PDA

View Full Version : TOP GEAR и глупостите им за Алфа Ромео



branny
19-09-2010, 23:54
Колеги,влезнах в "youtube" да разгледам нещо за наще алфички и попаднах на поредица от предаването Топ Гиър.Прави ми впечетление отношението което имаше предаването когато излезна Алфа 156 и отношението им към всички други модели в последно време.... говорят пълни глупости,все едно са им платили да говорят срещу Алфа.... В тази серия те купуват възможно най-разбитите алфи и чрез тях искат да покажат колко крива е марката алфа,колко се чупи....! Реално погледнато,вида в който бяха купени алфите,само едното ГТВ горе долу ставаше,но въпреки всички каскади,колите се държат както могат.Пускам ви предаването,кажете си мнението,щото това ми е любимото предаване,но вече ми стават криви заради отношението към Алфа!!!

1- http://www.youtube.com/watch?v=kguRT_gT9M4&feature=related

2- http://www.youtube.com/watch?v=UwdyqMe5I64&feature=related

3- http://www.youtube.com/watch?v=ci10PuVP750&feature=related

4- http://www.youtube.com/watch?v=ci10PuVP750&feature=related

Kris
19-09-2010, 23:58
сипи си една студена вода, все пак тия чалъндж серии са комедия, не технически тест

branny
20-09-2010, 00:00
неееее,в много от сериите те тестват колите,така както тестваха и алфа ромео 8ц ....ии пак им беше крива алфата...

S_G_M
20-09-2010, 00:02
Ха , че те май само един-два пъти са казали нещо хубаво за АР . Те на 8С казаха , че е кофти , само визия била... За това предаване , от мнооого време съм с отрицателно мнение , имам чувството , че им се плаща като на рекламна агенция. Ауто Билд е същата работа... де що е италиян е шеет ... освен ламбо и Ферари...
Ама това са си личните ми мнения :)

Kris
20-09-2010, 00:04
неееее,в много от сериите те тестват колите,така както тестваха и алфа ромео 8ц ....ии пак им беше крива алфата...

ами излезте да стачкувате тогава

branny
20-09-2010, 00:06
Ей тва е смешно,като се каже...."италианските коли са ужас......без феррари ламбо" хахахаа... Истината се вижда когато излезна 156 и я показваха в предаването,сравнявайки я с аудита,vw..... в крайна сметка алфата излезна най-хубава!

---------- Post added at 00:06 ---------- Previous post was at 00:05 ----------


ами излезте да стачкувате тогава
вече си направих плакат :)

romeo must die
20-09-2010, 00:11
Ммм, не е точно така,
просто това е в стил "Джеръми" , за всяка марка коли е така,
но колкото и критики да показва, накрая винаги твърди едно и също за Алфа Ромео,
което ние всички знаем - невероятното чувството да си зад волана на някой представител от марката ;) . Това е моето мнение, а иначе съм си фен на предаването.
Наздраве.

Flame
20-09-2010, 00:42
Всъщност Джеръми и голям фен на алфа и любимата му кола е 8Ц:party:

Romko
20-09-2010, 00:43
Има доста глупости, които се правят в предаването, но отношението към алфите изобщо не е негативно като цяло, а даже напротив. Примерно накрая на сравненията, в които участват 156, 147 gta, brera, абсолютно всеки път Джеръми подчертава, че дадената алфа си има недостатъците, но ако решението и парите да си купи нещо в съответния клас са негови, не би се поколебал и би взел алфата. Каква по-голяма похвала от това, да не говорим за серията за 8C, в която казват, че е най-красивата кола създавана някога...

GALIN4O
20-09-2010, 08:19
че им се плаща така си е но досега не съм чул и за една марка да кажат че е идеална все нещо не е във ред дори и за така наречените суперколи

franki1
20-09-2010, 10:18
Ех.. кога ще си купя тази кола?...http://www.youtube.com/watch?v=aQ8xDia5RNY

Този Jeremy Clarkson много ме дразни, ще изкара че Golf GTI e по-бърз от Alfa 8C.
И много умело прави това. Това е линка на Голфа http://www.youtube.com/watch?v=d0oCc2f6d4A

Може да сравните времената от първия и втория клип.
"ДА ама НЕ"-казва известния Петко Бучаров, защото теста на Алфата е на мокра писта, за разлика от Голфчето.


