PDA

View Full Version : Малко правна помощ



Оги
10-11-2010, 23:14
Значи имам, проблем с тези от есграуна в Пазарджик.Преди 2 седмицими се роди дете днес отивам да взимам акта за раждане,и не ми дават акта , защото съм имал неплатени данъци. Имат ли право да го правят това по закон и ако може малко помощ къде го пише това , че нищо такова не откривам.Решил съм ако съм прав да им скъсам задниците.В момента от кризата съм леко закъсал и не мога да ги платя точно сега тези данъци, но то е ясно че все някога ще си ги платя , и през ум не ми минава да мина метър.
Ако някой има повече информация нека сподели.
:please:

mordohy
11-11-2010, 00:00
Да ти е живо и здраво , колега и много да те радва!
Останалото са простотии
Лично аз в тая ситуация бих отишъл в Гръцкото, Румънското или Руското посолство и да искам един поп да го кръсти, щото държавата ни не може да му даде идентичност
Всъщност си имаме и руска и румънска а защо не и в арменската църква
Тя е най/старата
Кръсти го там и им гледай сеира
После с това кръщелно им размажи гнусните муцуни
В тоя ред на мисли ще ти свършат работа и ходжа и равин
абе свещеник да е

Оги
11-11-2010, 00:30
Съгласен съм колега , но говоря за акт за раждане , а като о нямам него никъде ни скат да ми свършат работа, нито социални нито на личен лекар мога да я запиша без акта и тн....Нито пък задграничен мога да искарам ,за да идем на почивка.

mordohy
11-11-2010, 00:37
Абе ти го кръсти с гръцки, турски или арменски поп па гледай сеир
Казах ти че работа ще свършат и другите вероизповедания
като казвам турски, раъбирай вселенския православен
той си е там в Истанбул

nhg
11-11-2010, 00:37
Колега, явно е нещо на местно ниво при вас - аз нямах такъв проблем преди 2-3 месеца, а също имам неплатени данъци.. Освен ако няма значение сумата примерно?...

голямата риба
11-11-2010, 07:33
най-малкото поискай становището за отказ в писмен вид
пускаш молба с входящ номер, тогава са длъжни да ти отговорят