PDA

View Full Version : София - Белоградчик



KoRny
05-11-2010, 16:47
Колеги утре се готвим да направим едно пътуване до Белоградчишките скали и ме интересува някой скоро минавал ли е през Петрохан и дали има много кратери по асфалта.Като гледам кво е времето не мисля,че ще има сняг.Идеята ми е ако не е добър пътя да си мина през Ботевград,Враца и към Моната,като гледам с 20-тина минути ще е повече пътя,но поне няма да си троша колата. :rosso_racers:

DiStefano
05-11-2010, 16:54
Колеги утре се готвим да направим едно пътуване до Белоградчишките скали и ме интересува някой скоро минавал ли е през Петрохан и дали има много кратери по асфалта.Като гледам кво е времето не мисля,че ще има сняг.Идеята ми е ако не е добър пътя да си мина през Ботевград,Враца и към Моната,като гледам с 20-тина минути ще е повече пътя,но поне няма да си троша колата. :rosso_racers:

мини си през Витиня .. от раклона за Годеч нагоре е страшно ... катереното от малкия през Гинци до големия се ядва ... иначе от големия до Бързия си е бало майката ... Берковица - Монтана също не е по-добре ... мини си София - Ботевград - Мездра - Враца - Монтана .. времето за пристигане е същото като през Петрохан ... от Монтана ти препоръчвам маршрута Монтана - Бели Мел - Митровци - Долни Лом - Белоградчик ... много е живописно и пътя е сносен ..

п.п. като спреш в Долни Лом на центъра - къщата срещу паметника с чешмата до пътя е моята ... с голям гараж отстрани .. виж дали не се е разпаднала вече .. :-P ...

soldier
05-11-2010, 16:56
Информация от вчера: дупките са запълнени и няма кратери. Това не съм го видял от 1во лице, но 2ри човек ми го каза. Вчера на места е имало сняг, но разбира се само около пътя.
Разликата не е 20мин ;)
Все пак, ако тръгваш от източната част на София, си хвани магистралата.

Светланчи
05-11-2010, 16:59
Информация от вчера: дупките са запълнени и няма кратери. Това не съм го видял от 1во лице, но 2ри човек ми го каза. Вчера на места е имало сняг, но разбира се само около пътя.
Разликата не е 20мин ;)
Все пак, ако тръгваш от източната част на София, си хвани магистралата.


Преди месец и аз пътувах през Петрохан и беше добре :)

Ichkin
05-11-2010, 18:48
Аз редовно го пътувам - не е много зле пътя, но зависи ... аз знам повечето дупки и можеби не ми правят впечатление.
Аз магистрала не обичам и дори по-бавно да беше, бих си карал Петрохан - иначе я няма тръпката ... Дупките миналата седмица бяха запълнени и нямаше кой знае какви...

KoRny
07-11-2010, 16:55
Минахме през Ботевград,защото посетихме и пещерата Леденика до Враца.Пътя София-Ботевград-Мездра-Враца-Монтана-Белоградчик е супер!!!Само във Враца е малко неравен ама е за кратко и се преживява.Относно скалите-който не е ходил там да пали алфата и газ!!!