Alfa 156/2.0

mik mik
20-09-2010, 10:29
Аз до сега не съм виждал, в нито едно предаване, да не изкарат някой косур на някоя кола, а това че новите модели на АР имат малко повече немисля че го чуваме за 1ви път, но за мен те винаги ще си останат едни от най-обективните в тва отношение все пак не винаги можем да кажем на черното бяло ;)

п.с. Джереми наистина е фен на АР даже имах един брой на Top Gear в което обясняваше, че за разлика от останалите коли в класа на АР, които според него били скучни, с АР винаги правиш още едно кръгче или избираш по дългия път, за да се прибереш до вкъщи, защото ти доставя безумно удоволствие, а и НЕ Е ЛИ ТАКА? :afro:

plamen petkov
20-09-2010, 10:42
Ето го клипчето в което алфа 156 разбива всички прехвалени седани по него време !
http://www.youtube.com/watch?v=TP7Hw9oTNso
Но явно всички големи медии правят реклама на определени марки и затапват други ,как иначе фолксваген /една от най некачесвените марки /ще стане най добрата ,благодарение на /рекламната брошурка/ АУТО БИЛД
има една много вярна поговорка една лъжа като се повтори 1000 пъти става истина такива са нещата и около калпавата алфа и супер здравите немски коли !

bouncer
20-09-2010, 10:45
Пичове,

осъзнайте се! Гледайте поне един пълен сезон на Топ Гиър и после говорете! Излагате се! Всеизвестен факт е, че Джеръми, Джеймс и Ричард са ЛУДИ фенове на Алфа Ромео! Те имат един тест, с който проверяват дали техните гости са petrolheads - питата ги дали някога са притежавали Алфа Ромео. Челиндж сериите са направени да са интересни на публиката. Има ги с всякакви коли и целта Е колите да са дараци да се трошат, за да е по-интересно!

А за 8Ц....ами хора тази кола е паркетна бегачка! Плюйте ме, хулете ме, но 8Ц не е измислена да я караш на писта, а за да е изключително ексклузивен автомобил за ценители, колекционери и маниаци. Иначе за тези пари можеш да си вземеш поне три пъти по-подходяща кола за писти и състезания.

Много моля без сектанство! Нека гледаме реално на нещата.

soldier
20-09-2010, 12:23
Пичове,

осъзнайте се! Гледайте поне един пълен сезон на Топ Гиър и после говорете! Излагате се! Всеизвестен факт е, че Джеръми, Джеймс и Ричард са ЛУДИ фенове на Алфа Ромео! Те имат един тест, с който проверяват дали техните гости са petrolheads - питата ги дали някога са притежавали Алфа Ромео.



Ей това е истината.

kunev
20-09-2010, 12:35
"you cannot be a true petrolhead until you've owned a Alfa Romeo"
Jeremy Clarkson

Top Gear Cool Wall criteria #1 : All Alfa Romeos are automatically cool :)

;)

vladev
20-09-2010, 12:40
bouncer (a.k.a. Водещия :) ) е много прав за Top Gear и Алфите.

Погледнете ревюто на Джеръми на 166-цата и ще разберете защо смятаме така:

http://www.youtube.com/watch?v=GT7dpPQ43ac

cyberhill
20-09-2010, 13:16
Бе то е ясно, че това предаване е само за FUN. Мен ми е забавно... не наблягам на истината в него.

Предполагам сте гледали за най грозната и досадна кола на всички времена :) БМВ М5, в края на теста кефеше много и каза че била The Ultimate... бла бла...

