PDA

View Full Version : Датчик за температурата



Orbi
22-11-2010, 21:10
колеги каде се намира датчикът за температурата на алфа-156.2.4.jtd-1998.г благодаря предварително

spe4elist
24-11-2010, 15:21
колеги каде се намира датчикът за температурата на алфа-156.2.4.jtd-1998.г благодаря предварително

-----------------------------------------------
Колега, конкретизирай си въпроса, щото нещо не сещаме за коя по-точно температура питаш?

Jivko7777
24-11-2010, 19:21
Ако е за външна е на дясното огледало, ако е за вътрешния е на централната конзола под врътката за градусите от там взима инфото ;)

viktorivanov
24-11-2010, 19:37
външна температура - под огледалото
вътрешна температура - под конзолата на климатроника
температура на двигателя - корпуса на термостата

undy
24-11-2010, 22:55
добре, аз нещо немога да разбера,бях написал пост в който бях казал,че датчика за външната температура е отвън на дясното огледало.........поста ми е изтрит и сега колеги се повтарят,всеки иска да помогне..................сега ,че човека си не е написал правилно болежката,негов проблем.обидно е малко....

33Dandy
24-11-2010, 22:58
добре, аз нещо немога да разбера,бях написал пост в който бях казал,че датчика за външната температура е отвън на дясното огледало.........поста ми е изтрит и сега колеги се повтарят,всеки иска да помогне..................сега ,че човека си не е написал правилно болежката,негов проблем.обидно е малко....
Изтрили са те за да го накарат да пише като хората. Не се нерви. То е все едно аз да ти напиша, че имам едно свободно гнездо за реле. Защо е така? А сега ми отговори

spe4elist
24-11-2010, 23:38
Ако нямате нищо против, аз изтрих постовете. Темата е поставена некоректно. И смятам да я заключа дори. Очаквам автора да ми се обади, в момента в който е готов с въпроса си, да я отключа!



@33Dandy - анализирането на модераторската дейност се извършва само на определеното от Правилника място. Следващ подобен пост ще го считам за умишлено нарушаване на Правилата и ще прибегна до предвидените за целта санкции.