PDA

View Full Version : Бяла магия .



hunter1989
04-11-2010, 21:00
Колеги , някой знае ли каде може да ми направят бяла магия . Имам чувството че съм прокълнат ( една бабичка ме самнява, че ми е направила магия ) Не може за 4 месеца 2 алфи да тотализирам. А и като цяло нещо не ми върви в последно време . Не ме мислете за луд :D

tokata_pz_flex
04-11-2010, 21:24
Може да са те уручасали . Иди да ти леят куршум и да ти баят , и ще ти кажат какво става :)

fred
04-11-2010, 22:22
Стига с тия глупости, ходи и пални една свещ в църква и дай една литургия по добре, отколкото да ти бае някой вещер :cheers:

Satanism
04-11-2010, 22:29
Приятел, не се занимавай с глупости, не ти знам случките, ама вместо да си измисляш оправдания с бабички и магии, внимавай повече... ;)

Veloce
04-11-2010, 22:37
Ако са те урчасали трябва да намериш някой който да ти бае. Куршум се лее за други работи. Принципно не вярвам, но знам за много реални случей, който просто немога да обесня. Колега това че не го разбираме не значи 100% че не е истина...

MUROMAN
04-11-2010, 22:51
Колеги , някой знае ли каде може да ми направят бяла магия . Имам чувството че съм прокълнат ( една бабичка ме самнява, че ми е направила магия ) Не може за 4 месеца 2 алфи да тотализирам. А и като цяло нещо не ми върви в последно време . Не ме мислете за луд :D

Пии си бирата и си свиркай.:cheers:
Поздрави на Слави.

thecleaner
04-11-2010, 23:32
Трябва да хванеш гола до кръста 80 годишна баба и на пълнолуние, да ти бае с крилце от прилеп и змийска отрова от черна мамба докато около нея играят самодивско хоро 30 годишни дественици за да ти развалят магията :)

Alexandrov70
04-11-2010, 23:56
Трябва да хванеш гола до кръста 80 годишна баба и на пълнолуние, да ти бае с крилце от прилеп и змийска отрова от черна мамба докато около нея играят самодивско хоро 30 годишни дественици за да ти развалят магията :)
Колега , остави всяка надежда , втората част от условието е неизпълнима - 30 годишни девственици няма.

Satanism
04-11-2010, 23:58
Колега , остави всяка надежда , втората част от условието е неизпълнима - 30 годишни девственици няма.

Има ама няма да ти хареса :D

Kuker
05-11-2010, 00:18
...... да хванеш гола до кръста 80 годишна баба .........После не куршум, а танк да му леят няма да се оправи!

hunter1989
05-11-2010, 00:26
Стига с тия глупости, ходи и пални една свещ в църква и дай една литургия по добре, отколкото да ти бае някой вещер :cheers:

Пробвах със свещи , не помага. :lol_sign:

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:22 ----------


Пии си бирата и си свиркай.:cheers:
Поздрави на Слави.

Без алфата Слави е напред от мен. Иначе само колички наливам .

---------- Post added at 22:26 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

Не знам какво да правя .Свещи , бабички , магий явно просто е трябвало да се случи. Да се надяваме че следващата ще излезе сполучлива, все пак три за щастие.

Sm0k
05-11-2010, 00:52
Голяма тема се оформя тука... кажете кога да дойда пред народното събрание, да протестирам против увеличението на памперсите, че като гледам сме първия авто-форум, който е тръгнал по пътя на бг-мамма ;)


Колеги , някой знае ли каде може да ми направят бяла магия . Имам чувството че съм прокълнат ( една бабичка ме самнява, че ми е направила магия ) Не може за 4 месеца 2 алфи да тотализирам. А и като цяло нещо не ми върви в последно време . Не ме мислете за луд :D

Приятел, как точно успя да ги тотализираш тия Алфи, щото аз ако имам под ръка Алфи за тотализиране мога без никаква магия две да ги оправя и за 4 седмици (да чукнем да дърво) ;) Тотала става много лесно според законите на физиката (и на психиката), не е необходима свръхестествена намеса ;) Така, че мене ако питаш изобщо не се занимавай с тия глупости.

Всеки шарлатанин, при който можеш да идеш ше ти каже, че са те урочасали и ше ти земе пари да ти развали магията, няма как да знаеш лъже ли те, а резултата е неясен. Дори няма как да знаеш, какви са точно способностите на тоя при който си отишъл - всеки ше ти каже, че е най-големия и говори с извънземни ;) За мен лично 99,9 % от тия хора са чисти измамници, които печелят на гърба нещастието на хората :)

А и всеки има периоди в които никак не му върви, както и такива в които много му върви. Такъв е живота - bitter-sweet symphony ;) Така, че тия пари дето ще ги дадеш на някой измамник, по-добре ги похарчи за нещо забавно. Излез с приятели, почерпи ги за твое здраве - със сигурност ще се почувстваш по-добре отколкото да хвръляш черупки от яйца под течаща вода ;)

thecleaner
05-11-2010, 00:54
Голяма тема се оформя тука...



