 20:20
Сефте се излагаме :) тия преди това също го правеха.
Инвестиций сме изтървали - поредния богаташ който да си изкара луди пари в бг, че на всикото отгоре араби. Тез откачалки ще наслагат динамита още докато строят :flamingdevil:. Между другото съм противник на глобализма и на всякакви изнесени производства в трети страни и т.н. Все едно в българия няма достатъчно богати те да построят пистата, че ще иде друг.
Не драматизираш - изказваш мнение :).

Колега, глобализацията е започнала преди доста векове преди Христа с Великото преселение на народите. Затова е малко странно да си против това гората да се разлиства.

Linkestis
03-09-2010, 22:39
... Затова е малко странно да си против това гората да се разлиства.

Тъкмо бях почнал да драматизирам нещата/псувни/ след като гледах ББ и изказването на министърчето в стил ама аз не го знам а и не ми требе....ама ти ми върна усмивката на лицето с това изказване :)

fred
03-09-2010, 22:52
Ами да ви кажа, че от 1970 и някоя се говори за писта у нас, първоначално съм чувал за сливенско, я не се косете

Stoyan Georgiev
04-09-2010, 00:32
май не разбирате смисъла на темата...

боли ме за пистата и дали ще се построи..


това, което е трагично в случая е, че некадърността и евтиния ПР почват да дават отражение и на международната сцена...

nightroller
04-09-2010, 13:16
май не разбирате смисъла на темата...

боли ме за пистата и дали ще се построи..


това, което е трагично в случая е, че некадърността и евтиния ПР почват да дават отражение и на международната сцена...

че те винаги са давали :) ние сме известни с глупостите си навсякъде :) а иначе не знам защо ама ББ малко започва да ми бие на оня Живков (ако някой го помни) ...

nhg
04-09-2010, 13:34
че те винаги са давали :) ние сме известни с глупостите си навсякъде :) а иначе не знам защо ама ББ малко започва да ми бие на оня Живков (ако някой го помни) ...

Aми нормално е - вижте пак снимката на двамцата (само дето ББ тогава е само охрана, бодигардче или каквото там)
Искам да кажа, че има светъл пример, от който да се учи (пък е и бил 'в кухнята' тогава...)

пс: сетих се за още нещо; имаше навремето една книжка - "Като братя при братя"; има запис на всички официални изявления при посещението на БГ делегазия в СССР, даже и на космодрума в Байконур.
Мнооого интересни неща е казал др. Живков - дори знам, че книгата е изземвана след това (имало е пропуск и нередактиране при издаването...)
Ако успея ще я изровя и ще постна нещо!

Derry
05-09-2010, 17:54
Интересно. Защо ти е такъв проблем някой да изкара пари, ако и ти печелиш от това? Не съм останал с впечатление да си създание от злоба.

E не съм много злобен :) арабите като инвеститори не ми харесват, предубеден съм за някои работи, но пък ако ми хареса пистата може да си променя мнението.

---------- Post added at 14:54 ---------- Previous post was at 14:52 ----------


Колега, глобализацията е започнала преди доста векове преди Христа с Великото преселение на народите. Затова е малко странно да си против това гората да се разлиства.

Точно искам, нокиа да се прави само във финландия, сони само в япония, алфа да си е самостоятелна и т.н. Това имам в предвид като казвам против глобализацията.

Derry
05-09-2010, 18:17
Aми нормално е - вижте пак снимката на двамцата (само дето ББ тогава е само охрана, бодигардче или каквото там)
Искам да кажа, че има светъл пример, от който да се учи (пък е и бил 'в кухнята' тогава...)

пс: сетих се за още нещо; имаше навремето една книжка - "Като братя при братя"; има запис на всички официални изявления при посещението на БГ делегазия в СССР, даже и на космодрума в Байконур.
Мнооого интересни неща е казал др. Живков - дори знам, че книгата е изземвана след това (имало е пропуск и нередактиране при издаването...)
Ако успея ще я изровя и ще постна нещо!

На снимката малко визията не я е издокарал, предполагам тогава не си е и помислял до каде ще я докара.

Книгата ще е интересна, той Живков малко е приказвал каквото му дойде.

http://www.sportal.bg/news.php?news=257472 - пистата все още е мъглява :(.

nikolaaaay
06-09-2010, 01:36
Според мен който и да стане премиер, все ще намерите за какво да го плюете. В България това е национална черта.

Ramsezsh
06-09-2010, 02:59
А според мен който и да стане премиер винаги ще забравя какво е говорил преди изборите, и ще си гледа състоянието на джоба приоритетно! За съжаление май и това е национална черта!

koolio
06-09-2010, 11:10
А според мен който и да стане премиер винаги ще забравя какво е говорил преди изборите, и ще си гледа състоянието на джоба приоритетно! За съжаление май и това е национална черта!