То само им вижте предаванията. Онова за коли-къщи сте го гледали...
Предполагам сте гледали и за оня английска триколка ( все и забравям името )... смях и това е :D

Satanism
20-09-2010, 21:59
Има една серия за 166 ФЛ....единственото лошо, което казаха за нея е, че се обезценява бързо...което е всеизвестен факт...всичко друго беше суперлативи...

cyberhill
21-09-2010, 09:44
Мазда 6 2002-ра струва 12 000лв. Алфа 156 2001-ва струва 3000лв. Че тъпата мазда да не е самолет бе... 1.8 120к.с. супер мъртвец е, вътре е супер постно...
Какъв е тоя имидж, какво е това чудо.... 10 000лв разлика :no_no_no:

Satanism
21-09-2010, 10:08
Мазда 6 2002-ра струва 12 000лв. Алфа 156 2001-ва струва 3000лв. Че тъпата мазда да не е самолет бе... 1.8 120к.с. супер мъртвец е, вътре е супер постно...
Какъв е тоя имидж, какво е това чудо.... 10 000лв разлика :no_no_no:

Не ти е съвсем правилно сравнението...все пак модела на мазда 6 е с петилетка по-нов от 156-цата, нищо че са с 1 година разлика ;)

code
21-09-2010, 10:08
Предаването по правило е абсолютно несериозно, ако изпадаха в разни конкретики и технически особености рейтинга им щеше да е 10 пъти по-малък.:-P

franki1
21-09-2010, 10:14
Това не е съвсем така, тук всеки слага цени както си иска.
Тук долу на двата линка съм сравнил цените на Алфа166, и Мазда 6 от 2004г. нагоре в немски сайт за коли.
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/miniSearch.html?isSearchRequest=true&minPrice=&maxPrice=&minFirstRegistrationDate=2004-01-01&maxFirstRegistrationDate=&minMileage=&maxMileage=&ambitCountry=&zipcode=&export=ALSO_EXPORT&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&__lp=11&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=900&makeModelVariant1.modelId=12&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&customerIdsAsString=&lang=en


http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/miniSearch.html?isSearchRequest=true&minPrice=&maxPrice=&minFirstRegistrationDate=2004-01-01&maxFirstRegistrationDate=&minMileage=&maxMileage=&ambitCountry=&zipcode=&export=ALSO_EXPORT&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&__lp=238&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=7&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&customerIdsAsString=&lang=en

B. Stamatov
21-09-2010, 11:02
Пичове,

осъзнайте се! Гледайте поне един пълен сезон на Топ Гиър и после говорете! Излагате се! Всеизвестен факт е, че Джеръми, Джеймс и Ричард са ЛУДИ фенове на Алфа Ромео! Те имат един тест, с който проверяват дали техните гости са petrolheads - питата ги дали някога са притежавали Алфа Ромео. Челиндж сериите са направени да са интересни на публиката. Има ги с всякакви коли и целта Е колите да са дараци да се трошат, за да е по-интересно!

А за 8Ц....ами хора тази кола е паркетна бегачка! Плюйте ме, хулете ме, но 8Ц не е измислена да я караш на писта, а за да е изключително ексклузивен автомобил за ценители, колекционери и маниаци. Иначе за тези пари можеш да си вземеш поне три пъти по-подходяща кола за писти и състезания.

Много моля без сектанство! Нека гледаме реално на нещата.
Много точно казано, колега. Напълно съм съгласен с вас..

-Bobby-
21-09-2010, 11:08
Не сте виждали как Джереми плюе по Воксхол, т.е. Опел, та тогава да видите какво е изсипване на помия с кофи върху марката...
Да не говорим, че имаше един епизод, в който казваше за едно Ферари - "бе, супер е, Ферари е, много върви, ама... бръмчи като изпърдяна тенекия... докато Астона не е чак толкова бърз и летящ, ама... чуйте този звук, по дяволите! Астона разцепва!".
И докато се чудиш как така той се кефи на един Астон Мартин пред едно Ферари, пускаш си епизода с Ферари Енцо, дето го взеха от барабаниста на Пинк Флойд (тъй като от Маранело са отказали да им дадат такова за тест) и само чуваш сравнението - "разликата межу това Ферари и SLR McLaren, е съпоставима с разликата между Михаел Шумахер и Дейвид Култард...".

Така че не им се връзвайте на абсолютно всяка дума... :)

soldier
21-09-2010, 11:47
По принцип винаги плюе по Фрод, но имаше един период в който си купуваше той самият форд и в продължение на 4-5 серии само разправяше колко са яки фордовете. В момента, в който му удобриха поръчката, пак започна да си ги плюе.

krishna
21-09-2010, 11:59
http://www.youtube.com/watch?v=6PEUoYuPGBI
ей тук май нямаше тън-мън:ph34r:

BatVas
21-09-2010, 12:07
A ако гледате епизода в който сравнява купета - ще видите че накрая си избира ГТВ - той самия притежава ГТВ V6. Накрая след като кара една хонда спира пред къща заклучва я и не се обруща да я погледне, после спира алфата и се обръща и почва да я гледа, накрая се връща до нея за още едно кръгче.
Просто стилът им е такъв. В серията за 147 GTA пак казват кусури и че голфа е по добър, но като ги питаха какво биха си купили всички казаха , че въпреки това биха си купили 147 ГТА

newuser
21-09-2010, 14:59
A ако гледате епизода в който сравнява купета - ще видите че накрая си избира ГТВ - той самия притежава ГТВ V6. Накрая след като кара една хонда спира пред къща заклучва я и не се обруща да я погледне, после спира алфата и се обръща и почва да я гледа, накрая се връща до нея за още едно кръгче.
Просто стилът им е такъв. В серията за 147 GTA пак казват кусури и че голфа е по добър, но като ги питаха какво биха си купили всички казаха , че въпреки това биха си купили 147 ГТА


Вярно стилът им е такъв (английски хумор ако изобщо може да се нарече с тая дума си е меко казано странен). Ако наблягаха повече на техническата част, а не на празни приказки щеше да е доста по-добро но..спонсори...всеки знае как се случват нещата....

alfonco147GTA
21-09-2010, 15:27
ето и 4/4 епизод :magic:

http://www.youtube.com/watch?v=3NpP9dEKIkw&feature=related

Fear
21-09-2010, 15:51
Вярно стилът им е такъв (английски хумор ако изобщо може да се нарече с тая дума си е меко казано странен). Ако наблягаха повече на техническата част, а не на празни приказки щеше да е доста по-добро но..спонсори...всеки знае как се случват нещата....
По-добро и кой щеше да го гледа? :)
Аз нямаше, също както и не чета AudiBild.

newuser
21-09-2010, 15:58
A ако гледате епизода в който сравнява купета - ще видите че накрая си избира ГТВ - той самия притежава ГТВ V6. Накрая след като кара една хонда спира пред къща заклучва я и не се обруща да я погледне, после спира алфата и се обръща и почва да я гледа, накрая се връща до нея за още едно кръгче.
Просто стилът им е такъв. В серията за 147 GTA пак казват кусури и че голфа е по добър, но като ги питаха какво биха си купили всички казаха , че въпреки това биха си купили 147 ГТА


По-добро и кой щеше да го гледа? :)
Аз нямаше, също както и не чета AudiBild.

Мисля че щеше да е обратното...Повечето хора го гледат за да видят данни за конкретен автомобил (сравнения с конкуренти и т.н.), а не заради празните приказки на някакъв сопол..... :)

soldier
21-09-2010, 16:38
Мисля че щеше да е обратното...Повечето хора го гледат за да видят данни за конкретен автомобил (сравнения с конкуренти и т.н.), а не заради празните приказки на някакъв сопол..... :)

Доста си в грешка - това е тв ШОУ, което има единствено за цел да забавлява публиката. Защо мислиш, че не представят обикновенни модели, а само некви супер автомобили, които никой не може да си позволи.
Според мен ще е супер тъпо, ако седят и казват:
-обема на багажника на тази кола е 300л., а на тази 400л.
По-добре е да кажеш:
-в тази се събират 3 трупа, а в тази 4

Fear
21-09-2010, 16:39
Мисля че щеше да е обратното...Повечето хора го гледат за да видят данни за конкретен автомобил (сравнения с конкуренти и т.н.), а не заради празните приказки на някакъв сопол..... :)
Глупости. :)
Ти кога за последно в това шоу видя обикновена кола? ;)
Сравнения с конкуренти и пр.?

За тези сухарщини си има AudiBild - накрая победител в теста е най-грозната, най-бавната и най-скъпата кола (обикновено член на VAG групата), която обаче за сметка на останалото има 0.0012л. по-голям багажник и харчи 0.034л./100км. по-малко от конкуренцията.

Ами мерси за такова предаване, не го ща. Сегашният TopGear си е екстра - суперавтомобили, забавно представяне и простотии. На мен ми харесва.

newuser
21-09-2010, 17:22
Доста си в грешка - това е тв ШОУ, което има единствено за цел да забавлява публиката. Защо мислиш, че не представят обикновенни модели, а само некви супер автомобили, които никой не може да си позволи.
Според мен ще е супер тъпо, ако седят и казват:
-обема на багажника на тази кола е 300л., а на тази 400л.
По-добре е да кажеш:
-в тази се събират 3 трупа, а в тази 4


Как да няма обикновени модели, всичко тръгна от това какво се е изписало по адрес на гтв, 166-ца и т.н./...нищо необикновено не виждам в тея коли...има сумати серии отделени на евтини ежедневни автомобили.... Верно че е тъпо да ти говорят за тва колко побира багажника но като пускат на писта или драг 2-3 коли е много по-добре сам да видиш в действителност кво се случва....да не говорим че специално при автомобилите докато не седнеш зад волана всичко е много относително....

eskaliburg
21-09-2010, 18:20
човек ти сериозно ли !? как може да си мислиш ,че Top gear мразят алфа нали ти е любим сериал ,предполагам знаеш англ и слушаш какво става.. 147 като я тестваха и 3 мата казаха,че не е най подходящата кола, но биха избрали нея преди конкурентите и , брерата също не е най бърза , но пак нея биха избрали , за серията със алфа challenge-a накрая Джереми какво казва , че ако не бяха алфи, а просто обикновени коли нямаше да се получи такова шоу !? даже някаде беше споменал, че е имал gtv и казва ,че тази кола е ръмжала като ранено животно , луд фен им е вие плюете , немога да разбера някъкав комплекс ли избивате , някой ви е казал че алфа е пълна кочина и сте по назат от пича със бмв -то .. всеки си взима това което му харесва и ако се влия от кометарите на хората ..

branny
21-09-2010, 22:02
Мисля че щеше да е обратното...Повечето хора го гледат за да видят данни за конкретен автомобил (сравнения с конкуренти и т.н.), а не заради празните приказки на някакъв сопол..... :)
ей тук си ама много много прав :)

---------- Post added at 22:02 ---------- Previous post was at 21:56 ----------


Доста си в грешка - това е тв ШОУ, което има единствено за цел да забавлява публиката. Защо мислиш, че не представят обикновенни модели, а само некви супер автомобили, които никой не може да си позволи.
Според мен ще е супер тъпо, ако седят и казват:
-обема на багажника на тази кола е 300л., а на тази 400л.
По-добре е да кажеш:
-в тази се събират 3 трупа, а в тази 4
колега,не си прав.Показвха 166 феис лифт,159,бмв 3 която я сравняваха с 159,дори колите като 147 гта е достъпна също за хора.Да,интересно е като пуснат Бугати по пистата или направят някоя част от предаването с маийтапи,но не да дрънкат глупости.Един колега горе каза,че също е говорил хубаво и после лошо за форд,тия неща са излишни.В една серия даже изкараха Алфа Ромео ГТ с много грозна задница.... Не се захващам само щото карам алфа,мн ми харесват и бмв-тата,но просто пиказват доста излишни глупости!

MogaTa
21-09-2010, 22:55
Мен лично доста ме забавляват :) И ако се вслушате ще видите какво казва в началото за 75-цата :smile:

soldier
22-09-2010, 02:04
колега,не си прав.Показвха 166 феис лифт,159,бмв 3 която я сравняваха с 159,дори колите като 147 гта е достъпна също за хора.Да,интересно е като пуснат Бугати по пистата или направят някоя част от предаването с маийтапи,но не да дрънкат глупости.Един колега горе каза,че също е говорил хубаво и после лошо за форд,тия неща са излишни.В една серия даже изкараха Алфа Ромео ГТ с много грозна задница.... Не се захващам само щото карам алфа,мн ми харесват и бмв-тата,но просто пиказват доста излишни глупости!
Предаването е ШОУ - защо има 10мин с гост, във всяка серия има супер автомобил, който се върти по пистата още 10мин, 5мин новини, които са само хумор?? Във всеки сезон има 1-2 чалинджа. Във всеки сезон чупат каравани. Във всеки сезон има една серия, която е състезание от Италия до Англия примерно между супер автомобил и самолет. Просто идеята на това предаване е докато го гледаш да не спреш да се хилиш. Не казвам, че няма достъпни коли, но във всяка серия има отделено по 10мин на някой автомобил който 0.0001% от зрителите могат да си го позволят.

