PDA

View Full Version : Не е ли време за Мито/Жулиета етц. раздел?



Satanism
13-10-2010, 14:56
Ем...за вас не знам, аз тука вече видях доста Жулиети(nouva), Митьото си е от години вече..не е ли време за нов раздел или да се добавят към някой от старите?

fiore
14-10-2010, 18:39
Първата Julietta(nouva)се чака в България следващата седмица. А митковците не са чак толкова много.

pr_00f
15-10-2010, 00:23
Погледни раздел 159.
Колко собственици има във форума и колко от тях пишат там ?

Furious 155
18-10-2010, 12:36
Погледни раздел 159.
Колко собственици има във форума и колко от тях пишат там ?
И все пак не е ли хубаво да има и такъв раздел - да си личи че сме в крак с моделите ;).
Според мен ще има пишещи, просто като всеки нов модел ще стане по-бавно. Ще има теми за това какви са първите впечатления и т.н.
Мое мнение.

Mury
20-10-2010, 17:54
Първата Julietta(nouva)се чака в България следващата седмица. А митковците не са чак толкова много.

В грешка си бате,аз вече видях 2 пъти една бяла:drunk::drunk::drunk:Иначе не е лошо да има раздел,дори и като подраздел в 159:pp:

code
20-10-2010, 18:02
На мен ми е обидно, че няма раздел 8с и затова не си купувам :blush:

sen7
21-10-2010, 02:03
На мен ми е обидно, че няма раздел 8с и затова не си купувам :blush:

двама сме !

Сериозно - много са малко колите и няма смисъл.И аз натисках за МиТо преди време, но реално погледнато няма смисъл.

Satanism
21-10-2010, 11:35
двама сме !

Сериозно - много са малко колите и няма смисъл.И аз натисках за МиТо преди време, но реално погледнато няма смисъл.

Няма смисъл?Напротив, има голям смисъл и той е форума да е в крак с времето.Само като влезне някой и разгледа разделите, и види че има разделите, били то и с по 2 теми на кръст, ще си каже "Ето, това явно е голям форум".А не като някой стар каталог, в който половината теми липсват.Погледнете БМВ форума....едва ли имат много 5GT-та или много нови 7-ци, 5ци и т.н, но разделите са ъпдейтнати...
А и не е като да ги носите на гръб тея раздели, едва ли ще натежат на сървъра...

MrX
21-10-2010, 11:56
А и не е като да ги носите на гръб тея раздели, едва ли ще натежат на сървъра...

МИ не е като да го носят на гръб, но модераторите определено ще го отнесат. Освен редовният спам, който така и така се събира в две три теми за тези два модела, още един/два раздела........ не мерси.


Само като влезне някой и разгледа разделите, и види че има разделите, били то и с по 2 теми на кръст, ще си каже "Ето, това явно е голям форум".

И като се поразрови в този голям и в крак форум и му засмърди на "компетентност" и "проветри уста(размърдай пръсти" и с много добро впечатление ще остане.

Satanism
21-10-2010, 11:58
Тея оправдания са просто абсурдни и крайно несериозни..... :BIGsmile:
Давай да затваряме щорите тогава и айде...