PDA

View Full Version : Какво върви по този маркуч?



gjulizar83
18-10-2010, 15:04
Колеги някой ако знае какво минава през този маркуч (очертал съм го с червено), че постоянно е мокричко и мазничко особено след като карам. Не го откачам понеже незнам дъли не минава антифриза от там. Колата не губи никакви течности.

See7heEviL
18-10-2010, 15:10
Колега мисля че това е отдушника на картера,ако греша някой да ме поправи.

S_G_M
18-10-2010, 15:16
Да, прав си , това е !

gjulizar83
18-10-2010, 15:18
не ми се оглежда да го проследявам , че все като отвора капака на колата и минават някви комшии дет си мислат че ще праа основен ремонт, пък в гаража е тъмно и там ептен не става.

oem
18-10-2010, 15:24
Е*и им ***та на комшиите. И моите бяха така отначало. С надсмешка ме гледаха всеки път като вдигна капака. Е те след време точно тези същите като им дойде до главите проблемите с колите им идваха при мен да ме питат, да ги закачам на диагностика. Сега смеха им излиза през джоба! :) И познай колко им е хубаво като им кажа "обади се утре... и не си вдигна телефона няколко дена... после пак им кажа ела в други ден". Пък най-голямо удоволствие ми прави когато се мъчат сами да си оправят колите. Аз ги гледам и им се смея на ум :)

И техните коли ще се счупят :) Няма вечно :) После ти ги питай за основния ремонт.

Нека си лаят. Какво ти пука :)

gjulizar83
18-10-2010, 15:35
не ми пука. последно като сменях въздушен и са наложи сигурно на 10 човека да обясна че се разглабя полвината двиателно отделение за да се смени филтъра, а не че се е развалила :D
тия ли кратерни газове дето се говореше за изолирането им. трябва да поогледам защо се омазнява. скобата и маркуча си изглеждат перфектни. притесних се да не е маркуч с антифриз просто, понеже все като налея до максимума в казана с антифриз и то си спада до минимум и не мърда. налея ли пак до максимум по някоето време пак си спада до минимум и така си остава.

myato
18-10-2010, 16:37
Може утаителят да се е напълнил с мизерия и да подлизва под скобата.Като и правиш обслужване следващия път го почисти и огледай за пукнатини в пластмасата.Моят беше спукан и ми правеше мазаници,но откакто го залепих е чисто.
Антифризът не го наливай до максимума,щото ще го изхвърля в жегите.Трябва да е малко над минимума,за да има достатъчно място за разширение.

emzo
18-10-2010, 17:00
Направо един маркуч и ги извеждай до някой подкалник или друго място.
Мислех да чистя контейнера, но се отказах и горния вариант.
Това на Бравото с JTD105

Novachev
18-10-2010, 18:29
не ми се оглежда да го проследявам , че все като отвора капака на колата и минават някви комшии дет си мислат че ще праа основен ремонт, пък в гаража е тъмно и там ептен не става.
:spam:
Те за това хората не правят децата пред блока щото всеки който мине ще вземе да дава акъл

spe4elist
18-10-2010, 23:00
:spam:
Те за това хората не правят децата пред блока щото всеки който мине ще вземе да дава акъл

:spam:
Прав си, Жорка, децата се правят под юргана или на други екзотични места, а колите се обслужват или ремонтират в сервизи, а не пред блока ...
:spam:

krasy k
20-10-2010, 15:58
:spam:
Прав си, Жорка, децата се правят под юргана или на други екзотични места, а колите се обслужват или ремонтират в сервизи, а не пред блока ...
:spam:

Е,за някои хора това е любимо занимание,не им дреме къде ще го правят и какъв ще е резултата...
:cheers:

pr_00f
20-10-2010, 16:29
Стига толкова спам