romeo must die
22-09-2010, 18:19
http://www.youtube.com/watch?v=DgS5dTRE-Us ;)

code
24-09-2010, 09:58
Как да няма обикновени модели, всичко тръгна от това какво се е изписало по адрес на гтв, 166-ца и т.н./...нищо необикновено не виждам в тея коли...
Хах точно така е. Да не говорим, че ако питаш незапалени хора по улиците 50% ще кажат, че са грозни.:roll2: Мнението на хората изобщо не ме вълнува, ама някои са болни на тая тема. Номера в живота ми е да ме подценяват, та нека подценяват и колата боли ме ....:wazuuup:

cyberhill
24-09-2010, 10:49
Абе смях е Top Gear. Нищо не казват.... смислено.
Един от любимите ми епизоди е дето караха джипките на един доста сериозен преход. Помните ли го този епизод? Много ми хареса....
Джеръми разбира се беше с Land Rover :), другите бяха Витара и... третия нещо не го помня :(

soldier
24-09-2010, 11:11
Абе смях е Top Gear. Нищо не казват.... смислено.
Един от любимите ми епизоди е дето караха джипките на един доста сериозен преход. Помните ли го този епизод? Много ми хареса....
Джеръми разбира се беше с Land Rover :), другите бяха Витара и... третия нещо не го помня :(

Ланд крузер май беше 3тата джипка

siniqtzmey
24-09-2010, 12:38
Абе смях е Top Gear. Нищо не казват.... смислено.
Един от любимите ми епизоди е дето караха джипките на един доста сериозен преход. Помните ли го този епизод? Много ми хареса....
Джеръми разбира се беше с Land Rover :), другите бяха Витара и... третия нещо не го помня :(
Беше Рейндж Ровер.Бяха в Боливия насред джунглата и трите джипа бяха трошки и беше :lol:.Тия тримата глупаци по всичко плюят,така че колегите,който сте твърде афектирани не го приемайте твърде лично.

cyberhill
24-09-2010, 12:49
С две думи - не им се вързвайте :lol:

rossenvn
29-09-2010, 12:22
Аз лично се забавлявам на майтапи те им, но не ги приемам сериозно. Предаването, което за мен е еталон е Fifth gear.

DarkKnight
30-09-2010, 15:50
Нямах си друга работа и се загледах в топ гиар. Ето това намерих:
http://www.topgear.com/uk/videos/coupe-shootout-2
http://www.topgear.com/uk/videos/coupe-shootout-3

Най-много ми харесва накрая като казват, че биха избрали алфа, макар че е най-лошия избор :boo:

badmadafaka
30-09-2010, 17:19
прав е колегата bouncer на първа страница... все пак тия са хората, казали израза "не може да се считаш за истински фен на автомобилите без да си притежавал поне една алфа" :hitbycupid:

vegatta
30-09-2010, 17:21
Този ми е в любими в youtube
слушайте текста
http://www.youtube.com/watch?v=N0P54S8ESys

MogaTa
30-09-2010, 22:56
Този ми е в любими в youtube
слушайте текста
http://www.youtube.com/watch?v=N0P54S8ESys

Да, още едно доказателство, че са големи фенове на Алфа :yes:

cyberhill
01-10-2010, 07:58
Ами в ония тест с мазаратити,астън мартин и порше панамера... хахахахаха много ми беше смешно... затварят си очите като идва поршето....

И най накрая, най-гадната но и най-хубавата пак беше италянката :D

Stoyan Georgiev
02-10-2010, 15:03
Аз лично се забавлявам на майтапи те им, но не ги приемам сериозно. Предаването, което за мен е еталон е Fifth gear.