Приятел, как точно успя да ги тотализираш тия Алфи, щото аз ако имам под ръка Алфи за тотализиране мога две да ги оправя и за 4 седмици (да чукнем да дърво) ;) Така, че мене ако питаш изобщо не се занимавай с тия глупости.

Всеки шарлатанин, при който можеш да идеш ше ти каже, че са те урочасали и ше ти земе пари да ти развали магията, няма как да знаеш лъже лите, а резултата е неясен. Дори няма как да знаеш, какви са точно способностите на тоя при който си отишъл - всеки ше ти каже, че е най-големия и говори с извънземни ;) За мен лично 99,9 % от тия хора са чисти измамници, които печелят на гърба нещастието на хората :)

А и всеки има периоди в които никак не му върви, както и такива в които много му върви. Такъв е живота - bitter-sweet symphony ;) Така, че тия пари дето ще ги дадеш на някой измамник, по-добре ги похарчи за нещо забавно. Излез с приятели, почерпи ги за твое здраве - със сигурност ще се почувстваш по-добре отколкото да хвръляш черупки от яйца под течаща вода ;)

Бабата забравяш 80+ е по добре дори :)

Ramsezsh
05-11-2010, 01:19
Колеги , някой знае ли каде може да ми направят бяла магия . Имам чувството че съм прокълнат ( една бабичка ме самнява, че ми е направила магия ) Не може за 4 месеца 2 алфи да тотализирам. А и като цяло нещо не ми върви в последно време . Не ме мислете за луд :D

:bash::bash::bash:
Ей, в кой век живеем мама му стара?!?!
Преди да си купиш кола - ходи на диагностика, да я види някой който разбира.След това подръжка - това най-вече е"бялата магия".


Пробвах със свещи , не помага. :lol_sign:
Е, не става. Ако ставаше всичките автосервизи отдавна да бяха закрити и пред църквите да имаше огрооооооомни паргинги!

code
05-11-2010, 08:00
Всичко е нагласа, събирай се с позитивни хора, гледай позитивни филми, чети добрите новини, отделяй време за себе си, занимавай се с интересни неща и т.н. Както казва бат Доко "Не мисля за пирона и следователно не го настъпвам" :smartass:

santo_traficante
05-11-2010, 08:02
:please::death:

me4o4ko
05-11-2010, 08:32
Като прочетох заглавието на темата си помислих,че имаш престрастеност към "белият прах"...а пък то по-лошо било...откачил си нещо.. :butt:
Айде по-свежо!

milenamr
05-11-2010, 09:23
Всичките тези истории с баячки и гледачки са в сверата на фантасмагориите, а бели магии няма, всичко що е магия е "черно".
Тоест, всяко вмешателство в естествения житейски процес на човека е дяволска работа, па ако ще и за добро да е.
В това число и всякакви ужкем бели любовни магии се явяват анатемосани похвати, защото човек сам трябва да определя и решава съдбата си, а не някой да решава вместо него, пък било то и за хубаво .
Бих те посъветвала да отидеш на църква и да ти направят Киприянови молитви, те са си чиста работа и са специално за магии и уроки.
Аз лично наскоро си правих такива и виждам, че има ефект :)
Успех ти желая!

Mupo
05-11-2010, 09:27
Аз съм ходил и пари не се искат, говоря за баячка. Пари се оставят по твое усмотрение, на пода дребни ... Както каза и milenamr, това да ти е последен вариант, има неща в които не трябва да се бърка много много ...

WhitePower
05-11-2010, 10:48
WhitePower-a прай бели магии само , 99% са на 400 мета
ела mалко да те повозя и света ще ти се стори тих красив и спокоен и уравновесен

bocko
05-11-2010, 11:40
Виж ТОВА (http://www.google.bg/url?sa=t&source=web&cd=3&ved=0CCIQFjAC&url=http%3A%2F%2Fvaseto.info%2Fbooks%2Fnew%2FT4.do c&rct=j&q=%D0%BD%D0%B0%D1%80%D1%83%D1%88%D0%B0%D0%B2%D0%B0 %D0%BD%D0%B5%20%D0%BD%D0%B0%20%D1%87%D0%BE%D0%B2%D 0%B5%D1%88%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%BE%20%D0%B1%D0%B8% D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0 %BE%D1%82%D0%BE%20%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B5%20%D0%B C%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D1%8F&ei=S87TTKOxH4LAswbg9bj9BA&usg=AFQjCNHDtiGrH4ws7d_-CJXx30_61oESPw&cad=rja) всичко е описано вкл. и какво представляват магиите.
Аз не съм го чел и нямам намерение,само съм го преглеждал тук там.С една дума всичко е до нарушаване на човешкото биомагнитно поле/изследвано и доказано/
Тук важи максимата "Колкото повече вярваш,толкова по лошо"

п.п Статията е интересна,на когото му се занимава да чете,че е доста обемиста

Pinky
05-11-2010, 12:01
wtf?!

