PDA

View Full Version : Има фенове и на Франция!!!



Aquila
10-07-2006, 02:44
честито на победителите!!! Супер е да спечелиш световната купа!!!

Само едно немога да разбера,защо плюете отбор,който в продължение на месеци игра под критиката на световната преса,въпреки,че с нищо не беше го заслужил.

Как може да плюете Зидан ,който с играта си в последните 10 години радва цял свят,а с благотворителната дейност ,която извършва помага на дестки хиляди деца. В същото време беше уважен само от един отбор - Бразилците. Не случайно най-големите го уважиха а в мача с Италия го изнервиха до такава степен ,че го изгониха!!!!

Бях в центъра на Париж и плаках като малко дете,не защото загубиха, Французите си спечелиха това за което бяха дошли,а за това,че около мен всички си призанаха,че Италия заслужаваше ,да бие през първото полувреме,че дузпата за Франция не беше истинска,но никой не заслужава да загуби по този начин!!!

През второто полувреме и продълженията имаше един отвор който заслужаваше да спечели и това беше Франция,но никой не го признава.

Както и да е,утре отивам да си купувам фанелка на Франция и още веднъж БРАВО НА ИТАЛИЯ,немога да си представия купона там,като знам какво е тук след загуба и то на дузпи....

lazy
10-07-2006, 09:02
И аз съм голям фен на Зидан ! Сещам се за едно от нещата, заради които бях за французите в този мач - поведоха и не започнаха с циганските изпълнения "как да изгубим повече време в лежане на терена, търкаляне, превиване от болка, изпълнение на аут за 10мин и т.н." . Ако италианците бяха повели, щеше да има циганските изпълнения на португалците от мача с Холандия.

pent
10-07-2006, 09:07
айде по-спокойно :) Зидан си е бил играч и играч ще си остане, няма значение, че в мача меко казано се ос*а

и да плачеш като малко дете, и да не плачеш, той пак се отказва от футбола като други по-големи от него които дори не са играли на финал.

щеше да е смешно ако Франция, с тази си игра бяха станали световни!

Но какво пък те Гърците стана евопейски с още по-смешна игра....

Yon
10-07-2006, 09:08
Подмина Зидан купата на излизане от терена и дали си е казал библейските думи "...след мен и потоп..." за Френския футбол...

pent
10-07-2006, 23:08
http://focus-sport.net/2006/07/1148764022437.jpgПариж. Френските медии се опитаха да възпроизведат словесната престрелка между Зинедин Зидан и Марко Матераци, след която капитанът на “петлите” бе изгонен, съобщава pravda.ru.

Зидан: С ръка, малкият, с ръка.
Матераци: Привидяло ти се е.
Зидан: Само така можете да ме спрете. Нищо,ще ви бием на дузпите, а после ще намериш много по-интересно занимание с ръката си.
Матераци: Мечтай си, след час майка ти на Мондиала...(следва нецензурна дума) ще прави.

След това Зидан удря Матераци с глава и бива изгонван.

http://focus-sport.net/?do=n1148764022437

valjo
10-07-2006, 23:25
де бе де сопрете се бее :locked:

proper
10-07-2006, 23:55
Зидан: ...... а после ще намериш много по-интересно занимание с ръката си.


аз ако бях на Матераци само за тва бих му откъснал топките на Зидан на терена още, но то номера е да устискаш и другия да си изпусне нервите... игра на нерви...слабите губят... и в живота е така

Aquila
11-07-2006, 01:16
http://focus-sport.net/2006/07/1148764022437.jpgПариж. Френските медии се опитаха да възпроизведат словесната престрелка между Зинедин Зидан и Марко Матераци, след която капитанът на “петлите” бе изгонен, съобщава pravda.ru.

Зидан: С ръка, малкият, с ръка.
Матераци: Привидяло ти се е.
Зидан: Само така можете да ме спрете. Нищо,ще ви бием на дузпите, а после ще намериш много по-интересно занимание с ръката си.
Матераци: Мечтай си, след час майка ти на Мондиала...(следва нецензурна дума) ще прави.

След това Зидан удря Матераци с глава и бива изгонван.

http://focus-sport.net/?do=n1148764022437

Две теми бяха заключени сега и тук започна да пишеш,успокой се малко с тоя Зидан! Целият форум разбра какво мислиш,може да спиш спокойно вече.

pent
11-07-2006, 01:44
down boy... я кротко мъжки ;)

Aquila
11-07-2006, 01:54
айде по-спокойно :D


down boy... я кротко мъжки ;)

това е форум, не можеш да кажеш кой какво ще пише ;)

хахаха :))))

Нещо против да смениш тона?

pent
11-07-2006, 02:01
извинявай ако съм те засегнал с нещо, не съм искал, моля те не ми се сърди!

Naso
11-07-2006, 05:08
Иначе Зидан гладен нема да умре :wink: Сега коги нема да игра вече футбол, мое го земат у Памплона.... да гони туристи из улиците... ега ги мушка :dark2: :spiteful: