PDA

View Full Version : Alfa 166 facelift (Sliven)



warbah
20-09-2010, 07:29
Става въпрос за тази хубавица
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11283507317586046&f1=details

Моля колегите от Сливен ,тези които са я гледали и имат инфо да споделят в общи линии добре ли е колата,аз тези дни също ще прескоча до Сливен да я огледам.Ще ви бъда благодарен ако ми дадете някво инфо за красавицата.

Satanism
20-09-2010, 07:44
тая й бях мераклия Юни месец, но още я чакахме от не знам къде...тоя, дето я продаваше не се държеше така, сякаш искам да му оставя 10 бона....доста нелюбезен тип ми се видя....
Тогава беше описана като ръчка....с друго не мога да ти помогна, колега...

pininfarina
20-09-2010, 08:26
Колата е с тоста външни и вътрешни забележки. Вътре е доста захабена. Ти си прецени, но поне на мен изобщо не ми хареса - на снимките изглежда много добре но на живо е пълна скръб.

warbah
20-09-2010, 08:30
Колата е с тоста външни и вътрешни забележки. Вътре е доста захабена. Ти си прецени, но поне на мен изобщо не ми хареса - на снимките изглежда много добре но на живо е пълна скръб.

Хм кофти:sad2:,много се надявах че е читава

Satanism
20-09-2010, 08:32
Хм кофти:sad2:,много се надявах че е читава

Ми разходи се като имаш време и я погледни, почти под носа ти е....може след едно пране и пастиране пък да става за нещо, ако останалото от колата е читаво...а външни забележки, и да няма, ще заима...така че кво ти пука?Тамън да се хванеш за нещо, че да свалиш цената :)

warbah
20-09-2010, 08:39
Ми разходи се като имаш време и я погледни, почти под носа ти е....може след едно пране и пастиране пък да става за нещо, ако останалото от колата е читаво...а външни забележки, и да няма, ще заима...така че кво ти пука?Тамън да се хванеш за нещо, че да свалиш цената :)

Да със сигурност ще го направя:-) и дано мотора и електрониката са наред,то винаги си е( скок в тъмното)като се купува 2-ра ръка,но понякога човек може да е късметлия.Иначе е беден пазара тука в БГ-то относно фейслифта 166.

pininfarina
20-09-2010, 08:48
Да със сигурност ще го направя:-) и дано мотора и електрониката са наред,то винаги си е( скок в тъмното)като се купува 2-ра ръка,но понякога човек може да е късметлия.Иначе е беден пазара тука в БГ-то относно фейслифта 166.


Ако си решил да даваш толкова пари по добре си вземи Тезис ;-)

AR147
20-09-2010, 08:55
Ако си решил да даваш толкова пари по добре си вземи Тезис ;-)

За Тезис ще му трябват поне още толкова за поддръжка и аз се оглеждах преди няколко месеца ,но като видях какви са цените :afro:

warbah
20-09-2010, 09:15
Ако си решил да даваш толкова пари по добре си вземи Тезис ;-)

Тезиса е с несравнимо по добър комфорт и екстри,но като я видя тази предница ми се отщява иначе всичко останало ме кефи освен предницата.А има и още нещо змията (от емблемата на Алфа)ме е ухапала отдавна и заразата е много силна както и ти сам навярно знаеш:-)