PDA

View Full Version : МОНДИАЛ 2006-Reloaded



virusalfa
12-07-2006, 11:39
Кой заклю4и темите за мондиала,бе?-Като не му е интересно да не 4ете! Явно това е некой,дето го интересуват само плетки,бродерии и готварски рецепти! Айде наште,да си пишем отново за световното! Уй за Италия и Франция!!!

EvgeniiM
12-07-2006, 11:47
и аз бех за португал- мариКощиново, ма на

Kuku
12-07-2006, 11:48
"Аякс - Ребарково" е истината 8)
Елитни хора - елитни пиячи :drinking:

pent
12-07-2006, 11:49
нищо де, след 4 години ще има ново :)

тогава ще има афринанска сензация, още от сега се говори за това :)

virusalfa
12-07-2006, 11:49
и аз бех за португал- мариКощиново, ма наИ аз така,ама най си бех за Австралия,Кот Д'ивоар и Тринидад и Тобаго!!

Yon
12-07-2006, 11:55
нищо де, след 4 години ще има ново :)

тогава ще има афринанска сензация, още от сега се говори за това :)

Че то и сега изненада - сите Френци африкано :sad:

pent
12-07-2006, 12:00
Че то и сега изненада - сите Френци африкано :sad:

ми тва от години е така :)

ама 2010 ще е яко да видим как съдийте подпират Южна Африка :)))

току виж стигнали до 1/4 финал и те :)

EvgeniiM
12-07-2006, 12:08
Па един не каза че може и нещо балкансо да ги изненада, еййй, родолюбци бре

Yon
12-07-2006, 12:12
Па един не каза че може и нещо балкансо да ги изненада, еййй, родолюбци бре

Може.. а и имаме опит с нигерийските паламарки :(

pent
12-07-2006, 12:12
Па един не каза че може и нещо балкансо да ги изненада, еййй, родолюбци бре

:))))))))))))))

като сърбите ли да изненадат :))))

иначе а дано! Дано се роди футбоилст в БГ който да стане звезда поне 1/2 на Ицето! Тия сегашните са супер жалки.....

План Б, да натурализираме чужденци :) добре се справяме с това :)

Yon
12-07-2006, 12:23
План Б, да натурализираме чужденци :)

:th_up: Само че не латино ами афро :idea:

Kuku
12-07-2006, 12:31
План Б, да натурализираме чужденци :)

:th_up: Само че не латино ами афро :idea:
Задължително африканци - тия са егати добичетата, по цял ден ги гонят тигрите :lol:

pent
12-07-2006, 12:32
абе африканци е кофти... мнооо спин там

азиатци! ей тва е истината!

Yon
12-07-2006, 12:44
Малко офф

То сега като ще се мушнем у съюза тука от само себе си ще почернее и пожълтее :puke:

Max
12-07-2006, 13:18
То това е за една друга тема ама айде като сте казали световно :wink: http://clients.eightart.com/zidane.swf :lol:

Слав
12-07-2006, 13:26
:lol: :lol: :lol:

Не знам, ама игричката е много тематична...направо ме разби! :twisted:

valjo
12-07-2006, 14:24
Кой заклю4и темите за мондиала,бе?-Като не му е интересно да не 4ете! Явно това е некой,дето го интересуват само плетки,бродерии и готварски рецепти! Айде наште,да си пишем отново за световното! Уй за Италия и Франция!!!
ае ти нема ли а спреш да мяучиш ??

ко саката мое осбъдим изваждането на пирин от а група ;))))

kekc
12-07-2006, 15:46
Още малко по темата Зидан-Матрераци. (http://drunkencat.blogcindario.com/2006/07/00074-zidane-vs-materazzi-versiones-a-mogollon.html)

Той финала беше на Матераци! Дузпа изкара, гол вкара и картона на Зидан беше до голяма степен негово творение. Направо купата си е за него :roll2:

georgievst
12-07-2006, 16:32
Кой заклю4и темите за мондиала,бе?-Като не му е интересно да не 4ете! Явно това е некой,дето го интересуват само плетки,бродерии и готварски рецепти! Айде наште,да си пишем отново за световното! Уй за Италия и Франция!!!

Поздравления за идеята ! И аз обещавам да се включвам.
А между другото, не забелязахтели, че докато си говорехме за футбол колите по-добре вървяха и по-малко се разваляха.

georgievst
12-07-2006, 16:34
нищо де, след 4 години ще има ново :)

тогава ще има афринанска сензация, още от сега се говори за това :)

Че то и сега изненада - сите Френци африкано :sad:
За първи път африкански отбор щеше да стане шампион

virusalfa
13-07-2006, 13:46
Кой заклю4и темите за мондиала,бе?-Като не му е интересно да не 4ете! Явно това е некой,дето го интересуват само плетки,бродерии и готварски рецепти! Айде наште,да си пишем отново за световното! Уй за Италия и Франция!!!
ае ти нема ли а спреш да мяучиш ??

