PDA

View Full Version : Oгледалца с прибиране на 156-ца?



Satanism
11-09-2010, 23:50
Е много ми е мерак да имам такива...на предната кола се бях хванал да си монтирам, така и не стигнах да ги пробвам...

Сега пак ми се върти как точно да стане това.ясно е, че ако има вариант изобщо да стане, най-лесно ще е с карантии от 166...

Някой да има информация по въпроса?

diapper
12-09-2010, 12:22
Аз съм чел,че и с карантии от Капа става

Satanism
12-09-2010, 14:43
Аз съм чел,че и с карантии от Капа става

Кво ще рече от капа...аз мислех директно цялото огледало да присаждам...а не да правя трансплантации?Какво си чел ти колега?

diapper
12-09-2010, 18:26
Кво ще рече от капа...аз мислех директно цялото огледало да присаждам...а не да правя трансплантации?Какво си чел ти колега?

Беше отдавна (четенето),но си спомням,че се говореше тук по форума,че подобно нещо можело да стане и с чарк(ове) от Капа,но какво и как не мога да помогна.
Идеята на предния ми пост беше да ти подскажа,че може ит от друг автомобил да се присади не само от 166
Като пак казвам не съм на 100%

Satanism
12-09-2010, 21:48
Беше отдавна (четенето),но си спомням,че се говореше тук по форума,че подобно нещо можело да стане и с чарк(ове) от Капа,но какво и как не мога да помогна.
Идеята на предния ми пост беше да ти подскажа,че може ит от друг автомобил да се присади не само от 166
Като пак казвам не съм на 100%

Да, мерси...има логика..само дето Кападжийските огледала са много грозни, а в тея на 156-цата няма хич място и за моторче...та ще е сложна конверсия

chriss
21-09-2010, 11:39
Номера е да си намериш тез машинки за прибирането и после да ги напаснеш някак. Виж някое огледалце с тая екстра как са му карантиите и си ти ;).. После другото е лесно :)

Satanism
21-09-2010, 17:18
Номера е да си намериш тез машинки за прибирането и после да ги напаснеш някак. Виж някое огледалце с тая екстра как са му карантиите и си ти ;).. После другото е лесно :)

В огледалото на 156-цата няма начин да влезнат...направо ще трябва цялото огледало да се присажда на купето...

Galeano
21-09-2010, 20:58
На 156 огледалата като се свият не се печели много пространство. А да и сложиш други,ще е ужасно според мен.