толкова е сухарско и с такъв незавършен вид, че всеки път като се опитам да го гледам и ми се доспива...

king_nasko
03-10-2010, 22:50
Top Gear е най-доброто автомобилно шоу в света за мен и деиствително са големи фенове на Алфа Ромео просто по-някои път прекаляват с негативните коментари заради шоуто :)

Ma7e4k0
03-10-2010, 23:23
Мазда 6 2002-ра струва 12 000лв. Алфа 156 2001-ва струва 3000лв. Че тъпата мазда да не е самолет бе... 1.8 120к.с. супер мъртвец е, вътре е супер постно...
Какъв е тоя имидж, какво е това чудо.... 10 000лв разлика :no_no_no:

Те точно с тая 156 тея 10 000 лв ще ги дадеш за няколко години по сервизите ;) Освен ако не искаш да караш саморазпадаща се каруца.

GALIN4O
13-10-2010, 20:37
Те точно с тая 156 тея 10 000 лв ще ги дадеш за няколко години по сервизите ;) Освен ако не искаш да караш саморазпадаща се каруца.

пък за маздата няма и 1 лев да дадеш само ще караш ха ха ха !!!

Ma7e4k0
14-10-2010, 19:46
пък за маздата няма и 1 лев да дадеш само ще караш ха ха ха !!!

Няма значение, пак парите дадени по сервизите ще са в пъти по-малко !

gjulizar83
04-11-2010, 20:27
алфата винаги е трън в очите на хората. като сменям нещо и секи каза "ейй пак ли сменяш нещо. ти сичко смени" кат се развали няква японска или немска и са сменя и са мълчи и никой нищо не казва (само аз им са подигравам).

RokFort
11-11-2010, 09:30
Top Gear е предаването на което се доверявам най много що се отнася до автомобили.
Найстина безпристрастни тестове и реални мнения.
Това са хората които без никакъв страх нарекоха Ауди ТТ ,Голф облечен в костюм на крава.
Воксхол Вектра и Аста спортните модификаций "Най ужасните автомобили за шофиране" и т.н.
Хората не признават и това ми харесва..

cyberhill
11-11-2010, 10:45
Top Gear е предаването на което се доверявам най много що се отнася до автомобили.
Найстина безпристрастни тестове и реални мнения.


Тук си в страхотна грешка :screwy:

soldier
19-11-2010, 22:44
http://vbox7.com/play:30b0fdbd това май го няма в тази тема :)
Ето и цялото сравнение: http://vbox7.com/play:7a196859

badmadafaka
23-11-2010, 23:05
Като гледам някое видео в български сайт и ако взема да се зачета случайно в коментарите на потребителите отдолу ми се реве направо... Не може в чак такава малоумна , неграмотна, безмозъчна идиотщина да живеем :no:
Иначе това сравнение си мисля, че всеки истински фен на марката го е гледал поне няколко десетки пъти ;)

BatVas
24-11-2010, 00:26
Любимото ми е това:
http://www.youtube.com/watch?v=rUGUyHEODjU
Гледайте го цялото и
Особенно след 6-тата минута слушайте внимателно.

Jivko7777
24-11-2010, 01:15
Любимото ми е това:
http://www.youtube.com/watch?v=rUGUyHEODjU
Гледайте го цялото и
Особенно след 6-тата минута слушайте внимателно.

Е те това е! След такава конкуренция и да кажат "best coupe" просто човек как да не му стане хубаво на душата :)

Pastora
24-11-2010, 01:23
Като гледам някое видео в български сайт и ако взема да се зачета случайно в коментарите на потребителите отдолу ми се реве направо... Не може в чак такава малоумна , неграмотна, безмозъчна идиотщина да живеем :no:
Иначе това сравнение си мисля, че всеки истински фен на марката го е гледал поне няколко десетки пъти ;)
Ние живеем в малоумна, неграмотна и безмозъчна идиотщина :)

badmadafaka
30-01-2011, 22:53
Случайно гледах това видео и се сетих за темата...
http://www.youtube.com/watch?v=v-VDTKtCr3c&feature=related