ко саката мое осбъдим изваждането на пирин от а група ;))))Aaa,знаех,че сигурно си ти! :roll: Оти се издаваш,бе? :lol: Шо за Пирин,сега е в Б-група,нема ядове,догодина сме в А и ше има сеееееекс на говедата и свинчетата :wink: Спокойно само...

valjo
13-07-2006, 14:04
Кой заклю4и темите за мондиала,бе?-Като не му е интересно да не 4ете! Явно това е некой,дето го интересуват само плетки,бродерии и готварски рецепти! Айде наште,да си пишем отново за световното! Уй за Италия и Франция!!!
ае ти нема ли а спреш да мяучиш ??

ко саката мое осбъдим изваждането на пирин от а група ;))))Aaa,знаех,че сигурно си ти! :roll: Оти се издаваш,бе? :lol: Шо за Пирин,сега е в Б-група,нема ядове,догодина сме в А и ше има сеееееекс на говедата и свинчетата :wink: Спокойно само...
баце я съм толко спокоен че нема накъде, а вие тия "говеда" и "свинчета" само уж секс, и се наеба(@Я&*$ одите... ;)))

virusalfa
13-07-2006, 21:29
А бе не се прави на ве4но в 4ас,бе! Нали това с изхвърлянето на Пирин си беше замисъл на подлото копеленце Венко Попов,от цял ТФС(татарски футболен съюз) само Михов е подкрепил Пирин,вси4ко друго е от боклук нагоре.Но аре да не коментираме Пирин,тук си му е местото да си думаме за най-тъпия спорт :idea: :wink:

valjo
13-07-2006, 21:31
А бе не се прави на ве4но в 4ас,бе! Нали това с изхвърлянето на Пирин си беше замисъл на подлото копеленце Венко Попов,от цял ТФС(татарски футболен съюз) само Михов е подкрепил Пирин,вси4ко друго е от боклук нагоре.Но аре да не коментираме Пирин,тук си му е местото да си думаме за най-тъпия спорт :idea: :wink:
ма не бе баце, аз само да ти демонстрирам кво е да се пишат само простотии на кило и да се уядаме, не друго
а тва с татарите, ми шо са не запишете у косовскио шампионат, ега там прокопсате повече хахаха

virusalfa
13-07-2006, 21:34
А бе не се прави на ве4но в 4ас,бе! Нали това с изхвърлянето на Пирин си беше замисъл на подлото копеленце Венко Попов,от цял ТФС(татарски футболен съюз) само Михов е подкрепил Пирин,вси4ко друго е от боклук нагоре.Но аре да не коментираме Пирин,тук си му е местото да си думаме за най-тъпия спорт :idea: :wink:
ма не бе баце, аз само да ти демонстрирам кво е да се пишат само простотии на кило и да се уядаме, не друго
а тва с татарите, ми шо са не запишете у косовскио шампионат, ега там прокопсате повече хахахаE а на мен ми харесва да си пишем простотии,бе,какво лошо има?

valjo
13-07-2006, 21:37
А бе не се прави на ве4но в 4ас,бе! Нали това с изхвърлянето на Пирин си беше замисъл на подлото копеленце Венко Попов,от цял ТФС(татарски футболен съюз) само Михов е подкрепил Пирин,вси4ко друго е от боклук нагоре.Но аре да не коментираме Пирин,тук си му е местото да си думаме за най-тъпия спорт :idea: :wink:
ма не бе баце, аз само да ти демонстрирам кво е да се пишат само простотии на кило и да се уядаме, не друго
а тва с татарите, ми шо са не запишете у косовскио шампионат, ега там прокопсате повече хахахаE а на мен ми харесва да си пишем простотии,бе,какво лошо има?
нема нищо лошо :)
айде мир да е...

virusalfa
14-07-2006, 13:24
E ПО ТАА МЕТОДИКА ТРЕНИРАТ ЖАБАРИТЕ И ФРАНЦУЗИТЕ :evil:
http://www.youtube.com/watch?v=EzW5gHI- ... ted&search (http://www.youtube.com/watch?v=EzW5gHI-B_M&mode=related&search)

virusalfa
14-07-2006, 13:29
http://www.sportbg.com/forums/index.php ... 7436&st=15 (http://www.sportbg.com/forums/index.php?showtopic=37436&st=15)

virusalfa
17-07-2006, 12:20
Шо става,бе,видехте как тренират жабите и се утраяхте нешо....Аре пишете сега :lol:

Yon
17-07-2006, 17:06
Шо става,бе,видехте как тренират жабите и се утраяхте нешо....Аре пишете сега :lol:

Е те всяко чудо за три дни и няма какво да пишат вече :clapping:

valjo
17-07-2006, 17:48
:Topic-is-closed-bg: :lsabre: