PDA

View Full Version : Основи На Правото-Реферат



AlfaFen145
27-09-2010, 10:40
Поразрових се из нета,но не можах да видя никъде нормално обеснение на това ,как се пише този реферат?
Предполагам има нещо общо с доклад?
Тоест,предполагам ,че има увод,теза,арг.части и т.н.
Ако може малко помощ от някои ,с 2-3 изречения..
Най-добре ще е ,някои ако има такъв формат реферат,може да ми го прати дори :)
Мерси много колеги ..

Имам Курсова работа ,на тази тема ..но никой не ми каза ,как се пише и какво да пиша ... :)

mim
27-09-2010, 10:48
в университетската библиотека няма ли такива неща
сборници реферати от преподаватели...
дипломни работи, ако те интерисува стила на писане

AlfaFen145
27-09-2010, 10:58
като цяло ме интересува,начина на писане,стила на 2ро място..
ще отида да проверя ,мерси :)

adv_petrov
27-09-2010, 15:00
Здрасти колега алфист - значи пишеш в уикито "реферат" и ти излиза с 2-3 реда същността, постройката и целта на реферата, точно както си го искал. После пишеш в гугъла следните думи "основи на правото реферат" и ти излизат разработки, публикувани на тая тема в различните сайтове за помощни материали (първите 2-3 примера обаче са по-скоро във формата на лекция и аз бих ги пропуснал на твое място).
P.S. Съмнява ме наистина да е така както казваш, но ако преподавателите ти не са ти разяснили заданието на курсовата работа, един съвет - сменяй университета.
Успех!

Stoyan Georgiev
27-09-2010, 15:04
обширна тема, като цяло има учебници с това заглавие... не може да не са ти дали някакви насоки

pionov
27-09-2010, 15:07
колега влез в pomagalo.com и там има това което те интересува,аз по основи на правото не сам правил реферат защото успях да се освободя от изпит

AlfaFen145
27-09-2010, 16:21
колега влез в pomagalo.com и там има това което те интересува,аз по основи на правото не сам правил реферат защото успях да се освободя от изпит

с презумцията ,че ще се освободя от изпит го правя този реферат.. :)

Колеги,разрових се навсякъде ,но е доста информация и се бъркам ,като цяло ,все пак благодаря много за вниманието :)
Наздраве!