Furious 155
05-11-2010, 12:04
вържи си червен конец на ръката!

hunter1989
05-11-2010, 12:49
WhitePower-a прай бели магии само , 99% са на 400 мета
ела далко да те повозя и ще и света ще ти се стори тих красив и спокоен

С най-голямо удоволствие.

qpwo
05-11-2010, 15:20
Колеги , някой знае ли каде може да ми направят бяла магия . Имам чувството че съм прокълнат ( една бабичка ме самнява, че ми е направила магия ) Не може за 4 месеца 2 алфи да тотализирам. А и като цяло нещо не ми върви в последно време . Не ме мислете за луд :D
И аз преди време се бях напсихясал, но си казах - от където идва , там ще се върне...
Колега, направи разходка в планината - Едно От Най-Хубавите Неща....:flirt:

fred
05-11-2010, 18:11
Пробвах със свещи , не помага. :lol_sign:

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:22 ----------



Без алфата Слави е напред от мен. Иначе само колички наливам .

---------- Post added at 22:26 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

Не знам какво да правя .Свещи , бабички , магий явно просто е трябвало да се случи. Да се надяваме че следващата ще излезе сполучлива, все пак три за щастие.

Нищо де, пак пробвай и бирата не забравяй :smoke::tequilla:

Peak1
06-11-2010, 02:49
Всичките тези истории с баячки и гледачки са в сверата на фантасмагориите, а бели магии няма, всичко що е магия е "черно".
Тоест, всяко вмешателство в естествения житейски процес на човека е дяволска работа, па ако ще и за добро да е.
В това число и всякакви ужкем бели любовни магии се явяват анатемосани похвати, защото човек сам трябва да определя и решава съдбата си, а не някой да решава вместо него, пък било то и за хубаво .
Бих те посъветвала да отидеш на църква и да ти направят Киприянови молитви, те са си чиста работа и са специално за магии и уроки.
Аз лично наскоро си правих такива и виждам, че има ефект :)
Успех ти желая!

Ммм, тука малко противоречие между началото и края на поста.

Има неща, които човек не може да разбере и обясни, но това незначи, че те не съществуват!

Derry
06-11-2010, 04:52
То това с магиите много съмнително, както с правенето, така и с развалянето, но... за всеки случай се огледай за предмет или нещо притикано от бабата у вас, тичай на мост с течаща река хвърли малко сол през лявото рамо, сллед това мятай предмета през гръб като гледаш да уцелиш водата и се омитай. Вържи си червен конец на китката и червена паделка на огледалото :) и гледай положително на живота, понякога обстоятелствата се стичат много неблагоприятно и без чужда помощ.

milenamr
06-11-2010, 11:54
Ммм, тука малко противоречие между началото и края на поста.

Има неща, които човек не може да разбере и обясни, но това незначи, че те не съществуват!
Няма противоречие.
"Магиите" са факт, който дори да отричаме -съществува, независимо от нашето отрицание.
Магията, наречена с тази дума е просто някаква форма на енергийно въздействие върху човек, което при отделните хора е с различна степен и различна способност да предизвика по-сериозни или трайни метаморфози.
Хората наричат магия всичко, което не виждат и чуват, а им въздейства.
А преобладаващата част от опитите за "изцеление" са пълна фантасмагория и доста успешен бизнес за"изцелителите", а за потърпевшите е просто вкарване в нови излюзорни полета, които внушително са може би по-добри от старите, но временно, защото човека се поддава от една форма на влияние на друга.
Най-добрия начин за предпазване и справяне с т.нар. магии е чрез изграждане на собствена защита и авто влияние върху самите нас, което обаче не е никак лека задача, защото
"Ако можеш да победиш другия, значи си силен,
ако можеш да победиш себе си, значи си велик"

tanatos
06-11-2010, 13:58
Ооо съществуват и и вещици, вещери, магиосноци и всякакви такива и имат доста големи и сериозни сили. Не подценявайте тези сили. Съседката ми през една къща е вещица в истиснския смисъм на думата. Правят си сборища в двора с приятелките си, огньове си палят, абе шантава работа. Женицата си притежава сериозни сили. А най-странното е ,че го прави за собствен кеф и дори да искаш да ти развали или направи магия не ти взема кинти.

Това, че неможе да си обясним дадено нещо не значи, че то не съсществува. Аз и до ден днешен немога да си обясня електричеството ама то съществува.

Derry
06-11-2010, 23:18
Хората може барбекю да палят :).

mordohy
07-11-2010, 00:55
Ммм, тука малко противоречие между началото и края на поста.

Има неща, които човек не може да разбере и обясни, но това незначи, че те не съществуват!
Няма противоречие!
Границата е там ,около абсолютната нула, от която тръгва всичко!
Пон якога имаме нужда от помощ!
Колегата точно това търси от нас, а не нравоучения!

mirchozo
07-11-2010, 01:06
Ся като се замисля може и да не много прав колега, въпреки че си катастрофирал 2 пъти и по твои думи всичко върви наобратно, може би не осъзнаваш че си се отървал на 2 пъти и все още си жив и здрав, майната им на колите, пари се печелят. Така че гледай по-ведро на нещата, рано или късно ще ти потръгне, колелото на живота си върви. "Всяко зло за добро" както са казали старите хора.