Не е само национална, а общочовешка! Само че в т.нар. цивилизован свят хората мислят и за повече от един мандат.

---------- Post added at 08:10 ---------- Previous post was at 08:07 ----------


E не съм много злобен :) арабите като инвеститори не ми харесват, предубеден съм за някои работи, но пък ако ми хареса пистата може да си променя мнението.

---------- Post added at 14:54 ---------- Previous post was at 14:52 ----------



Точно искам, нокиа да се прави само във финландия, сони само в япония, алфа да си е самостоятелна и т.н. Това имам в предвид като казвам против глобализацията.

Искаш, ама не става. Големите корпорации, които движат икономиката, не могат да се ограничават само в една държава, разрастват се, купуват по-малки фирми по целия свят.
Отделен въпрос е, че ако са далновидни и все пак не са загубили човешкото в себе си, шефовете на такива корпорации ще запазят характерния облик на новозакупения си продукт.

Derry
07-09-2010, 02:36
Не е само национална, а общочовешка! Само че в т.нар. цивилизован свят хората мислят и за повече от един мандат.

---------- Post added at 08:10 ---------- Previous post was at 08:07 ----------



Искаш, ама не става. Големите корпорации, които движат икономиката, не могат да се ограничават само в една държава, разрастват се, купуват по-малки фирми по целия свят.
Отделен въпрос е, че ако са далновидни и все пак не са загубили човешкото в себе си, шефовете на такива корпорации ще запазят характерния облик на новозакупения си продукт.

Да знам и затова хората с неприлично много пари са измислили псевдо домокрацията да имаш право да мрънкаш и да не ти обръщат внимание. Избора е сведен до избиране на по-малките злини, но пък в живота рядко пъти можеш да избираш и още по рядко да избираш правилното.

Stoyan Georgiev
09-09-2010, 13:24
оказа се, че цялата галимация е една голяма шега на двама идиота


Според мен който и да стане премиер, все ще намерите за какво да го плюете. В България това е национална черта.

оф стига с тея инфантилни изказвания


типично българска черта е пък да мрънкаш, че българите мрънкат !


това, че на теб не ти пука кой как те излага на международната сцена не означава че всички трябва да гледат с кравешки поглед и страхопочитание негово величество пожарникаря!

тоя толуп освен да ни закопава нищо не прави!

morfius
09-09-2010, 17:14
Колеги, не е виновно пожарникарчето, то толкова си може.
Виновни сме си ние ... че не си отстояваме интереса.
Демокрация не се прави само на избори.
Който и да дойде на мястото на ББ ще стане същия... защото ние го предразполагаме.
Няма работеща система без обратна връзка на тоя свят!

nikolaaaay
10-09-2010, 22:13
Вече се видя, че дори и да управляваш добре, без PR губиш изборите и си заминаваш. Може да имаш супер намерения и способности да управляваш, но ако не те изберат, не можеш да се реализираш. Така, че тва дето тук му се вика PR си е напълно нормално и естествено навсякъде извън БГ.

В конкретния случай с пистата за Ф1 обаче реклама си правят Румен Петков и Богдан Николов, които периодично пускат разни кьорфишеци, че пистата видиш ли вече се строи. То, самата идея за гран при в България звучи абсурдно, а още по- абсурдно е да я реализира некадърника Р. Петков, но това е друга тема.

По тази тема информацията е тази (http://sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2550092&cid=10260)

П. С. Не е лошо статиите да се четат докрая, преди да се вадят генерални изводи и да се пускат теми по форумите.

viki
23-09-2010, 16:59
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs429.snc4/47194_1351699323527_1562708830_30783672_5566408_n. jpg

взето от тук (http://www.facebook.com/photo.php?pid=30813227&id=1562708830&fbid=1366810901307&ref=mf#!/photo.php?pid=30783672&id=1562708830&fbid=1351699323527&ref=mf)

п.п.
всичките колажи в страницата са уникални:crazy:

Ramsezsh
23-09-2010, 19:34
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs429.snc4/47194_1351699323527_1562708830_30783672_5566408_n. jpg

взето от тук (http://www.facebook.com/photo.php?pid=30813227&id=1562708830&fbid=1366810901307&ref=mf#!/photo.php?pid=30783672&id=1562708830&fbid=1351699323527&ref=mf)

п.п.
всичките колажи в страницата са уникални:crazy:

:clapping::roll2::rotfl:това много ми ха,есал но това това направо ме разби