PDA

View Full Version : Отзиви за сателитната телевизия на Виваком



Furious 155
23-11-2010, 13:55
http://www.vivacom.bg/tv/bg/VivacomTV/TvPlatform
Гледам само хубави неща са написали за качетството на картината. Дали е така?
Интересуват ме отзиви от ползващи услугата на Виваком!

-Bobby-
23-11-2010, 14:06
Е то този месец беше топло, тихо, спокойно и хубаво времето. Изчакай да се смарангяса малко, и тогава чети отзивите...

Furious 155
23-11-2010, 14:15
Е то този месец беше топло, тихо, спокойно и хубаво времето. Изчакай да се смарангяса малко, и тогава чети отзивите...
Лошото е че чета само лоши неща по форумите за проблеми и неуредици откъм страна на виваком...
Иначе като услуга ме интересува дали качеството минава това на Булсат.

kolev
23-11-2010, 15:11
бягай от тия рекетьори надалече. като те обуят с един двугодишен договор , нито поддръжка ще видиш, нито телевизия нито може да си промениш договора. да не говорим че някакви нескопосани техници на телефони /които и с това не се справят/ ще инсталират сателити -хаха , смях в залата. да не говорим че прехвалената им цифрова телевизия в крайна сметка се подава през двупотопен аналогов скарт към телевизора.
за пакета "старт" няма какво да говорим, ама виж за "стандарт" с дребен шрифт какво пише долу

Цената е валидна за първите 3/6 месеца съответно при сключване на 12/24 месечен договор. След изтичане на промоционалния период цената на пакета е 14.80 лв. на месец с ДДС. Пакети HBO + HBO Comedy и HBO + HBO Comedy + Cinemax се активират допълнително и се заплащат съответно 6 лв. и 9 лв.

а общите условия видя ли ги каква бала писанки са и как хубаво те връзват /ако може да ги намериш в сайта им/

ето тука може да четеш за сателитните телевизии
http://www.dvb-bg.com/forum/forumdisplay.php?f=196

с две думи - бягай и не поглеждай назад.

mdterziev
23-11-2010, 16:19
с две думи - бягай и не поглеждай назад.

+1 Моят опит говори, че поддръжката на която и да е тяхна услуга не е на ниво.

morfius
23-11-2010, 16:29
За ТВ нямам идея... но им знам идиотизмите в другите услуги.
По-далеч, по-добре според мен :)
Инак има да слушаш каката на 123 как ти обяснява да си рестартираш телевизора, щото няма звук еди-кой си канал :moon:

raiders
23-11-2010, 19:05
На този етап НЕ.

vovata
23-11-2010, 19:46
БТК-ВИВАТЕЛ-ВИВАКОМ тем подобни съм и е....л мамата рекет.ори !

VFTI
25-11-2010, 10:55
В моята стая съм с Булсатком, в съседната стая съквартиранта е с Виваком.


Като че ли картината е една идея по-добра. Договора му е за 1г. и първите месеци е по 5лв. на месец а след това 10лв. Дойдоха инсталираха всичко безплатно. Не бяха по-големи некадърници от Булсата. Ама поне не взеха пари за монтажа...

За 1 месец няма грижи. Всичко работи, тука при бурите и ветровете, аз губих картина и звук няколко пъти, той не е...

И в двата случая си с договори.... Нищо повече не мога да кажа :):)

-Bobby-
25-11-2010, 11:14
О, ако отваряме лаф за техниците и монтажистите, спорен е въпроса къде и при кой оператор са с палмата по некадърие. Единствено при кабелджиите на Пауърнет (за интернет) не ми се е налагало аз да им казвам какво да правят. На Булсат съм им виждал глупостите, в Кейбълтел и сега вече Близуу също... имам чувството, че там ги взимат на работа така "можеш ли да теглиш и включваш кабелите и да ги закачиш за сплитер? - да. - ок, назначен си."... Въобще, не си ли малко в час с тия неща, после ще има да си ги викаш и да звъниш на кол центровете, нещо от което дори и аз не можах да избягам, ама откъде да предположа, че тиквите ще са ми въвели грешно номера на картата в системата им... и тя се блокирала на 5-ия ден, като изтекъл служебния им гратисен период при първата активация...

fiat_lanca_alfa
25-11-2010, 16:15
Една приятелка чака от 2 месеца да дойдат и да и закачат цифровата. Просто невероятна лоялност към клиентите :no:

kolev
25-11-2010, 17:07
по принцип най-лошия вариант да станеш клиент на бтк е с някаква промоция. тогава като потребител просто нямаш никакви права.
чудя се тоя път колко време ще изкарат, преди да ги глобят от КЗП. цените които са обявили просто са некоректни.

xidra
27-11-2010, 11:12
Аз понеделник си купих телевизор от Техномаркет с промоция на Виваком -10% от цената на телевизора и ми направиха на място он-лайн договор и ми казаха , че до един , два дена ще ми се обадят да кажат кога ще дойдат да инсталират работите си. 3 дена не звъннаха и почнах аз да ги тормозя и чакам сега понеделник да дойдат от 10 до 12 да ми я пуснат. След като стане ще кажа как е дали става или не :flirt: